HobiDikiş

Dostluk bilezik: dokuma tekniği

hippi kültürü, ilgili bugün bir parçası - en yakın süslemeleri için iplik dokuma geleneği. içten sevgi ve sıcak ilişkilerin kanıt - özellikle birbirleri için parlak filamentlerden bağlı orijinal dostluk bilezik,. Buna ek olarak, şık bir ek gündelik görüntü ve sevdiğiniz birinin bir hatırlatmadır.

elleri ile dostluk bilezik Weave: nereden başlayacağınızı

Yapılacak ilk şey - Gelecek hatıra desen ve renklerini dikkate almaktır. Eğer dokuma makrome tekniği ile bilmiyorsanız, uzunluğu yaklaşık 1 metre 3-4 tellerini gerektiren çok basit bir tasarıma sahip başlayın. seçilen renk uyum içinde olmalıdır. dokuma yapılmış Dostluk bilezik sıcak parlak renkler veya ince iplik diş ipi. kolaylık sağlamak için, çalışma kat bir tablo ya da başka bir çalışma yüzeyi üzerine monte edilmiş olan bir düğüm, tie yer ikiye uzun şeritler rulo. Sen kaset veya çengelli iğneyle kullanabilirsiniz.

dokuma teknolojisi

nasıl sorusunun cevabı bilezik örmeye dostluğu nodüllerle kombinasyonlar 3 çeşit bağlayıcı inşa edilir desen aşağı gelir. filamanlar birbirine simetrik olarak renk ile çalışma yüzeyi üzerine genişletilmiş ve daha sonra 2 bölüme ayrılmıştır gerekir. İlk sol düğüm bunu: En soldaki iplik daha sonra, bitişik etrafında sarmak döngü yukarı çekmek gerekir. Bir sonraki düğüm yapmak için, ikinci bir iş parçacığı kullanmak, çaprazlama geçişi onu takip. o baubles ortasında ulaştığında, bunun doğru kısmına geçmek.

bilezik merkezine doğru, aynı işlem oynadığı, fakat ters yönde - Sağ düğüm birinci simetrik olarak oluşturulmuştur. Şimdi iş yanındaki en sağdaki şerit, sargı döngü olacak ve bir düğüm oluşturacak şekilde sıkın olacaktır.

üçüncü düğümün - en kolay, dokuma iki yarısını bağlamak için kullanılır. merkezi iplik birbirine bağlıdır.

sonuna kadar bu kurallara dokunmuş Dostluk bilezik, "pigtail" denir. Eğer çiçek simetri üstünlüğüne saygı yoksa, "takozlar" bir desen ile bir ürünün elde edilmesi.

Nasıl tam dostluk bilezik?

Dikkatle çeşitli şekillerde dokuma bitirmek. Fenichka montaj ile başlıyorsa, ikinci ucu benzer düğümlü. Sen dikiş ve dikiş aksesuarları metal toka, mağazadan alınan mal ekleyebilir. Basitleştirilmiş sürümü - Birlikte bilezik uçlarını bağlamak için.

örgü büyük bir döngü ile başlar, uzun filamanların serbest uç kısa teller bitmiş nodüller weave olan 2 parçalar halinde ayrıldı. Onlar sabitlemek için kullanılabilir koluna bilezik diğer.

Her tarzını vurgulamak

Temel bilgileri sonra, deney başlayabilirsiniz. needlewomen hazır tutunacak şekilde çeşitli dokuma için Desenler karmaşık devreler veya kabartma görüntüler oluşturmak. bilezik ve ipliklerden yapılmış kolye içine dokuma, boncuk, zincir, Çıtçıt, fındık, boncuk, ipek kurdeleler - birçok ek şık telif aksesuarların üretimi için bileşenleri kullanmak.

Heyecan verici, yaratıcı etkinlik sabırlı ve dikkatli ve karmaşık bilezik parlak kolları şunlardır Kişiliğinizi vurgulamak ve birbirlerini takdir edenler hitap edecek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.