Gıda ve içecekRestoran yorumlar

"Ginza" (restoran). "Ginza Project" (Ginza Project) - Restoran

Moskova ve St. Petersburg, New York ve Londra - Bugün restoran zinciri "Ginza Project" dünyanın büyük metropol şehirlerde çalışan çeşitli büyüklükteki okullarda yüzlerce sahiptir. Ve bir kez tüm Caddesi Apothecary St. Petersburg'da açılan küçük ama saygın klasik Japon mutfağı restoran ile başladı. Yavaş yavaş her yeni fikrin uygulanmasına kurumlarının hep birlikte ortak bir felsefeyi ve niteliksel bir yaklaşım getirerek, büyük ölçekli uluslararası bir projenin büyüdü. "Ginza" - ve pahalı bir restoran durum, ama bunun en değerli şey - değil gıda maliyeti ve atmosfer yanı sıra bu ağın başka projede. Onlar hizmet, gıda hazırlama, özenle seçilmiş konumları ve bir iç oluşturmak için "kalbe isabet" mükemmel tüm çok farklı, ama her zaman tanınabilir yaklaşımdır. Bu eşsiz bir projeydi ve ilk restoranında çerçevesinde kurulmuş ve biz makalede konuşacağız.

"Ginza Project" tutma Hakkında

Ağdaki restoranlar artık tüm Moskova ve St. Petersburg üzerinde bulunabilir. ruhun, gözler ve mide için sadece yemek ve uzay Ve herkes mükemmel kurumun yaptığı düşüncesi ile aynı zamana denk gelecek bir yer bulacaksınız değil. performans Mutfak, tasarım ve stil - restoranlar "Ginza Project" arasındaki farklılıkları sadece.

Moskova veya diğer şehirlerde herhangi ağın bütün işleyen kurumları (. "Ginza", Altmış, Mercedes Bar, "Manon" ve diğerleri) saygın, statü alanı olarak sunulan Ya da tam demokratik, ancak destek her zaman yiyecek bir yüksek seviyesidir ve servis kafe, bar ve self-servis bile noktası ( "Baharatlar ve neşe," Paul, "Oki Doki", "Mama Tao", "cafe Pesto", ObedBufet, vs.). Kendi kuyunun içindeki her nokta, tam da yere Ginza Proje gıdaya, insanların ilham, ruh, yaratıcılık ve sevgi oluşturmak için tüm restoran,. Ve kurucuları, yöneticileri ve çalışanları hem katkısı her yerde hissetti. Bu nedenle, burada ve geri tekrar gelmek ve hiçbir kurumun asla boş olduğunu.

Restoran "Ginza"

"Ginza" - Birinci ve açık, tüm holdingin en ünlü idi ve şu anda Eczacı Lane St. Petersburg çalışıyor restoran. Aynı adı taşıyan yaratılmasından (veya en azından, ad) için ilham Japonya'nın ticaret sokak oldu - ülkenin en pahalı restoranlar konsantrasyon yer. Rus kurum tam olarak beyni yüksek statüsünü haklı. Pahalı, yüksek kaliteli, zevkli, her gün değil, ama harcanan para değer: Burada en iyi performans klasik Japon mutfağı olduğunu.

Bir restoranda tüm dünyada ünlü sadece en iyi şefler, Çalışma ve mutfak klasik anlamda Asya ve Japon yemekleri konusunda uzmanlaşmış eşsiz şef Sergey Khan tarafından yönetilmektedir. Ana yöne ek olarak, menü, Avrupa, İtalyan ve başarılı filmlerini sunuyor Özbek mutfağı. bunların formülasyonu ve yürütme özgünlük örtülü karşılanmaktadır - Bu ülkelerin temsilcileri - en ünlü şefler gelip restoranda "tur". Misafirler yemek kalitesi veya doğruluğunu küçük şüpheye neden yok.

İç, gıda, eğlence

Özel önem Petersburg kurumunun atmosferi olmalıdır "Ginza." restoran doğal malzemelerden ve yeşilin varlığını tespit etmek kolaydır, her biri birkaç odaya sahiptir. Yüksek kaliteli ahşap, mobilya hasır sandalyeler, keten, pamuk ve diğer doğal kumaşların, sessiz sesleri ve güzel görünümlü, yumuşak doğal ışık yapılmış tekstil ... iç rahat, konforlu ve rahat hissetmek için her şeye sahiptir.

Yemekler, tabii ki, aynı zamanda yükseklik: değişmeden Japon klasikleri gastronomik Avrupa trendleri moda. Böyle balık gibi malzemelerle, menşe yer hakkında karanlıkta olmayacak. Düz İskoçya, Norveç ve Fransa'dan restoranın kesme masasına teslim edilir. Her zaman şu ya da bu ürünü, hem de mutlu onun tam nitelemesini yapmak getirdi nerede sorusuna cevap. "Ginza" şarküteri orkinos bonfile içinde Enjoy, balık narenciye Japon sos, yeni patates ve ahtapot ile hafif bir salata ile carpaccio ve tatlı, kremalı mus ve mango kendinizi ödüllendirin. Ya da belki nazik talyattoy sığır aperatif veya narenciye ve fındık ile Pekin ördeği sıcak bir salata keyfini tercih? her zevke uygun menü (ve tek) ait konum yoktur. restoranın şarap listesinin erdemleri Hakkında ve söz değmez - gelip kendini oy!

Ancak, gıda ve hoş bir atmosfer - değil tek şey misafirlerini memnun olduğunu "Ginza." Restoran düzenli olarak çeşitli aktiviteler, gösteriler ve canlı müzik yapan, önemli maçları ve organize akşam sanat yayınlanır. Hafta sonu şefler üzerinde genellikle çim barbekü ve diğer "lezzetli" ve ilginç etkinlikler düzenlerler.

"Ginza Project": St. Petersburg restoranları

Hiçbir az ilginç ve diğer tutarak kurumlar - oldukça fikri, konsept, tasarım ve gıda üzerine birbirine benzer, ama aynı derecede yüksek düzeyde düzenlenmiş. Restoranlar "Ginza" (St. Petersburg) - Bir çok formatlı durum alanı, karaoke ve farklı mutfakları konusunda uzman ilerici telif kurumları şefler açısından şık ve pahalı (aile, iş, kulüp, vs.) kafe ve barlar.

Terrassa

St. Petersburg (Kazan Katedrali ve Nevsky Prospect) merkezindeki harika manzaralı bir çatı restoran - St. Petersburg kentinde çoğu "yüksek seçim" kuruluşlarından biri Terrassa oldu. Büyük bir açık teras panorama açarak, aynı zamanda gıda ve genel olarak atmosferden sadece yükseklik ve coşku kalp-durdurmayı yapar. Hatta Japon ve Thai Amerikan ve Fransızcadan ve pişirme teklif misafirler sakramenti için gerçek zamanlı olarak izlemek - Burada çeşitli mutfaklardan tadabilirsiniz. Mutfak halka açıktır.

Italian

Bu tarifleri ve Dzheymi Olivera sevgili (ev kadınları aşçılarının kadar) standartlarına göre hazırlanan ünlü İngiliz ağda, ilk Rus restoranı. Telif İtalyan mutfağı en iyi çevre dostu tarım ürünlerinin doğar. kendisi güzel bir eski binada bulunan restoran - mimarisinin bir anıt, kemerli gelen ışıkla dolu panoramik pencereli. Kurum konfor ve samimi bir aile ortamı hüküm sürer. Çocuklar için özel bir menü, düzenli yarışmalar ve diğer etkinlikler vardır.

ObedBufet

Dediğimiz gibi, "Ginza Project" - restoran en cüretkar ve sıradışı fikirleri somutlaştırmak tamamen farklı biçimidir. Etkileyici oranlarda "akıllı" self servis kafeteryası - örneğin "atipik" siteleri ObedBufet dahil etmek öyle. Biz çok büyük bir alana bahsediyoruz ve öğün sayısı burada her gün hazırlanmaktadır - Sıcak 600 kilogram ve içeceklerin 400'den fazla litre. Fena değil, değil mi? Tüm gıda, çok lezzetli, basit ama çeşitlidir. sebze ve salata ile sıcak sabit bir fiyata - ilginç bir seçenek yemekleri bir arada var olmasıdır.

Restoranlar St. Petersburg çok "Ginza Project" Holding ve onlar çeşitlidir. lezzetli ve sulu Bu aile "Plyushkin" ve ev yemeklerine sahip Kafkas "polenta" ve müzik "Gelsomino Cafe" ve geleneksel Rus mutfağı ile "Kral" ve hatta İtalyan Francesco, "Ben istiyorum kharcho" ebedi yaz Pazar Ginza ve diğer birçok harika ve eşsiz yerler.

Restoranlar "Ginza Project": Moskova

Moskova'da, "Ginza" değil işyerlerinde daha az ve onların çeşitlilik Petersburg projesi daha büyüktür. moda kulüplerden iş yerlerine restoran ve kafe iş kesinlikle aile ve pastaneler - bu her şeye sahiptir.

Dandy Cafe

Akşam gece partileri ve iş görüşmeleri gürültülü ve gün için Kült yer Dandy Cafe oldu - proje MTV Artem Korolev lider ile birlikte gerçekleştirdi. Yerleştirin parlak bir iç Eski Dünya çağın unsurları ve sadece birlikte, ultra modern, şık. 2013 yılında, bu kafe birini seçildi beş en (Facebook ankette) ziyaret etti.

"Baharat ve Joy"

parlak desenli ve pırıltı ışıkları bir sürü bol kesinlikle harika bir yer. çiçek ve yeşillik, rahatlık ve sıcaklık bir yeri vardır. Doğal malzemeler, sıcak renkler, raflar, orijinal üzerindeki otlar ve baharatlar bolluğu, ama konforlu koltuklar ve yuvarlak masalar, kibar garsonlar - tüm bu sermayenin günlük hayatın telaşından ortasında Moskova'nın merkezinde bir evin bir atmosfer yaratır. Restoranın mutfağı - Doğu Avrupa, ustaca lezzetli baharatlı kokular ile tatlandırılmış. Menü okul defteri anımsatır ve hafta sonları çocuklar için ilginç programlar düzenlenmektedir. Ve "baharat" in haftada dört gün, canlı müzik sesini dinleyebilirsiniz.

Paul

Uzun uzun süre ve size taze çıtır baget veya güzel hediye olarak bir kutu makaruns için eve düşmesi olabilir en lezzetli ve tatlı kruvasan tadabilirsiniz bir fırın için birçok kişi tarafından sevilen olmuştur. Bu sadece kekler ve taze kahve ile tatlılar, ancak tam yemekler sunmaktadır. Klasik Fransız tarifi pişmiş bir gerçek soğan çorbası, deneyin. Ya hızlı bir atıştırma için gitmek - sıcak sandviç ve ABD Paul bir fincan mükemmel.

Mari Vanna

başarılı olamaz başka bir yerde tutma kurumları "Ginza" (Moskova) bahsediyoruz, söz. Restoran Mari Vanna - harika yemek güzel bir "daire" iyi huylu hostes, Rus mutfağının yemekleri. pencere eşikleri üzerinde oldukça perdeler, beyaz masa örtüleri, boyalı çanak çömlek, dikiş makineleri, zarif iç, biraz "hırpalanmış" zaman, dünyanın her yerinden kitaplarla tarihi kütüphane ... Çok güzel ve çok lezzetli. ev yapımı reçel borscht aromalı zenginliği ve gür kahrolası syrnichki sadece bir tabak var ki! Orada tabii ki vardı ve Olivier, turşu olmadan ve tost Borodino ekmek. Menü geleneksel Sovyet mutfak beklentilerinizi karşılayacak.

diğer unutulmaz restaurant "Ginza Project" arasında Moskova'da bir şık restoran-kulüp "Manon" Avrupa'da Altmış en yüksek, inanılmaz bir kulüp projesi Barbados, zarif kafe "Çaykovski", insanlar tarafından insanlar için modaya alan çağrılabilir. Tüm kuruluşlar listede yok. görülmeye Ama kesinlikle değer.

Sonuç

- yorum kayıtsız asla restaurant zinciri, "Ginza": Sonunda biz tek bir şey söyleyebiliriz. Kural olarak, düzenli misafirler haline olağanüstü zevk yaşandığı tutan kurumların herhangi katılmak ve tekrar geri gelir. yüksek fiyatlar üzerinde çileden Bazı restoran "Ginza Project" Her gün ucuza ve değil çünkü. Ancak atmosfer, servis ve yemek kalitesi düzeyi onlar için ödemek için buna değer.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.