Haber ve ToplumÜnlüler

Popüler Amerikan modeli Hannah Davies: biyografi, kariyer ve kişisel yaşam

Hannah Davis - popüler bir Amerikan modeli, güzelliği ABD'yi değil, bütün dünyayı sadece fethetmek olabilir. O kampanya bilinen parfüm markası sonra meşhur oldu.

O zamandan beri, Davis portföy farklı projeleri ile desteklenmiştir. genellikle erkek dergilerine kapak görünür, çünkü modeli, mütevazı denilen edilemez. Hayır daha az sıklıkta Hannah çeşitli katalog ve ünlü markaların reklam kampanyalarında görülebilir.

Hannah Davis: biyografi

Tabii ki, fanlar modeli hakkında herhangi bir bilgi ilgileniyor. Hannah Davis Karayip Denizi'nde bulunan Virgin Adaları doğdu. Gelecekteki modelin hayatının ilk birkaç yıl geçirmiş oldu.

Çocukluğundan beri spor seviyordum ve kazanç ciddi yolu olarak modellik kariyerine düşünmemiştim. Ama sonra dünyaca ünlü markadan rastgele bir cümle hayatını dönüşmüştür. Kız, onun spor kariyerini terk modelleme iş bir parçası olmaya karar verdi.

Hannah Ralph Lauren ile sözleşme girmiş ve bu popüler markanın resmi yüzü oldu. O andan itibaren, kariyeri başladı. O Elle ve MAXIM gibi birçok dergi, kapak olur.

Resimler Davis farkedilmeden ve ünlü marka birkaç yıldır modeli sözleşme önerdi Victoria Secret, gitmiş değil. o başlıklı komedi görülebilir - 2015 yılında bile bir oyuncu olarak elini çalıştı "Vacation".

Kişisel yaşam

Amerikan modeli açıkça onun kişisel hayatı hakkında hiç konuşmadık edilir. Fakat bir gün kız saldıran tarafından hacker. Saldırganlar ünlü Amerikalı basketbolcu Derek Jeter ile ortak resimlerin sosyal ağlar gönderildi. Olaydan sonra, bir çift resmen kutlamalar birinde birlikte görünmesi, ilişkilerini açıkladı. Yakın zamanda Hannah Davis ve Derek Jeter ilişkilerini yasallaştırmak tanındı. O bile kocasının soyadını almaya karar verdiler.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.