SağlıkSağlıklı beslenme

Ayrı bir güç kaynağı: yorumlar ve ilkeler

Ayrı gıda birçok kişi tarafından bilinen Shelton için sağlıklı yaşam benimsemeye. Onun temel ilkedir: belirli zaman aralıklarında protein ve karbonhidrat gıdaların tüketimi. Yani, Shelton uyumluluğu ve bazı ürünlerin uyumsuzluk kavramlarına dayalı doğru beslenme ilkelerini oluşturmuştur.

uymayı nasıl düşünün ayrı güç kaynağı. Yorumlar vücudun gelişmesine katkıda bulunduğunu belirten olumlu bunun. Yani, ayrı bir gıdanın temel ilkeler:

1. Asidik ve karbonhidrat yiyecekleri hem kullanamazsınız. Bu tükürük ana enzim asidin etkisi altında parçalanan olmasından kaynaklanmaktadır. Ve mide tamamen nişasta sindiremez. Bu örneğin, patates, ekmek, ananas, limon, portakal, ya da domates gibi ürünlerle muz birleştirmek, imkansızdır.

2. seferde protein ve karbonhidrat içeren bir yiyecek tüketilmesi yasaktır. Bu yana, midede şeker ve nişasta karıştırıldığında antagonistleridir. Böyle ekmek, tahıllar gibi ürünler, patates et, peynir, yumurta, fındık ayrı tüketilmelidir nedeni budur.

3. Yemekten proteinin sadece belirli bir tür sırasında olmalıdır. Örneğin, yersiz şunlardır: et ve peynir, et ve yumurta, et, fındık ve peynir, yumurta ve süt. Süt ve süt ürünleri genellikle bütün diğer ürünlerden ayrı olarak alınması tavsiye edilir.

4. yağ ve proteinlerin zaman tüketimini yapılması gereklidir - Ayrı yemek önerir. Beslenme ve Puanı yağ Sindirilmiş olan protein büyük, ürün daha az içermesi teyit etmektedir. Ayrıca, aynı zamanda yumurta, tereyağı, peynir ve et de tüketmeye tavsiye edilmez. Yağ mide bezlerinin aktivitesini etkiler. Sindirim organı tonus önemli ölçüde azalır. Bu ürünün etkisi mide benzer nötralize çünkü yağlı besinleri tüketmek, otlar ile birlikte tavsiye edilir.

5. Shelton farklı zaman aralıklarında protein ve asit yemek önerir. asit ihtiva eden ürünler, yumurta, et, fındık ve peynir yemiş edilemez. Asit mide suyu artık gerekli ölçüde tahsis edilir olmasına katkıda bulunur. Bu proteinin sindirimi değildir ve midede onun ayrışma. Bu nedenle, bu tür turuncu veya ananas ve yumurta ve et gibi, bir öğünde yemem.

6. Aynı anda güç ayırma gibi, şekerler ve nişastalar kullanamaz. Doktorların Yorum Bu kaydı doğrulamaktadır. Diğer gıda eşlik olmadan mide içine şeker aldığınızda Yani, bu yeterince hızlı bir şekilde sindirilir. Aksi takdirde, midede kaldığı zaman artar. Bu bağlamda, hoş olmayan bir etki söz konusudur - fermantasyon. Aynı nedenle, kek, ekmek tür reçel ve marmelat gibi tatlılık eklemek hububat mümkün değildir. Meyve fermantasyon yol, nişasta ile tüketilir.

7. Şeker ve protein ayrı yemek yapanlar için günün farklı saatlerinde tüketilmelidir. Misafir uzmanlar onaylamak - çok hızlı vücut tarafından emilir ayrı protein ve şeker. birleştirildiğinde gıda sindirimi sırasında büyük ölçüde artar.

Programda 8. Shelton meyvelerle sabah başlayan önerir. Günde çiğ sebze yapılmış salata bir kısmını yemek için bir kez emin olun. Sen fındık çok tüketebilir. Bu tahıllar, konserve gıda, şeker, tuz, baharat diyetten çıkarılmalıdır. Yağlar vücut için gerekli olan, ancak bunların tüketim izlenmelidir. Cook gıda sıvı minimum miktarda olmalıdır. tek saf olmayan karbonatlı su içebilirsiniz.

  Yani, biz baktı ne ayrı bir güç kaynağı, esasları buna sırasında dikkat edilmesi gereken, hem de vücudun yanlış besinler tüketimi üzerindeki etkisi.

  Similar articles

   

   

   

   

  Trending Now

   

   

   

   

  Newest

  Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.