HobiDikiş

"Ajur dalga" deseni kullanarak ilmekli örgü kazak iğneler

Modern moda giyim elle yapılan önemli bir yer işgal etmektedir. Bir kanca ile yapılan el işlemeli, ilişkili konuşmacı ajur ceket, dantel süs ürünleri, kumaş, broş ve boncuk kolye yapılmış yapay çiçekler ile Elbise - tüm bu özel bir talep ve maliyetlerde şimdi her zamankinden daha fazla bu nedenle çok pahalı. Biraz çaba, azim ve arzu koyarsanız, o zaman bu hileler her kendinizi usta ve para israf değil oldukça erişilebilir. mülkiyet başlangıç becerileri konuşmacı öğrenilebilir ile, örneğin, file bluz örgü - Erkekler her ne kadar, herkes, hatta kadınlara oldukça erişilebilir.

Bu arada, örgü sanatının öncü sadece bir insan oldu. Sadece o zaman bayanlar erkekler eli konuşmacı çıkardı var olduğunu. Bu nedenle, kendilerini, arabalar ve motosikletler, bilgisayar oyunları ve internet, darbeler ve savaşlar gibi diğer, daha pahalı hobileri yeniden icat etmek zorunda. Ama farklı kalınlıklarda uzun iğneler kullanılarak döngüler çekerek sakin meşgul etmeye devam belki dünyada bugün oldukça farklı düzenlenmiş ... Ama geri Bu maddenin konusuna olurdu.

Yani, burada sığacak şekilde nasıl ajur ceket konuşmacı deseni "Openwork Dalga".

bluz imalatı için 42 gerekmez sadece 250 içi boş pamuk dantel 2 mm gram ve çomak №№ 5,5 veya 4 boyutu yaz moda deniz teması tercih verir beri iplik rengi, mavi veya aqua seçmek en iyisidir.

Biz bu simgeleri almak:

Ön loop -; SC - B; ön birlikte 2 döngüler - B; Yanlış döngü - T; 3 ters örgü birbirine döngüler - B; Yanlış döngü gerilmiş şiş (son satır) - E

Delikli ceket, konuşmacı içi boş örgüler bağlı, ürünün alt kısmında aşağı rüzgar olmamalıdır. Bu nedenle, bir çiftleşme oyuk sakız 2 2 keyfi yüksekliği ile başlamak en iyisidir. Ancak bu durumda, çizim doğrudan geçiş başlar.

ve örnek model "ağ dalga" döngü naberom sayısı için, bir döngü içinde 10 kat artmıştır (11, 21, 31 ve böyle devam eder. D)

1 serisi: * 1A, 1B, 1C, Şekil 5A, bir algoritma tekrarı ile ve ardından bir kaç broş 1B *, * için. 1A, bir dizi sonunda.

örme purl 2 ve 4 satırları yeniden Nakida döngüler.

3 aralığı: * 1A, 2B, 1B, 3A, tekrar ardından basit bir broş iplik 2B *, *, bitiş 1A.

Sıra 5: * 1A, 1B, Şekil 1A, 1B, 1A, 1 basit broşlama, 1A, 1B * * için * ve son 1A ve ardından tekrar edilir.

6 Aralık: 1D * 1D, 1E, 1G, 1B, 1D, 1B, 1D, 1E, 1G *, * * ila tekrarlayın.

7 Aralık: geçmiş Nakida 1A 3A * 1A, 1A son Nakida 2A * arasında * için *, 1A den tekrarlayın.

8 Aralık: 1G, sc 3G *, sc 1G, 1B, 1D, 1B, 1D, 4G *, * * ila tekrarlayın.

Satır 9: 1 sadece reset Nakida dizi tekrarlandı.

10 No: 2, 9, bir dizi ile yinelenmiştir.

Şimdi örgü ilgili iğne örgü bu çizim, özel hassas kazak, hakim olduğu, kesinlikle şık kadınların gardırobunda en gözde şeylerden biri olacak.

bağlama arkasından başlamalıdır.

Model boyutunu 42 yerine getirmek için, №4 88 döngüler iğneler çevirmek gerekir. boyutu bu büyükse, döngülerinin sayısı ve tabii ki daha fazlası olacak.

İlk içi boş sakız 2X2 keyfi boyu. Sonra örgü №5 üzerinde jant tellerini değiştirmeden, çizim gerçekleştirmek için ilerler. içi boş bir sakız temelde bir çift ve bu yapılmadığı takdirde, modeli son derece geniş olacak şekilde geçiş çalışması esnasında eşit bir şekilde ilmek 15 ilk satırında giderilebilir gerekir.

Bir kez 32 cm'lik bir web yüksekliğine bağlıdır ve bir raglan armhole çizmeye başlayın. onu iki döngü her ucunu kapatmak için ve daha sonra döngünün her dördüncü satırda azaltmak gerekir için İlk başta gerekli olacaktır. Bu çıkarma algoritması en az yedi kez olmalıdır tekrarlayın.

Eğer raglan armholes ilerledikçe boyun çalışmasını başlatmak için. Bu işleme başlamak için, ürünün yüksekliği 32 + 12 cm = 45 cm eşit olacaktır olabilir sonra. Bu seride ortasında, döngü 33 kapatılması ekstra örgü ipliği takın ve aynı anda her iki parça bitirmek için kesinlikle gereklidir. kapalı döngü etrafında her satırda boyun 2 yuvarlama için genişlik vyzaniya düşürülmelidir: 1 ila 5 süre ve 2 kez döngü - 3.

Arkada gibi uyuyor önce.

Sadece yaka 32 + 1cm = 33cm yükseklikte onun tasarımını başlar. Ön kısmında da boyun arkalık farklıdır. İlk olarak kapalı döngü ve bir ilave iplik diğer her omuz paralel çetelesini amacıyla dahil edilir. Daha sonra girintinin çevresinde her satır 2'deki ilmeklerin azalma meydana gelmektedir: 4 kez 3 menteşe ve 6 kez kaldırıldı - 2.

Kollu hazır parçalar ile aynı desen içinde yürütülmektedir. çubuk vyvyazyvayut olan halkalar 50, bir dizi ile kollu çiftleşme başlayın. raglan kol kumaş sonra başlamalıdır için bölümler çizmek için yüksekliği 39 cm ulaşır. Sırt ve forehand üzerindeki eğimler aynı algoritma bevels gerçekleştirin.
Montajdan sonra, bütün parçalar yıkayın ve yumuşak bir düz yüzeye yaymak için iyi bir şey olmalı. En iyisi bir havlu ile örtülü, bu tablo için uygundur. Bu şekilde kurutulmuş Şey, deforme olmaz.

Bu arada, raglan tarzı gerçekleştirmek ve ajur için son derece uygundur kazak konuşmacı. Kalın ve kabarık bir - Ancak, kazak rakamlar daha yoğun ve iplik olmalıdır. Ama örgü ilkesi hemen hemen aynıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.