HobiDikiş

Çorap Yumuşak oyuncaklar - güzel ve kolay!

kendi başlarına yapmak varken neden yumuşak oyuncaklar satın alıyor? Sadece değil çocuklar ama yetişkin çeşitli komik hayvanlar yapmak mümkün olacak kendi elleriyle. çorap gelen oyuncaklar , kolay, basit ve hızlı yaptı. Neredeyse her oyuncak bu giysi yapılabilir: tavşan, bebek, fil, zürafa, yılan ve diğerleri. Bazı malzemeler gerektir: dolgu polyester veya yün doldurma, düğmeler, iplik, iğne, bitmiş oyuncak süslemek için fiyonklar.

o şey olur ile oyun süresince Artı bu nedenle düşük olan üretimi için maliyet ve, bir el sanatları sakıncası olmaz. çorap gelen oyuncaklar - Ona bir hediye verme, bebeğinizi mutlu etmek kez daha bir fırsattır. Böyle bir şirin el sanatları, biraz hatıra olarak misafirler giderek bağış yapabilirsiniz.

Sadece çorap gelen oyuncak yapmak. adım açıklama adım Master sınıfı tüm kaynaklarda bulunabilir. Ve hayal göstermek ve her şeyi kendiniz yapabilirsiniz.

Biz tavşan yapmaya ne çalışırsanız? Aynı çorabın iki gerekecektir. Biri, kulaklı bir kafa yapmak ve diğerinden edecek - gövde bacaklara. Her iki çorap itibaren diğer oranla biraz daha, bir vakada, sakız kesti - biraz daha az. Eh beyaz topuklu ve çoraplar alır. Sonra santimetre bir çift dize dorezaya, alt kısmı boyunca bu çorap değil kesti. tavşan kafa devam edecek bir çorap alın. biz yuvarlak ve içi doldurulmuş naponitelem onu dikiş ile bir at kuyruğu yapacak alt beyaz ipuçları, kesilmiş itibaren. Ortaya çıkan kulaklarını diker, ihtiyacı yanlış taraftan dikmek olduğunu belirtmek gerekir. Biz tavşan namlu edecek çıkan şekil dolgu topuk doldurun. belirli bir şekilde topuk diş çekilerek, "bıyık" ve tavşan burnu olsun. burun, gözler ya da farklı bir renk malzeme düğmeleri dikin.

Başka bir çorap yapma vücuttan. Ayrıca içten dışa, mide sancılarına, doldurma gelen "bacaklar" dikmek, dikmek. Bu durumda Topuk - tavşan arka kısmı. Önceden yapılan kuyruğunu dikin. Daha sonra, iğne ve iplik parmak bacakları dikiş. gövde ve kafa boyunca dikin.

tavşan ön bacaklar yapmak ve vücuda dikmek gerekir sakız koparılan. Tüm Tavşan hazır!

Benzer şekilde, bu yumuşak oyuncaklar CPMP olarak çorap yapılır. ucundan bir lastik bant ve topuk ile üst kesmek için. Silgi Bir kap, topuk olarak hareket ve kafa yapacaktır. Yani, çevreye uyum atlayın ve iplik sıkın, topu çevirmek topuk kesti. , Doldur göz dikmek - boncuklar, onlar iplik, ağız ve burun ile işlemeli olabilir. oluşturmak için kapaklar kesilmiş lastik bant neaten ve sonra iplik için, kenarından yaklaşık bir santimetre yapan ve koparmak gerekir. Bu hat-horoz döner. Bu kafasına takılır.

Şimdi vücut Pups yapmak gerekir. Bu amaçla, çorabın alt ayak ve el pozisyonunu not etmek. beş santimetre dikişler derinliği hale geri bir santimetre kenarından adım - eller için yaklaşık 6 cm, bir çorap uzunluğunun ortasında dikiş dikilmiş bacaklar için. Vücut dolgu doldurur üst birlikte çeker. Son dokunuş - vücuda başını dikmek. dikiş yay ile kaplayıp, görünmez hale getirilebilir.

gerekli değildir neredeyse her şeyi satın almak için çünkü çok küçük bu tür el sanatları üretim maliyetleri, - Gerekli malzemeler herkes için bir ev var.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.