Gıda ve içecekRestoran yorumlar

Kazan restoranda İlk Gastropub "Romaine"

En çok, sen hatırlar ziyaret edebilirsiniz olanların yeri nedir? Tabii ki, iyi bir atmosfer tarafından çevrili olacak ve nerede lezzetli bir yemek servis edilecektir nerede! Kısa bir süre önce Kazan restoranda "Romain" ilk gastropub açtı. zevkinize gelebilir her şey kesinlikle yoktur. Eğer gürültülü şirkete gelip veya aile daire içinde sakin bir akşam geçirmek olsun, bu inanılmaz bir yerde büyük bir deneyim hoş bir izlenim olacaktır.

Kazan'da Restaurant "Romaine"

kasaba halkı sadece yemek için değil buraya gelmek değil, aynı zamanda dinlenmek için. restaurant "Romain" Sonra diğer kamu besin şirketler farklıdır. Orada belirli bir gıda yemek belirli bir yön ancak misafirler yemeklerin türleri çeşitli denemek için fırsat var.

kokteyller bir zenginliği ve uygun fiyatlarla alkollü içeceklerin geniş bir ürün yelpazesine dolu Harita bar. Yetenekli barmenler sizin için yeni bir kokteyl ile gelip yolda. Kazan'da Restaurant "Romaine" menüsünde sunulan içecekler ile uyum içinde gastronomi alanında geniş bir yelpazede olarak, mide-hak denir.

şef Alekseem Kurbatovym başkanlığındaki bir ekip, ziyaretçilere farklı gastronomik deneyler memnun etmek seviyor. Evin Özel - biftek josper içinde pişirilir.

restoran karaoke severler için tasarlanmış özel bir salon vardır. Ve yaz açık teras. Hafta sonları canlı müzik ve dans pisti sağlanır. kontrol ortalama miktarı, yaklaşık 1.500 ruble çıkıyor.

İletişim bilgileri

Bir aşağıdaki adreste Kazan "Romain" in restoranı bul: Chistopolskaya sokak, ev 40. restoran aynı adı ve menü çubuğu haritayı görmek evinizin veya ofisinizin, gıda teslim bilgi edinmek yanı sıra fotoğrafları ile galerisi görebileceğiniz bir web sitesi var iç kurum.

Gerekli bilgileri netleştirmek için ya bir masa ayırtmak için İletişim telefon restoran Kazan'da "Romaine" otel, ayrıca resmi web sitesinde bulunabilir.

Gastropub kapıları 11:00 dan 2:00 için haftada kamu 7 gün açıktır ve Pazar günü hizmet saatleri azaltılmış: 12:00 00-00.

% 20 indirim tüm menülerde içi günlerde sağlanır: 12:00 ila 17:00.

Restoranın menüsünde "Romaine" (Kazan)

Daha önce de belirttiğimiz gibi, aralık kimseye, hatta en zorlu konuk memnun edecek. Gürültülü şirketler için söğüş oluşan yemekler sunar. Özel çocuklar için menüler ve ek olarak, çeşitli mezeler, salatalar, çorbalar, et josper, taze balık, kümes hayvanları, sebze hazırlanan sıcak yemekler vardır. Ayrıca özel biftek, hamburger, makarna, risotto, kendi füme deniz ürünleri, et ürünleri, özel soslar ve tatlılar sipariş edebilirsiniz.

bar, şarap ve bira çeşitli içecekler geniş seçimi. Restoran "Romaine" gerçekten mutfakta onların sanatı ustaları ve misafir memnun yapmak için her şeyi yapacağız çubuğu olarak, gurur duyulacak bir şey var.

İlk gastro üzerinde ziyaretçilerin Görüş

son derece olumlu restoranın Yorumlar. Ziyaretçiler şık dekora, lezzetli yemek ve güzel bir yayın izni verilen rahat bir atmosfer işaretleyin. yiyecek almak veya çok az zaman geçer içmek için seçin. Bütün bunlar şefleri ve personel iyi organize profesyonel ekibi ile bir tatil beldesi olarak Gastropub karakterize etmektedir. Servis en önemlisi yüksek bir seviyede olduğu ve - bu mütevazi olduğunu, misafirler her zaman rahat çalışma garsonlar vardır.

Bu yerde düzenlenen kalanı ile etkilendik gibi tüm ziyaretçiler, restoran "Romaine" (Kazan) to-dönüşü yeniden bir arzusunu dile getirdi. Hiç gastro olmuştur herkes onların arkadaşları arkadaşları ve çiftler gruplarından oluşan, burada çünkü burada hoş bir kitleye gelip de öneriyoruz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.