HobiDikiş

Kutu elleri ile karton yapılmıştır: Orijinal ve sevimli hatıra

Sen en sıradışı tasarımı yapılan herhangi bir malzemeden bir kutu satın alabilirsiniz. Ama ne kendi küçük şeyler önemli ayrıntıları ve hatıra biblolar saklamak için yapılmış daha iyi ne olabilir? Biraz hayal gücü ve iş koyarsanız, mücevher kutusu yıllarca sizi memnun edecek, kendi elleriyle yapılmış, karton. Malzemelerin maliyeti az, ama ne bir sonuç!

Boş olun

yaratıcı süreç - bir kutu oluşturmak. Birçok açılı kalpleri ve karmaşık şekillere sıradan kutularından herhangi bir şekil seçebilirsiniz. boyut ve baz boya belirleyin. Eğer hesaplamalarda hata yapmak korkuyorlar yoksa kısa karton, önce bir kağıt şablonu yapabilirsiniz. Baz iki kez kesmek gerekir - ikinci bölümü el sanatları kapsayacak. biraz daha karmaşık ikinci aşama - biz duvar tasarlayacak. herhangi bir rakam için onlar dikdörtgenler, ancak biz substrata yapıştırma için stok indirimi hakkında unutmamak gerekir. Hala bilmiyorsanız bir kutu nasıl karton dışında, korkmamalı, her şey oldukça basit. yeteri kadar dik olmayan 1 cm bükme duvar bant genişliği olan ürünler için. pürüzsüz bir dış hattı olan bir kutu yapmak için, katlanmış kenarı, bükme yapıştırılması için eşit diş kesmek gerekir. Teknolojinin benzerini bir tarafını kapsayacak şekilde imal edilebilir. Tüm elemanlar kesilir edildiği zaman bir su bazında amaçlı yapıştırıcı tutkal ve kurumaya bırakın.

kutu kendi elleriyle karton yapılmıştır: dekor

Biz donuk boş döndü ama amacımız - Orijinal dekoratif objeler. Bu dekorasyon alma zamanı geldi. beğeninize veya obtyanite bez kutuyu boyayın. Diğer olası tasarım seçeneği vardır: mozaik parçaları sıkışmış olabilir veya kumaş, kağıt veya diğer ambalaj malzemelerinin ayrı parçalar gelen aplike gerçekleştirebilir. İyi folyo veya oluklu mukavva görünüyor. kutu tamamen boncuklar, kabukları papered veya işlemeli alınabileceği kendi elleri ile yaptıkları, karton yapılmıştır. Eğer ikinci seçeneği seçerseniz, tuval üzerine ayrı ayrı desen var nakış ve bitmiş oluşturma, basitçe yapıştırın. boya veya içinde bez tabut süslemeleri ve unutmayın. Ek süslemeleri küçük rakamlar uygun olarak, yapay çiçek veya yapay elmas (çocuklar "Kinder sürpriz" alınabilir).

yararlı ipuçları

Yukarıda açıklanan teknolojiye göre dekore ve hazır kutular veya kullanılamaz hale gelen kutularını yenilemek olabilir. kapak çıkarılabilir olmak zorunda değildir, bunun çevirmek yapmak mümkündür. kenarında bir yan duvar olmadan bir düz yan düzeltmek ve açmak ve kapatılması daha kolay olduğu şekilde, döngü karşı ucuna tespit etmek. Karton Ev yapımı kutuları mümkün olan her şekilde dekore edilebilir. kağıt peçete çok katmanlı bir uygulama - "Oymacılık" tekniği dekore Orijinal görünüm ürünleri. Bazı ustalar özgün bir hale getirmek için yönetmek ayna mozaik küçük parçalar halinde kesilmiş eski sürücülerin,. Kendi elleri ile yaptıkları kartondan yapılmış ne olursa olsun mücevher kutusu, her zaman gelişmiş ve içeriğinin edilebilir. halkalar veya tek bir büyük ped için bir tutucu yapmak için yeterli.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.