Gıda ve içecekRestoran yorumlar

Türler restoran, Moskova. En iyi panoramik restoran Adresleri

Moskova turist neredeyse her gün yüz binlerce engin gezegenimizin her köşesinden gelen dünyanın en güzel şehirlerinden biridir. Bu otel çok sayıda istihdam, böylece en iyi o kadar basit değil seçin. Bu malzemenin yemek yaklaşık dört iyi yerler olacaktır çünkü Bugün, oteller tartışmayacağım. Rusya Federasyonu'nun başkenti faaliyet gösteren restoran Binlerce ancak bu projelerin tüm servis, modern iç ve pencerelerden büyük görünümü kusursuz seviyesi ile müşterilerine sağlayabilir.

Bu malzemenin ana konusu iyi türlerdir Moskova restoranlar. Bugün Görkemli, unutulmaz bir zaman yemek ve büyük şehrin muhteşem güzelliğinin tadını isteyenler dikkat değer olan dört en ilginç işyerlerinin hakkında detaylı konuşacağız. Başlayalım!

"Bono"

Bu tür Restoran Moskova burası çünkü, çok iyi aldı ikram restoran "Ginza Project" tutmak için dünya çapında bilinir. Bu heyecan verici bir proje yenilenmiş otel "Ukrayna", popüler "Radisson Royal" Moskova otelin 29. katında bulunan büyük bir kurumdur.

Burada mimari lezzet muhteşem muhteşem manzaralı mükemmel uyum çünkü burası catering Birçok müşteri, Rus sermayesinin en iyi restoran türü düşünün. Bu projenin kurucuları yerlerin konumu yararlanmak için karar verdik, bu yüzden çok büyük pencereler boyunca koltukların büyük miktarda sağladı.

Panoramik restoranı "Bono" Biz tam olarak eğlence tek tek hangi arasındaki avantajlar, bir numarası vardır. Yani, orada canlı müzik neredeyse her gece ve etkinlikleri düzenledi. Bu arada, deneyimli şef Kristiana Lorentsini klasik bir performansla, münhasıran İtalyan odaklanabilirsiniz yemekleri ikram bu siteyi deneyin. Buna ek olarak, bu restoranda varlığı şarapların büyük bir seçim dikkati çekiyor.

Özet ve yorumlar

Bu güzel ve çok popüler Kutuzovsky Prospekt üzerinde bulunan restoranın türleri (Moskova) (2 ev, 1 bina) ve bir saat kadar öğle her gün açıktır. Burada olay her türlü sipariş, ama bunun için telefon numarasından yöneticisi kafe ile tüm detayları tartışabilirsiniz: +7 (495) 229-83-08 veya şahsen iş saatlerine göre.

Siteye catering ortalama puanı 4000 ruble arasında değişmektedir unutulmamalıdır ve bu sermayenin fiyatı için oldukça kabul edilebilir.

Müşteri geri bildirimlerine gelince, onlar olumludur. Restoranın Misafirler hizmet mükemmel seviyede mutlu ve yemekleri eşsiz tadı var gibi burada iş gerçekten profesyonel bir şef olduğuna inanıyoruz.

altmış

İlginç bir tür arıyorsanız Restaurant, Moskova size "Ginza Project" tutma ünlü restoran başka popüler bir restoran sunabilir. Bu durumda, catering yer Avrupa'nın en yüksek restoranı. İşte Rus sermayesinin güzelliği hayran her gün yüzlerce insan geliyor. Dolayısıyla, birçok, gündoğumu ve günbatımı seyretmek kendi ayaklarının altındaki bulutları görmek ve kuşlar uçar nasıl görmek hazırız. Bütün bunlar çok basit ve ilginç görünüyor, ama sen daha onun ne kadar güzel olduğunu hayal bile edemiyorum.

bu kurumun avantajlarından biri misafir 225 metreye eşit yükseklikte temiz hava zevk için bir fırsattır. Bu durumda, her saat restoran pencereleri belirli mekanizmaları kullanarak açılır.

Altmış panoramik restoranda her şeyi modern bir iç, servisi, yemek ve hatta bir atmosfer temsil eder ve bu Burası catering şehrin en gözde olduğunu gerçeğine tanıklık etmektedir. insanlar sadece yemek için buraya geliyor ama daha fazla kişi Rusya Federasyonu'nun en büyük yerlerden güzelliklerinin keyfini istediğim için kurumun sloganı, "yüksek, daha iyi!" ilginç Sesler ve hatta bir ölçüde, bu projenin özünü yansıtır .

Bu arada, bu kurumda gıda hazırlanması için, Asya, Rus ve hatta İskandinav mutfağının damak tadına hitap eden çeşitli tat ziyaretçileri sunan deneyimli şefi Rüstem Tangirov karşılamaktadır. Buna ek olarak, tüm yemekler orijinal perde vardır dikkati çekiyor ve bu restoranın başka bir avantajdır.

Özet ve yorumlar

Bu özel restoran (Moskva) hemen her zaman pozitif bir yorumu. Burada, büyük bir iç ve pencerelerden gerçekten güzel bir görünüm yanı sıra giden personel ve lezzetli yemekler çok çeşitli.

Restoran Presnensky rıhtımda (12. evde, 60 kat) üzerindedir ve son ziyaretçinin kadar öğle her gün açıktır. . Bu durumda ortalama fatura 3,5 bin aralığında değişmektedir Ruble ve telefon numarasından can iletişim yöneticisi: +7 (495) 653-83-69.

"Kalina Bar"

catering Burası en önemli avantajı kokteyller çeşitliliği büyük bir bar var. Ayrıca bu heyecan verici projenin bir parçası olarak karaoke odası ve küçük bir yaz terası münhasıran zaman sıcak döneminde ziyaret için kullanılabilir.

Birçok bir kulüp ve arkadaşlarınızla iletişim kurabilir ve sadece büyük bir zaman için, gibi düşünen bir araya, kendi ikonik karşılayabilir bir restoran, hem gerçeği restaurant "Kalina Bar" seviyorum. Genel olarak, burası size iyi bir dinlenme istiyorsanız dikkate değer!

Özet ve yorumlar

Bu panoramik restoran Novinsky Bulvarı (8 ev, 21-inci kat) üzerinde bulunan ve 12:00 ile 06:00 saatleri her gün açıktır. Burada herhangi bir olay harcamak istiyorsanız, +7 (495) 229-55-19 at yöneticisi ile irtibata geçin.

Pozitif otel hakkında yorum. Misafirler olası 10 üzerinden 7-9 noktalarında değerlendir.

Ekstra Salonu

Site ikram şehirdeki en iyi biridir. Bu panoramik restoran Rus sermayenin ilgi çekici özelliklerinden muhteşem bir manzarasını sunuyor, Sparrow Hills bir cam kubbe altında bulunan, bu yüzden almaktadır.

sokak Kosygin (15 evin, 20 kat) üzerinde olabildiğince bu kafe ziyaret ve aşağıdaki programa altında faaliyet: 02:00 17:00 - Pazartesiden Cumaya - öğlenden 2 am, Cumartesi ve Pazar . +7 (495) 939-80-77: Proje yöneticisine Haberleşme telefon numarası olabilir.

Ayrıca kayda değer yorum Ekstra Lounge sadece pozitif olmasıdır. Restoran Diners burada inanıyoruz hizmet, uygun fiyat, hoşsohbet personeli ve sade atmosferiyle iyi bir seviyede olduğunu. Genel olarak, mükemmel bir kafe.

Burada sermayenin mükemmel bir görünüm sunmaktadır en ilginç yerleri, tartışmak. Afiyet olsun ve heyecan verici duygular!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.