Gıda ve içecekYemek tarifleri

Reçete şiş kanapelerin

Ülkemizde baştan çıkarıcı Fransız ismi "tapas" ile şiş Minik sandviç uzun mükemmel alışık ve hizmet parçası haline edilmiş büfe masaya. Reçete şiş kanape her ev kadını cephanelik yanı sıra çok sayıda bar, kafe ve restoranlar bulunmaktadır.

Tarif şiş üzerinde CANAPES: varyasyon kaleydoskopu

Mini tarifleri

Pişirme farklı malzemelerle şiş üzerinde birlikte seri çekimi azaltır.

  1. peynir, zeytin, küp füme sosis, taze salatalık.
  2. salamura soğan, salatalık turşu halkası, jambon bir küp, taze domates, marine mantar.
  3. peynir, marine mantar, dilim balychka, taze domates, bir dilim limon.
  4. peynir, karides, limon, zeytin, kırmızı dolmalık biber zar dilim.
  5. salamura soğan, ringa bir parça, haşlanmış patates, zar, taze salatalık dilim.

Meyve kanape şiş

  meyve Kanape eşit inanılmaz türlerin sayısını, hem de daha besleyici yiyeceklerden kanepeler bulunmaktadır.

Seçenek 1.

Örneğin, iyi bir reçete inanılmaz lezzetli ve estetik güzel kanape izler. Gerekli malzemeler: buğday ekmeği, elma, muz, armut, kivi, üzüm, bal. meyveler aynı boyutu hakkında parçalar halinde yapılır ve ekmek ve üzüm ile alternatif, şiş dizilir, ekmek küçük küpler halinde kesilir ve bir balla kaplanıyor. Muz dilimleri kesip değil çemberin çekirdek aracılığıyla ona sinirli ve çapı onu deldi olabilir - daha ilginç ve sıradışı bakacağız.

2. Seçenek.

çilek ile şiş İyi tarifi ve kanepeleri. Malzemeler: kivi, muz, armut, üzüm, şeftali, herhangi meyveler. şiş üzerinde monte etmeden önce yıkanmış meyveler kurutuldu gerekir. dilimleri - Şeftali ve armut küpler, muz ve kivi kesti. Alternatif meyveler renklendirmek gerekir.

Seçenek 3.

Malzemeler: armut, şeftali ve erik, elma, muz, kavrulmuş fıstık, hindistan cevizi talaşı, çekirdeksiz üzüm.

dilimler halinde kesilir muz, ezilmiş fıstık devirdi. Elma, armut küpler halinde kesilmiş ve hindistan cevizi olarak haddelenir. Şeftali adet kesilmiş. muz, elma, armut, şeftali, üzüm: Aşağıdaki sırayla dizili şiş Meyve. Servisten önce, meyve kanape (bulaşık buzdolabında durmalıdır yaklaşık bir saat) soğutmak için.

şiş ile karides Kanape

  Seçenek 1.

gerekli ekmek dilimleri, mayonez, salatalık, karides hazırlamak için. Karides hazır (yaklaşık 20 dakika) kadar orta sıcaklıkta kaynatılır. Soğutulmuş karides kabukları temizlenmiş. Ekmek küçük parçalar halinde kesilmiş ve mayonez az miktarda sürülür. Salatalık çevreleri kesmek gerekir. Salatalık dilimleri bir parça ekmek üzerinde yayılmış. salatalık ve ekmek ardından ilk şiş karides üzerine sinirli. Bu motifler ve akdeniz bahar taze salatalık son derece basit ve sofistike kombinasyonu döner.

2. Seçenek.

Sen karides ve böyle bir yol kanepeler hazırlanabilir. şiş aşağıdaki tarifi kanepeleri vardır. Malzemeler: ekmek, karides, mayonez, defne yaprağı, karanfil, biber, bezelye, yeşillik.

Tuzlu su defne yaprağı, dereotu kiriş, karabiber ve karanfil ile 10 dakika boyunca kaynatın. Sonra su karides doldurup 10 dakika boyunca kaynatın. Karides kabuğu ve pirzola. ekmek ve maydanoz yaprakları dilimleri ile dönüşümlü şiş itin.

Seçenek 3.

Gurmeler karides, mantar ve sebzeler ile şiş zor bir kanape aşağıdaki tarifi önerebilirsiniz. Malzemeler: peynir, jambon, tost ekmeği, karides, zeytin, mısır, otlar, mantarlar ve kornişon (turşu), taze domates, dolmalık biber ve salatalık. Şiş mısır, biber zar, jambon dilim, taze salatalık bitki. Peynir ve jambon dilimleri halinde kesilmiş ve daha sonra onları ve biber özdeş rakamlardan kalıpları kesip şiş yayıldı. Onlar karides, zeytin, peynir ve jambon küpleri sinirli bulundu. bileşimin ortasında talebi mantar ve turşusu parçalarını içerebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.