IlişkilerKarşılamak

Nasıl aşık olmadan yaşamak ve nasıl yalnızlıkla başa

Bazen hayatta sadece sessizce ağlamak istiyor korkunç ve ezici yalnızlık, geliyor. daha büyük boşluk giden, yaşam ve kader hakkındaki şikayetleri başlayın. Bu gibi durumlarda, bir kişinin aşksız yaşamak nasıl düşüncesi ile işkence. Bu durumun çıkış yolu arama başlayın, ancak görünür değil. Ancak, durumun dikkatli bir analizi, yalnızlık ve mücadele edilmelidir ki görünür.

Eğer çok kendine acımayı başlarsanız, kurtarma operasyonları başlatmak için gerekli ne kadar aşksız yaşamak düşünüyorum. İlk olarak, kişisel ön kendi başarısızlıklarının nedenlerini analiz edelim. Ne yazık ki, çoğu zaman bir bilinçaltı düzeyde kişinin karakterinin özelliklerini tahammül ediyorsunuz o insanları uzak iter. Bazı kıskanılacak sebat ile yalnız arkadaşı Bir arkadaşım her an ihanet edebilir şüpheli kişileri seçer.

yeni arkadaşlar sayesinde onlar kendi sorunlarını karşıya olmayacak gibi, yardım istemeyin, kolay olmamıştı. Sadece senin yerine uygun desteği asla ve en ufak bir zorluk durumunda bu arkadaşlar diğer evine gidip kolaydır. Bu hikaye senin hakkında ise, arkadaş seçiminde kendi kriterlerini gözden geçirmelidir. Zor bir an size yardımcı olabilir, ama onlar da yardımına ihtiyacım olabilir aslında hazırlanacak insanlarla iletişim başlayın.

kötü arkadaş seçti bir kişi için biraz daha zor. Böyle durumlarda, sıralamak mümkün değildir. iyi bir yerde yeni tanıdıklar yaparken sadece sen korunabilirsiniz. Çeşitli konferans, toplantılarda veya bölümlerde hakkında bilgi almak için en iyisidir. Bu yaklaşımla, Sevdiğin ve saygı edecek iyi bir kız veya genç adam bulmak eminiz. Eğer bir sevilen bulmak Ancak,, karşılıklı saygı ve özenle tedavi etmek bile güçlü duygular gibi, sen ruh soğuk öldürebilir öğrenirler. Gerçek aşk, beslemek gerekir bunu beslemek gerekir - ve sonra onun sıcak yıllar size ısıtacaktır. sevgi ve dostluk yalnızlık böyle bir tutum ile sadece tehdit etmeyin.

Bilinçli yalnızlık - Oldukça başka bir şeydir. Tek başına copes Bu durumda kişi, nasıl Aşksız yaşamak fikri kemiren değildir. Bu insanlar sıcak ve rahat ve Yabancı Yabancı varlığı cazibesi yok ettiği kendi özel dünyasını yarattık. Ancak, oldukça yalnız bile böyle nispeten, bireyleri kapalı ama sosyal daire birkaç yakın arkadaşlarına sınırlıdır olamaz. İkinci yarı uzun vadeli bir ilişki, bu gibi uzun sürmez, hayatta var, eğer insan türü basitçe lastik.

Böyle insanlar bugün - Genel bencillik dramatik artar, çünkü artık nadir olduğunu. Birisi kendinden bir parça vermek için sürekli dikkat çekmek için Kişi zordur, bu yüzden isteyerek yalnızlığa atılmak. Sıradan ailelerin yerine misafir evlilik veya birlikte yaşamayı gel, ama bu ilişki boşlukta pahalı hale gelebilir.

Bir yandan, bu tür insanlar iddia, hiç bir zaman Aşksız yaşamak alamayacağını düşünüyorum. ağır bir yük - Onlar sadece ciddi duygu ve sevgi inanıyoruz. Böyle insanların hayatlarında bu kadar gerçek aşk yoktur, özgürlüğünü sınırlayıcı, ne isterse onu yapıyor engel olur.

o yorucu, çok ciddi duygular yerini alabilir şey arıyor başlamak - Öte yandan, sürekli yalnız yaşıyorum. Misafir evlilikler ve basit ad hoc toplantılar ilişkilerin yanılsama yaratmak, ama arkalarındaki hiçbir ciddi gizleme, bu nedenle zaman iletişimin bu tip terk ve yalnızlık duygusu olabilir. Ancak bu durumun gerçek nedeni zordur bulmak için.

Aşık olmadan nasıl yaşayacağımı düşünüyordum sonra, basitçe, etrafa bir bakın. Bilinçli başka bir kişi için sorumluluk olarak korkuyor, ciddi ilişki önleyebilir. , Hayata karşı tavrını tekrar gözden durumu analiz - ve yeni, mutlu kalma doğru gidin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.