OtomobilArabalar

Nasıl arabanın arka cam Ekolayzırlardaki yüklemek için?

arabasını eşsiz ve etkileyici Ne araba sahibi bakmaya istiyor mu? Teknik bileşeni üzerinde bazı odak - Ayarlama, güç ünitesini yapmak motor ve şanzıman özelliklerini değiştirin. Diğerleri açıklığını artırmak için çalışıyoruz. Yüz germe - Son zamanlarda yeni bir yön ayarlama görünmeye başladı. Vücut normal tamponlar, değiştirerek benzersiz yapılır , montaj kiti , bir vücut şal yapıştırılması. Dış modifiye ekipmanları arabada özel bir yer ek ışık cihazlarını sürer. Ama arka ışığın alt hiç de şaşırtıcı değil. Ama arabanın arka penceresinde EQ - bu yeni bir şey. Bu cihaz araç sahibinin Modern pazar sunan bir teknolojik yeniliktir. Bir araba sürerken Bu yenilik her zaman ihtiyaç vardır. Bu aydınlatma ekipmanları arabanın gelişmiş özelliklerinden ve şıklık katacak.

Bu nedir ve neden ihtiyacım var?

Ekolayzırlar veya SESİ, araç bilgisayara yüklenmiş olan özel bir program. Bu kalite kontrol ve ses ayarlarında yanı sıra hacmi için tasarlanmıştır. Bu tamamen kabinde müzik parçaları sesi genel kalitesini yansır.

Parametrik ekolayzır otomatik modda çalışabilir ve işletmek çok kolaydır. görsel yeniden seslerin dinamik karakteristiklerini görüntülemek için Bu sistemler izin verir. arabanın arka penceresinde panelini veya EQ zonklama geçenlerin anlamıyla baş sarmak yapacaktır. Buna ek olarak, önemli ölçüde trafik güvenliği üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir, diğer yol kullanıcıları tarafından makine karanlıkta görünür olacaktır girdiği mesafeyi arttırır.

fonksiyonel özellikler

Araç setinin arka penceresinde EQ üç temel renklere sahip olabilir. neon, kırmızı ve parlak yeşil Bu varyasyon. Ayrıca özel renk kombinasyonları oluşturmak mümkündür - bu şahsi emriyle yapılır. Ayrıca eğer istenirse, cihaz oynayabilir ve diğer görseller olabilir. Bu çizimler ve yazıları olabilir.

Görüntünün şekli değişebilir. Kendi frekansı sorumludur, her biri bu sütunu. sürecinde arabanın arka cama Böyle ekolayzır artırmak veya yükseklik azalabilir. Kolonlar tek renkli ve segmentler halinde bölünür. Çok renkli desenler her bir elemanı, farklı renklerde boyanabilir. Ton onun ses frekansı sorumludur. Böylece, düşük frekanslar, ortalama frekansı kırmızı renkli - yeşil. Yüksek zaten mavi vurgulanır. sütun ve iki tarafın üzerinde - - yuvarlak göstergeler pahalı modeller cam merkezi olarak ışık görüntülerin birkaç çeşit olabilir.

Boyutlar fiyat ve modeline bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bazı küçük boyutları ile ayırt ve hatta yan pencere üzerine monte edilmek üzere uygun olan. Diğer - daha büyük ve sadece arka cam için uygun.

Çalışma prensibi

arabanın arka camı üzerine monte Ekolayzer, çok basit bir yapıya sahiptir. Bu sütunlar veya çevreler yaratan özel LED şerididir. Bu durumda, bant ve LED'ler tamamen şeffaf. tasarım gündüzleri görünürlüğünü ihlal etmez. Aynı anda iletken bölümlerin sayısı sistem kontrol ünitesinde alacak voltaj ayarlarına bağlıdır. Son kabinde sesin frekansı analiz hassas mikrofonu ile donatılmıştır.

Daha sonra LED'ler tedarik edilecek bu mikrofon düzenlenmiş voltaj ve akım ile. Bazı frekanslar zayıf ses ise sırasıyla gerilim yüksek olacaktır. sütunlarda sadece alt kısımlarını yakacaktır. Mikrofon yüksek hacim ve frekansta yüksek voltajlar verecektir. Böylece flaş ve diğer segmentlere başlar. (Birim açıksa) Mikrofon müzik tepki vereceği ve araç oynamadı içeride eğer, ancak bir konuşma var, buna tepki vereceği eşitleyici, bu çok etkileyici görünüyor değil.

Cihaz ve ekipmanlar

Tasarım LED'ler sabitlendiği bir kaset, bağlantı tellerinin, bir dizi başlatma düğmesi ve mikrofon hassasiyet ayarlaması ile kontrol birimini temsil eder. Ayrıca cihazın dahili ağ makinelere bağlı edildiği bir özel bir adaptör, dahildir. yüklü arabanın arka penceresinde EQ, bir bağlantı gerektirmeyen eğlence sistemine. Cihaz mikrofonun esasına göre çalışır.

EL eşitleyici

metinleri ve görüntüleri vurgulamak için reklam işinde kullanılan benzer - Bazı modellerde electroluminescent plakası ile donatılmıştır. lüminesan bir fosfor mürekkep tarafından gerçekleştirilir. O elektrik etkisiyle yayılan. bord kalınlığı çok küçük ve çoğu zaman bir milimetreden daha fazla olamaz. plaka, ince olan kablo bağlantılarını yüklü.

arabanın arka penceresinde neon EQ 160 derecelik farklı görüntüleme açısıdır. Bu iyi bir göstergedir - aksesuar geri hareket ediyor sürücülere değil, aynı zamanda komşu bantlarında olanlara sadece görünür olur. Ayrıca, bu ışık yayalara dikkatini çekecektir. neon cihazların ömrü - 20'den fazla bin saat. Arabayı değiştirmek için yeterli ve hatta fazla olacaktır.

montaj

Kolay arabanın arka penceresinde elleriyle ekolayzır ayarlayın. Bu işlem ile herhangi sürücünün kontrol altında tutabilir.

Nasıl cama bandı tutkal? Özel bir yapışkan şeridi ile donatılmış en teyp setlerinde. Kurmak için, koruyucu filmi çıkarın ve arkasında cama yeterli eleman sopa. Tutkal içeride gerekli. sürece madde camını kapmak değil gibi yapıştırın. Bazen iyi ve güvenilir tutkal ilk kez çalışmaz. Bunu oluşturmak için aşırı boşluk nota daha iyi yüklemeden önce camın ortasına yerleştirildi. Bunu yapmak için, işaretleyici kullanın. kolaylaştırmak için - Cihazı, sadece kabuğu bandı kaldırın. Ve camına buharlaşır.

bağlantı

arabanın arka penceresine EQ yapıldığında ayarlarken, cihaz bağlamak gerekir. (Levhanın köşelerinden birinde) altındaki Bu amaçla, özel bir bağlantı vardır. cihazı engellemek - birlikte kablonun bir ucu bağlantı kayışı, diğer bağlanır. Son çakmak soketine bağlı. Gördüğünüz gibi, her şey kolaydır. Ama burada bir sorun var - sürece cihaz çalışır gibi çakmak soketi kullanılamaz. Belli bir sakıncaya sunabilirsiniz. kritik ise, o eşitleyici kablolama doğrudan bağlanabilir.

her şey birbirine bağlı ve yerinde olduğundan zaman, favori parçayı içerebilir ve bir dengeleyici kontrol ünitesi yardımı ile - mikrofon hassasiyeti için ayarları. kurduktan sonra çalıştırmak ve sonuçları tadını çıkarabilir. işe arabanın arka penceresinde Fotoğraf eşitleyici aşağıda verilmiştir.

ihtiyati tedbirler

plaka virajlarda her türlü korunmaz - deformasyon iletken yollar zarar verebilir. geri kazanım işlemi çok fazla zaman alır ve özel olarak iletken mürekkepler ve yapıştırıcı kullanılmasını gerektirir.

Ayrıca şeylerden biri - bu yerleşik ağına dahil edilmesi durumunda spontan anahtarlama güç kaynağı. Bir çip kapasitör eklemek - elektronik usta olanlar, bu sorunu çözmek mümkün olacaktır. Ayrıca, belli bir aralıkta frekansa sadece cevap verecektir olursa olsun mikrofon ne kadar duyarlı olduğunu hatırlamak gerekir.

Sonuç

Şimdi ellerini camla Arabanın arkasındaki ekolayzırı nasıl kurulacağı biliyoruz. Bu sadece akışından araba ayırt etmesine yardımcı olacak, ancak görünürlük sınırlı olduğunda da, geceleri araba görünürlüğünü artıracak. Ve en fazla 10 dolar bu element yoktur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.