Gıda ve içecekRestoran yorumlar

"Şekil" (teahouse, Orenburg) - restoran ve gece bir arada

"Şekil" (gazinosu, Orenburg) - gündüz çalışarak bir kulüp restoran ve restoran. Bu merkezinde, kolay erişilebilir yoktur. restoran hemen her vesileyle ve kutlama için uygundur, aynı zamanda yemek ya da sadece şarap veya bir bardak bira ile otur. buraya gidin ve büyük şirketler ve aile ve aşıklar ve akşamları gençler burada dinleniyor. Bazı çağrı Bu restoran Orenburg yeni kült yer. Hadi onlar onun hakkında ziyaretçilerden geri bildirim söylediklerini görelim.

Orenburg Cafe

Bu büyük şehir size, dinlenmek, yemek Bir iş toplantısı için bir yemek ya da bir iş yemeği sipariş edebilirsiniz yemek seçenekleri oldukça büyük çeşididir. Kentin birkaç yüz bazı restoranlar. şık Avrupa mutfağı ile geleneksel tavernalar bulunmaktadır. milli renk ile bir kafe var - Doğu, Musevi, Ermeni, Fransız, Japon. kurumların çoğu, şebeke karakteri - hızlı gıdalar, barlar ... sebepsiz Orenburg en popüler kafe One "Rus krep" adı verilir. Ancak orijinal restaurant "Inkontro" sayısız ödül ve sertifikalar eleştirenleri kazanmıştır. "Tavern avlu" güzel Ermeni yemekleri isteyen besler. "End Vine Grill" taze biftek sunmaktadır. Ama kır kahvesi "Şekil" da ziyaretçilerin sempatisi listesinin başında bu restoran, geride değildir. Bu altıncı listesinde yer alıyor.

Yer, iç, hizmetler

Kulübü "Şekil" (gazinosu, Orenburg) Zafer Caddesi'nde bina numarası 2/2 zemin katında bulunmaktadır. Kentin merkezidir. Bu Müzikal Komedi Tiyatrosu yakınında yer alır. Restoranda farklı boyutlarda çeşitli odalar bulunmaktadır. Bunlar genellikle ağır perdelerle birbirinden ayrılır. Ancak genel olarak, bir seferde yaklaşık iki yüz kişi yemeye olabilir. wi-fi çalışma salonlarında. VIP alanında yıldönümleri, ziyafet ve kutlamalar kutlamak için. iki kişilik dolaplar rahat vardır. Müşteriler kartları ve nakit olarak hesaplanabilir. Eğer yiyecek gibi ve bunları sizinle almak istiyorsanız, garsonlar tüm ayrı kutulara sizi paketi olacak. Akşamları canlı müzik ve dans yanı sıra nargile keyfini çıkarabilir. Genellikle canlı eğlence ve konserler olduğunu. son yenilendikten sonra güncellenmiş Çok orijinal iç. O oryantal motifler stilize. Düz lambalar baskılı kumaş, yumuşak aydınlatma ile kaplıdır. Her yerde yumuşak oryantal yastıkları. milli desenleri, takkeli ve pantolonu waistcoats garsonlar. Akşam sekizden sonra restoranda bir gece kulübünde dönüşür ve akşam altı o kahvaltıda gelip istemcileri kabul etmeye hazırdır.

"İncir" (gazinosu, Orenburg): Menü

Restoran Avrupa yemeklerinin yanı sıra Japonca ve Uygur / Orta Asya mutfağı sunmaktadır. İşte kahvaltı uygulanan. Sabah yemek kompleksi omlet, tahıl, krep, sıcak sandviç dahil. tost, karides, peynir sopa, kruton, tavuk kanadı - Farklı aperatif işçiliği iyi bira deneyebilirsiniz. gıda seçimi çok zengindir. Bir profesyonel olarak yapılmış suşi ile büyük kümeler. İlk ders en popüler Lagman ve manta bulunmaktadır. Salatalarda arasında "Taşkent" ve "Sezar" önerir. Garnitür olarak pilavı almak daha iyidir. Örneğin, fast food, hamburger sipariş edebilir. Japon mutfağı temelde rulo kümesidir. baklava, kek - Restoran iyi hamur işleri olduğunu. Set oryantal mutfağı yeterince geleneksel tüm bilinmektedir. Orijinal ve güzel dekore sunulması. Telif hakkı çaylar güzel bir koleksiyon. Çay dikeni Özellikle iyi içecek. Bu arada, menü kendisi tablette, bir interaktif.

fiyatları

kulüp "Şekil" (gazinosu, Orenburg) ortalama çek yaklaşık yedi yüz ruble olduğunu. kahvaltı 150-200 p. Onbir 345 (Tay karides) ile altmış beş ruble (kızarmış fıstık) den mal. İlk kurs ücretleri Açık: Lagman 125 ruble, shourpa maliyeti - 200-250. Salatalar - fiyat aralığında bir yüz ile üç yüz elli ruble. Örneğin, "Taşkent" değerinde 285 p tavuk, "Sezar" - 245 ve karides - 345. Klasik barbekü ve kebap -.. 300 p, Kuzu ve somon - 400 ruble kısmı, kömür üzerinde Kılıçbalığı - 550. Açık Orta Asya mutfağı aklı başında fiyatlarının sıcak yemekler. Fergana pilavı kırkbeş ruble ve manta yüz değerinde - farklı günlerde bazı yemekler de 175. bir indirim yapılmamaktadır. Sonra bunların her 99 ruble değer. En pahalı yemek - Dana biftek - yedi yüz bin bire ruble. Suşi seti - 1000-1500 s. Konuklar arasında restoran düşük olarak kabul edilir.

"İncir" (gazinosu, Orenburg): yorumlar

Misafirler mükemmel bir konumda, güzel iç ve mükemmel mutfağı kulüp için teşekkür ederiz. Bu restoranın lezzetli kebaplar ve biftek, iyi nargile olarak. Bazı bölümleri çok büyük. Fiyatlar makul, her zaman cüzdan şey alabilirsiniz. Özenli ve gülümseyen personel. Garsonlar her zaman sırayla olsun tüm istemciler ilgilenen edilir. rahat bir atmosfer. tuzağa etmemek için masalar özellikle hafta sonu, önceden rezervasyon yaptırmak gerektiğini, böylece restoran, popüler. yer arkadaşlar ve aile ile iyi bir akşam, orada çok hoş. en az bir kez Şek kulüp »(teahouse)" gelenler, tekrar tekrar gelmek için söz veriyorum.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.