BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Eylem Escape: örneklerde

Bugün Kaçış Aksiyon oyun hakkında konuşmak, geçişi de bu malzemenin ele alınacaktır. muazzam entelektüel çaba gerekli adımların her tamamlayarak için.

Pencere panoları ve bir düğme

Oyun Kaçış Aksiyon pasajda biz sadece aziz kapıya tıklayın hangi ilk seviye ile başlar. Bu açılır. Biz ikinci seviyeye geçin ve kutuyu tıklayın. o kadar çekin. Zeminin bakıp nerede tahta bkz düzey 3 geçin. Bir vardiya. Biz düğmesinin altındaki aramak üzerine tıklayın ve bir pencere açılır. Bir sonraki adım 4. seviyesidir. Biz, zemin bakmak yine orada yatan tahtası kaydırır. Shaker. kırmızı düğmesi vardır. Üzerine tıklayın ve kapıyı açın.

Hayaletler, havuz ve figürler

Oyun Kaçış Aksiyon pasajda biz ilk iş beşinci seviyede devam ediyor. Biz okudu. Biz zaman süresi dolmadan kabak tüm hayaletleri götürmek için zaman olması gerekir. Biz seviyeye 6'ya taşımak ve karmaşa bak. Bu 915 o kodu girin kodunu yansıtır. Biz seviyeye 7 gidip cihaz sarsılır. Rakamlar düşer. Biz tahta anahtarı uygulanan ettiği 8 seviyesine, dönüşüyor. Bu şuna benzer: Sağ alt köşedeki A = 05. Git formülünü FDB okuyun. Bu transkript; F = 10, D = 8, B = 6. Daha sonra, tip 10 8 6.

Anahtar çekiç ve üçgenler

oyunu Escape Eylem geçit biz katta bulunan anahtarı, yükseltmek gerekir ettikleri seviyeyi 9, devam ediyor. Bununla beraber, mola kapıyı açıp tekrar üzerine basın. Biz 10 seviye ve görev okumak için devam edin. Biz ayrılan sürede koydu çekiç, birleştirmek gerekiyor. Biz seviyeye 11 geçin ve sırayla 4 üçgenler var. Bunu yapmak için, onları büküm. Tarihi 12. seviyeye alma ve sallayın - kutuda anahtarı olacaktır. Özgürce kilidi açın. Biz seviyeye 13 geçin ve matematiksel görevleri yerine getirir. "-" işareti "x" ve "+" ve değiştirmek gereklidir. Bu durumda, karşılık rastgele bir sayı, yani tek tek yanıt olabilir. Passage Kaçış Aksiyon oyunu biz bulmaca bulmaca toplamak gerekir 14 seviyesine, devam ediyor. sonuç doğru resimdir. Aynı renk ile bir küp oluşan bloğu için düzeyine 15. gidin. Böylece onları yok 1500 puan kazanmak. Aynı zamanda zaman takip edebilirsiniz. özgürce bir elin beş parmağı kullanarak her egzersizi yapın. kolaylık sağlamak için seviyesi 16 geçin, biz masa telefonu veya tablette koydu. Yavaşça yatay konuma ulaşana kadar döndürün. Bundan sonra, dört yeşil noktalar olacaktır. Yani, kapının yanında bulunan noktaya, seviye 17. tıklayın sırasına.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.