KanunDevlet ve hukuk

Biz medeni özelliği bölmek için hazırlanıyor

Eşler şeye hazır olması gerekir. ufuk bile aile hayatının bulutsuz değildir, medeni özelliği ne olduğuna dair bir fikir olmalıdır. Sen yasalar evlilik sırasında edinilen ne paylaşmanız gerekebilir. Bu arada, bu özellik aynı zamanda sorunlar ibaret değildir. Bu nedenle, kredi verme, dikkatlice düşünmek gerekir. Medeni özelliği - evlilik taşınır ve taşınmaz mal, emek, iş ve entelektüel aktivite, faydaları, emeklilik, matpomosch, tazminat ve onarım hiçbir özel amaçlı atamasını, alınan fonların tarafından kazanılan para sırasında satın aldı. ortaklaşa elde edilir mülk için, nakit mevduat, hisse ve menkul sayılabilir.

Bir olduğunda mülkiyet bölünme eski eşlerin, adını satın alımı ve işlenen para olursa olsun, kabul beri tüm ortak olmak.

Mahkeme eşlerden biri çalışmamış olsa bile, eşit mülkiyet bölmek ve ev ve çocuklarına göz kulak açtı olacaktır. Aynı zamanda dikkate alınabilir ve bir eş ya da kocası için geçerli başka nedenler hiç geliri vardı.

Her ihtimale karşı eşi ailede az ya da çok büyük alımlar ve para makbuzları gösteren çeklerin ve makbuzların tüm kopyalarını tutmalı. boşanma durumunda, kağıt eklemek olacaktır iddianın açıklamada. Ayrıca bazı bankalar bilerek değer ve ne kadar para kocası saklar. eşi hakkında bilgi olmalıdır mevduat hesapları ve kar marjları eş. mülkiyet boşanma ve bölme olacak eğer Bunların hepsi onu ve bebek için sigorta olacaktır. Sonuçta, eski eşinin banka mevduatları dahil evlilik sırasında edinilen ne yarısına hakkına sahiptir. kocası sonra bankaya para koymak olduğunu kanıtlamak için evlilik tescili malların bölünmesi konusunda talebiyle birlikte eşi bankada tutulan kocasının parasını ele geçirmek için mahkemeye başvuruda gönderdiğinde sadece eğer olmak ve boşanma. Mahkeme hesabındaki paranın iade hakkında bilgi istediğinde, almak ve işlem tarihi.

kocası evlilik süresince aldığı tüm eşit bölünecektir. Bu arada, medeni özelliği bile üç yıldan daha az boşandıktan sonra eğer bölünebilir. Yenibölünüm oldukça karmaşık başlatmak ve nadiren uygulanmaktadır.

boşanma sırasında, o edinilmiş olsa bile, eski eşin araba ya bir daire dava edebilir ya da evlilik öncesi teslim aldılar. Yasaya göre, bu evlilik mülkiyet değil, ama eşi kanıtlayabilirsem mahkeme gibi tanıyabileceği evlilik belirgin özelliğinin değerini artıran büyük onarım, tadilat veya yeniden yapılmış sırasında.

Ortaklaşa verilen veya nedensiz işlemler, miras için alınan bir şeyi kabul edilmez satın aldı.

Bölüm bireysel kullanımda olan kişisel eşyalarını tabi değildir. Giyim, ayakkabı, vb onlar evlilik süresince satın alınan kime kişinin mülkiyet kalacaktır. İstisnalar mücevherler. mülkiyet bölünmesinde bunların değerlendirmeleri yapılacaktır. Takı satmak ve para bölmek ve hatta düzenlemesi çerçevesinde eşlerden birinin mülkü terk edebilir.

Başarıyla gelişti veya aile hayatı nasıl ev tutmak için, ve pahalı alışveriş yapmak için dikkatli olmalıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.