Kanunİnternet Hukuku

Kupon Web sitesi: güven veya çek?

İndirimler. Şimdi yaygın internet satış dağıtılır, çünkü çoğu şirketlerin mal veya hizmet alıcılar büyük bir kitleye hitap ediyor olabilir. Bu durumda şirket için fayda miktarı yatıyor - "Sürüsüne Bereket" tabiri caizse, Ama kim icat ettiniz?

Sürüm iki:

  • İlk Microsoft'ta ile tüm başlamış anlatıyor. Şirketin kurucularından biri elektronik cihazların satışı çevrimiçi hizmeti başlatıldı, maliyeti bunu satın almak istiyorum kaç kişi bağlı olarak azalmıştır.
  • İkinci versiyon birlikte gruplandırıldı girişimci Çince ve bir indirim için satıcı bize anlatır. Bu arada, Çin'de "grubu" alışveriş modeli çok popüler ve hala.

Kim bu kupon kargaşa kurucusu oldu, ama kupon ve indirim siteleri hayatımızda sıkıca bulunmaktadır. İlk kupon sitesi Chicago 2008 yılında kazanmıştır ve Rusya'da bu eğilimin üç yıl sonra geldi - 2011 yılında.

Kuponlar nelerdir

İndirim kupon hizmetin kesinlikle her türlü şimdi alabilirsiniz. Güzellik, gıda, giyim, sağlık - kabaca filtreler tüm kupon sitelerine uygulanır. Bunlardan herhangi biri tabii ki, her şey müşterilerinin kolaylık sağlamak için yapılır, tekliflerin çeşitli dolu ve. hizmetin bir kent türünü seçme ve - voila!

kendilerini "ücretli" ve basitçe kuponlar vardır konuşan "serbest". buna karşılık, Pay, tamamen belirli bir hizmet / ürün elde etme maliyetleri ve kuponlar, miktarın hangi bölümünün için satın alma gerçeğine yerinde zaten ödemek zorunda kalacak kapsayacak kuponlar ayrılır. hediye çeki Free bir indirim alacaksınız satın hangi sunumu üzerine bir belgedir.

Yararlanabilir veya zarar?

Evet, kuponlar, hiç şüphesiz, bazen çok karlı. Ama kimse firma zararına faaliyet olmayacağını unutmayın. Hepimizi ayrıntı bu sistemi inceleyelim.

şeması basit: Alıcı - kupon sitesi - satıcı. Tüketici, bir indirim kuponu siteleri satıcıları müşteri olsun, kupon satın alarak kar elde satın alır. Herkes mutlu.

Ancak, körü körüne Tüm satıcıları inanmıyorum. Hayatımız aldatma doludur. Genellikle kupon sitelerinde değil en popüler şirketleri ve satıcıları mevcuttur. Bu nedenle, sağladıkları mal veya hizmetleri, genellikle çok arzulanan bırakın. Ama aynı zamanda oldukça şüpheci onları değil tedavi etmek: o kadar sık pazarı iş saygın ve değerli temsilcilerini girmek istiyorum.

Kendinizi korumak için, tembellik ve şirket ve satın almak istediğiniz ürün hakkında değerlendirmeleri okumak değil daha iyidir. sağlayıcının resmi web sitesine gidin. % 95'lik bir indirimle manikür kabinde ve indirim olmadan kadar değer kupon atıfta olması mümkündür. Ya da bu salonu bazı durgun yer almaktadır. Sadece gereksiz asla zaman ve para, harcıyorsun.

Kupon web sitesi hizmet / mal kalitesi için hiçbir sorumluluk kabul etmez olduğunu anlamak da gereklidir. Bu konuda bütün sorular o zaman sadece satıcıya sorar. Bu nedenle, tekrar ediyorum - Sitenin kendisi kuponlar dikkatle satıcıyla, tercih. gerçek hayatta satın alırken Sonuçta, görmek ve seçmek ilk, ilk dükkana veya salon içine kaçma. Ayrıca gelip ve kuponlar satın almanız gerekir. ve aldatılmış olmayacak - Kendini aptal izin vermeyin.

Ve hala hile olur?

Ne yazık ki, insan doğası% 99 indirimli olarak baş kapatır şekildedir ve el o "Öde" düğmesi için ulaşır. Böyle bir eylemin sonucu tüketiciler tarafından yanlış hüküm oluşumunu kılan bir bütün olarak kuponlar hakkında olumsuz yorumlar büyük bolluktur. Sen kupon ve satıcıların doğrudan kendilerini veren siteler aldatmak yoktur.

Ama kim bir iddia gönderdiniz? satıcı ne de kupon hizmeti ne - Şunu kabul edelim ki, kimse hatalarından sorumlu olmak istiyor. Vicdansız satıcıların genellikle tüketiciler için "kuponschikam" diyoruz ve onlar da - satıcıya geri. Başka bir sorun ilişki "alıcı-satıcı kupon sitesi" nin şeması yasal boşlukları bir yeri vardır yani, böylece tüketici bile mahkemede, her zaman kendilerini savunmak için kolay değildir.

Belki nedeniyle bu tür kusurları ve birçok kişi için sorunlara kısmen, kupon hizmetleri olumsuz anları ile ilişkili. Ancak, kupon siteleri çok değerli ve gerçekten iyi fırsatlar bulunabilir. yine herkesin meselesi - Ama burada bir kupon satın almak olup olmadığıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.