Sanat ve EğlenceFilmler

Dizi "İhanet": yorumlar, aktörler ve rolleri

bir erkek ve bir kadın arasındaki girift ilişki genellikle çeşitli pembe diziye parsellerde açılır. Özellikle ne zaman aldatma ve rezil geliyor "aşk üçgeni". Böyle zor bir ilişki serisini gösteriyor ise "İhanet". Yorumlar, incelemeler ve bu çok parçalı kemer bir bakış burada bulabilirsiniz.

dizisiyle ilgili genel bilgiler

Kısa bir süre önce, pembe diziler fanlar drama dizisi prömiyerini keyfini "İhanet". Bu seri filmi 2011 yılında yayımlanan "zina" gibi başka bir Hollandalı film, bir versiyonudur. Olarak adlandırılan Amerikan filmi "İhanet" sunumu, veya, "İhanet," Eylül 2013 sonunda gerçekleştirildi. Rusya'da, bu gösteri Mart 2014'te ilk çıkışını yaptı.

Tarih Anlar: yaratıcıları ve filmlerin üretimi

(Bu konuda yapılan yorumlar bu makalede okunabilir) Başlangıçta serisi "İhanet" ABC, doğrudan yukarıda belirtilen Hollandalı film uyarlaması bir tür olarak çekim sürecine dahil edilmektedir ünlü Amerikan TV kanalı biri düşündük.

Hemen kanalın basın hizmetinde TV dizisini yayınlamaya haklarının satın aldıktan sonra ilk bölüm bir deneme sürümü hazırlandığını duyurdu. Petti Dzhenkins - Ve sadece Ocak 2013 ile bizim zamanların en popüler yazar ve yönetmenlerinden biri davet karar verildi. her şeyin başladığı yer burası.

David Zabel - Bu senaryo yazıyor ve proje müellifinin aktif destek döküm özenli süreci başladı. Çekim Chicago sokaklarında yer filmlerini aldı.

"İhanet" (TV dizisi): aktörler ve rolleri

döküm sonunda olumlu yanıt aldık ilk aktörlerinden biri şu filmlerde rol aldı Genri Dzhekson Thomas Jr. oldu:

  • "Legends of the Fall".
  • "Intihar Kings."
  • "Suda Ölüm."
  • "New York Çeteleri".
  • "Kırmızı Kadife".
  • "Son Sin Eater" ve diğerleri.

Anlaşıldığı üzere, Thomas TJ Carsten rolünü teklif etti. Serinin filme katılmak başardı ikinci şanslı bir, aktris Hana Ware idi. Bu yıldız, "Hitman: Ajan 47" ve "Oldboya" filminde önemli bir rol söz verilmişti. Daha sonra bu tür Dzheyms Kromvell Stuart Townsend, Wendy Moniz Kris Dzhonson, Elizabet Maklaflin, LEMASTERS ve diğerleri gibi yıldız davet edildi. Hepsi casting geçti ve projeye koyduk.

Kısa bir hikaye serisi

arsa merkezinde belli Sara Henli büyüleyici ve uzlaşmaz Han Ware tarafından oynanan yoktur. O - Çekimler reklam konusunda uzmanlaşmış başarılı bir fotooperator.

Ana karakter bir ödev üzerinde geldiğinde bir partide Sarah (Stuart Townsend tarafından canlandırılan) büyüleyici Jack McAllister karşılamaktadır. Ve bu toplantı tamamen saygın anne ve seven eşi Hanley ömrünü değiştirir.

Yakında o yabancı sıkıca zihninde ve kalbinde yerleşik olduğunu fark ettim. Onun tutkusu gizlemek için boşuna hiçbir yerde fotoğrafçı denemeden göründü, ancak yeni bir toplantı var - tutkulu Jack Sarah stüdyoya gelir. Sonra kahraman tamamen ona yeni arkadaşının gücüne teslim ve (bu rolü Kris Dzhonson tarafından oynanır) kocası Drew unutmuş olan, çok büyük bir günaha karşı olamaz. Aslında, bu "İhanet" (Dizi) 'dir. bu film filmde Aktörler ve roller özenle seçilmiş ve tam olarak kurulmuş karakterler Açıklama uymak edilir. kendilerini daha da açıklamak aktörler hakkında daha fazla ayrıntı.

Filmin doruk

Daha banal olabilir gibi görünüyor - eşi kocasını ihanet etti. Ama hayır. yazarlar tarafından tasarlanan gibi, ana karakterin yeni seçim çok başarılı bir avukat. Baş kuzeni Lou TJ Carsten öldürmekle suçlanıyor çok etkili ailesinin çıkarlarını korur.

klanının Savcı Sarah'ın kocası konuşur gibi rastlantıyla, ünlü bir şehir savcı. Buna ek olarak, avukat müvekkilinin kızıyla evli ve örnek aile babası bir üne sahiptir. Böyle beklenmedik bir dönüş alırsa, dizi "İhanet" what sona erdi?

Serinin bir sonraki aşamada yeni olaylar dizisi parlak bir patlama gerçekleşir: aşk hikayesi yakından cinayetle de iç içedir başlar. Bu beklenmedik bir dönüş alır ve şimdi sevgilisi ve kocası çok sevdiği ömrü boyunca omuz omuza savaşmış ...

Genri Tomasa biyografisine bir özeti

Teksas'ta Eylül 1971 doğumlu Aktör kırk dört, - Genri Tomas. Çocukluğundan beri rol oynamaya sevdi ve bir televizyon yıldızı olmak istiyordu. İlk çekim günü Thomas dokuz yaşındaydı.

Stivenom Spilbergom - 1981 başında, kendisinin özel efektler ünlü bir fan tarafından fark edildi filmi "Rogue", bir cameo rolü ortaya çıktı. Bu tanıdık sayesinde Thomas "Alien". fantezi filmde yeni bir görev verdi

Daha sonra Genri Tomas onun filizlenen oyunculuk kariyerinde hafif mola yapılmış ve kendi gelişimi yapan edildi. Bir süre sonra, o "casusluk" gibi filmlerde görülmüştür, "Kurbağa Dreaming", ve seri olarak "ihanetten" "Aç Sınıfın Laneti".

Hannah Ware kısa özgeçmişi

Hanna - model ve oyuncu. Londra'da Aralık 1982 yılı başında doğdu. On iki yıllık o bir model olarak çalıştı. aile New York'a taşındı hemen sonra çünkü Actors Studio gitmek zorunda kaldığı maddelere, oyunculuk kariyeri için karar Lee Strasberg. Aktris ilk resimler filmi "Shame", "Patron" ve oldu "Cop Out". Sonra serisinin "ihaneti" ateş davet edildi.

Braden Lemasterse hakkında kısa bilgi

Braden Lemasters - on dokuz genç oyuncu, Ohio, ABD'de Ocak 1996'da doğdu. oyunculuk kariyerinin standartların adlı kısa sırasında o "Stepfather", "A Christmas Story 2" ve "Monstervill" dahil olmak üzere birçok filmde rol aldı.

Wendy kısa özgeçmişi

Moniz - Popüler Amerikalı oyuncu. O Kansas, ABD'de Ocak 1969 yılında doğdu. Bir oyuncu olarak o başlıklı pembe dizi onu yaptı "Yol Gösteren Işık". Daha sonra başka bir serinin ana döküm karıştığını "Nash Bridges."

Sonraki o çoklu filmi "Defender" rol Luizy Archer kazandı. Sonra dizi "Gerçek" ve "City Men", "Park Avenue, 666" ve dizi roller vardı "İhanet". İşinin Yorumlar çok olumlu duyulabilir. Buna ek olarak, yöneticilerin çoğunluğunun uyum ve başarılı Wendy ile memnun.

Chris Johnson kısa özgeçmişi

Chris - Ünlü aktör ve yapımcı. O Massachusetts Ağustos 1977'de doğdu. dram, komedi filmleri ve ceza ağırlıklı davrandı. dizi "Chicago Fire" film "derin korkular" serisi "Arayıcı," İspat "Gövde" ve diğerleri dahil Johnson 20 yılı çeşitli eserler arkasında.

netice Will

Filmlerin çoğu taraftar, soruyorsun, nihai görmek başardı olmasaydı "nasıl başladı serisi" Son serisi çok daha öngörülemez destanın bütün aşk cezai arsa daha oldu İhanet? "". Ana karakterin sonunda sadece zor bir seçim yapmak da yaşam için mücadele, ancak zorundaydı ...

Bu arada, pilot projenin ilk seri bir karışıklığa yol açtı. ABC televizyon kanalının ilk tahminlere göre, yaklaşık 5 milyon hevesli seyirci görünüyordu.

Başarılı bir yayın kuruluşu beklentisiyle serisini yenilemeye karar verdi "İhanet". Sezon 2 İlk başarılı galası tam bir yıl sonra başlaması planlanan. Ancak, planlar yerine getirilmemiş kalmıştır. gösterinin ikinci sezonun kaderini Bullet 3 milyon görüş toplam toplanan son bölüm, düzenledi. Sonuç olarak, bu projeyi kapatmak için karar verildi.

İnsanların şov şu hakkında söylediklerini

Birçok seyirci gösteri hakkında hayran. Bunlardan biri acı tanıdık hikaye zor ve aynı zamanda gibi. Diğer üzücü, eksik dizi düşünün "İhanet". Sezon 2, onlara göre, bir doğruluk ilk sezon sonra "i" ve cevap kalan soruları nokta olanak sağlayacak.

Serinin Bazı taraftarlar sonla anlamıyorum. Onlar da sürdürülmesinde ısrar ediyor. Diğerleri memnuniyetle tekrar tüm dizi revize edeceğiz ve onların arkadaşları ve akrabaları tavsiye ederim. Genel olarak, kendi görüşüne göre, oldukça iyi dizi döndü "İhanet". Ondan Yorumlar yeniden mümkün devamına yansıtmak için kurucularını zorladı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.