SağlıkSağlıklı beslenme

Bebek maması "Similac": yorumlar

Bebek maması "Similac" -, kuru bir bebek formülü, bebek besleme için uyarlanmıştır. Karışım, anne sütünde bulunan benzer bir madde içerir. Tabii ki, anne sütü yeterli yerine bulmak mümkün değil, ancak, emzirme olamaz eğer Sebebi ne olursa olsun, o zaman "Similac" bir karışımı - Bu soruna iyi bir çözüm.

karışımın bir kısmı, bir laktoz sahip olduğundan, bitkisel yağlar (örneğin, hindistan cevizi, ayçiçeği, soya fasulyesi, çocuğa zarar hiçbir hurma yağı, var olduğuna dikkat edin), kuru süt (yağsız), kalsiyum, potasyum gibi çeşitli mineraller ( böylece, sodyum, demir, çinko, iyot) ve. Karışım çocuğun bağışıklık sisteminin düzgün ve uyumlu gelişimini teşvik nükleotide sahiptir. Sunulan sindirim prebiyotikler öyle daha eklendi ve kolik ve regürjitasyon olasılığını azaltır.

"Similac" göz için yararlı (örneğin lutein), beyinde ve gelişimi için yararlı olan maddeleri ve aynı zamanda bileşenler içerir. Bu iskelet sistemi ve dişler üzerinde olumlu bir etkisi vardır, örneğin kalsiyum gibi, sağlıklı büyüme için uygun olan bileşenleri yer alır.

Seyreltme "Similac" beş dakika kaynatılır; su karışımı gerekir. seyreltilmiş formda, bir günden daha fazla buzdolabında muhafaza edilebilir, çünkü bunların karışımlarının kullanımı ile dikkatli olmak gerekmektedir, ve besleme başlatılmışsa, bu kalıntıların atılmalıdır, sadece bir saat uygundur. Bu yanıklara neden olabilir, çünkü herhangi bir durumda, mikro dalga fırın içinde ısıtıldı olmamalıdır.

"Similac" yorumunun karışımı

Tabii ki, herhangi bir başka ürün gibi, "Similac" Değerlendirme karışımı olumlu hem de olumsuz bulunmaktadır. Birisi kötü bu karışımı düşünür, hatta çocuk yedikten sonra hasta oldu ve birisi "Similac" bir karışımı (bu tür yorum çok daha yaygındır) diyor gibi durumlarda, söz - tüm çocukların yemek için en iyi seçenek, o piyasada bugün. Tek şey söylemek - "Similac" harman fiyatı oldukça yüksektir. ambalajından biri yaklaşık dört yüz ruble mal olur ve sadece üç ya da dört gün yoksun. o kadar tüm eczanelerde ve mağazalardan olduğunu Sale, yani satın alma ile ilgili sorunlar olabilir. Tabii ki, karışımın avantajları hoş bir tat ve doku, hem de hızlı bir şekilde ve su içinde kolaylıkla çözünür olduğu bir gerçektir. Bu konuda bebek maması "Similac" değerlendirmeleri satın almadan önce dikkate alınır eğer iyi olacaktır.

bir banka olabilir, ve belki de bir kutusu: "Similac" bir karışımı hacmi içinde farklı ve paketlemeye ilişkin bir çeşitlilik içinde ambalajlanmış olduğu not edilmelidir. Bunlar kapsam açısından farklılık ve hangi için tasarlanmış bebek, yaşlanır. Tabii ki, türlerin karışımı basitçe bebeğinizi sığmayan bir durum olabilir. Ama bu karışım her biri kendi özellikleri organizma sadece, her çocuk belirli ürünlerin kendi toleransı vardır, kötü olduğu anlamına gelmez. Bebek maması - istisna değildir. Denemeden - Anlamıyorum, bu ürün tam size ya da değil doğru.

o bir sağlıklı, güçlü ve mutlu böylece çocuğunuz sadece en iyi için seçin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.