Entelektüel gelişimiAstroloji

Erkek Kanserler, kadınlar Lions: bir aşk hikayesi

Erkek Kanserler, kadınlar Lions ... Bütün bunlar bir şeyi arıyoruz - aşka ama bir kavram, hem bir kelime koymak? Sessiz bir iç mutluluk, karşılıklı anlayış ve sıcaklık vardır - Kanser aşkına. Leo aşkına - herkes dramatik bir rol oynar bir sahne. onlar bir uzlaşma bulmak ve ilkeleri yıkım aşkını kurtarmak mümkün olacak mı? Aşağıdaki cevap ver.

Adam Kanser Kadın Leo uyumluluk duygular

Böyle bir ittifak çatışma olarak kabul edilir. Erkekler genellikle Kerevit, dişi Aslanlar bunlardan sadece birinin zafere yol açar ve böylece diğer devirmek için hangi birbirleriyle savaşa tahrik. Sonuç olarak, hiç kimse kazanır. Çoğu duygular muzdarip. Lev - aktif karakteri; hayatında bir kadın için ana dışa hayat, toplumda onun konumudur. Onun yanında, onun maç olacağını parlak adamı görmek istiyor. ilgi odağı olmak arzusu - Kanser bir şey hariç ona gerekli tüm niteliklere sahip olabildikleri. Bu işaret - pasif, o evde kalmak ve birlikte romantik komedi izlemeyi tercih onun seçim istiyor sonraki sosyal etkinliğe, gidin. Kanser cömertçe ona sevgisini verir ve romantizm saran çünkü bu "eksiklik" için onu affetmeye bir dişi aslan hazır. Bu birlik bir kadın duygular yerine sosyal hayatı seçerse, ilişkilerini uzun ve sorunsuz bir olacağa benziyor.

Erkek Kanserler, kadınlar Aslanlar: Aile

Ekonomik adam kadının iç becerilerini kazanmak ve o olacaktır deliriyorum onun elinden. Kanser, etrafındaki her konfor ve rahatlığı olması önemlidir, ekonomiyi takip etmeye bayılır. Lioness telif kararlıdır; Onu tatlı sadelik daha evde Silver Age durumdan daha fazla sevme. Buna ek olarak, bir kadın, yalnız erkeğini bırakabilir bir parti ya bir sergiye uporhnuv. çiftin temsilcileri birbirlerinin isteklerini anlamak ve bunları kabul edersek, o zaman mutluluk evlerinde yaşayacak. Bunlardan en az biri kendiniz için ortağını değiştirmek başlayacak olursa, bu durumda sona erecek. Dişi aslan o kocasını görmek istediği ettiği sıradan bir ev kadını, rolünü asla kabul etmeyecektir. Buna karşılık, kanser böylece eşine istediği seküler toplum, yıldızı olması pek mümkün değildir. Bu çiftte uyum sadece zaman makul bir uzlaşmadır üstün gelebilir.

Erkek Kanserler, kadınlar Aslanlar: seks

bu karakterlerin cinsel ilişki memnuniyetsizliği bir sürü olabilir. Yani muhteşem dişi aslan ona adam saadetini getirmek için tüm güçlerini atmak inanıyor, hayranlığı peşinde. bu isteği yerine getireceğini Hassas ve romantik kanseri. Ve o karşılığında ne elde ettiniz? Lioness genellikle kendisi için yaptığı favori unutur. Onun için, ana şey - öz haz. Bir kadın Leo benlik saygısı devre dışı bırakabilir ve onun seçtiği dikkat, o zaman bu sorun çözülebilir. biz gidelim ise güçlü seks temsilcisi uzun süre müsamaha, ama sonunda daha anlayışlı bayana gidecek. Bunlar erkek Kanser Leo kadın gibi, bu karakterler arasında kurulabilir ilişkiler türevleridir. Onu tutmak için - Aşk her zaman, ana şey ortaya çıkabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.