ModaGiysi

Zuhair Murad: gelinlik - lüks ve stilin arıtma

Shine, zengin ayrıntı ve lüks - bu kamu Zuhair Murad veren şeydir. O boncuk ve inci, kristal ve dantel, nakış ve desen bol cömerttir. Ama bütün bu onun koleksiyonları ve modelleri dünyayı fethetmek için ve kariyer çok hızla gelişen o kadar uyumlu.

Zuhair Murad Elbise: iki dünyanın kavşakta

Doğaüstü güzellik elbiseler, zerafet, gizem, Doğu ve Batı, açık cinsellik lüks birleştirerek - bu yüksek moda Parisli markanın muhteşem koleksiyonu. Couture, yüksek bir fiyat olan ve aynı zamanda onun sahibinin her elbise, bireysellik ve özgünlük benzersizliğini garanti eder.

Moda Evi Zuhair Murad (gelinlik, aksesuarlar, giysi, vb) Lübnan Zuhair Murad aslen bir tasarımcı olarak 1997 yılında kurulmuştur. İlk defa eserleri 1999 yılında Roma'da podyumda sundu ve iki yıl sonra haftada forma giydi Haute Couture Fransız başkentinde - Paris. Parlak koleksiyon en güzide ve biraz iddialı yayında ön plana, el presi ile dahil tüm ilgi gördü. Elbiseler Olympus ve Mısır kraliçelerin tanrıçaların giyim ile karşılaştırıldı.

İleri teknoloji elbiseler ...

Şimdi, bu konuda, ve kurumsal kimliğinin ve kimlik ilk gün karıştı şeyle zordur. Marka Zuhair Murad (fotoğraf) lüks ve pahalı kumaşlar, komplike el nakış, boncuk ve inci yanı sıra hafif feminen silueti ile ayırt edilir, tanınabilir ve sevgidir. kırmızı halı dünya yıldızı için seçilen Parlak ve benzersiz kıyafetler. H. Murad dünya turu Dzhennifer Lopes için bir sahne dolap geliştirdi söz yeterlidir. Bu gün Lübnan Modacı gelen giysiler görünür Pop divası marka geçerliliğini korumaktadır. Örneğin, ödül 2013 yılında Altın Küre töreni için, o (gelinlik sadece mihrapta, aynı zamanda halı üzerinde uygun) bir Zuhair Murad seçti.

Başka stil ikonu Bleyk Lavli galasında Z. Murad dan elbiseler parladı "özellikle tehlikeli." 2 yıl sonra elbisesinin küçük bir kopyasıdır bir Barbie bebek 7.500 adet, sınırlı sayıda, 75 $ her giymişti. Onun müşteri tabanı böyle devam Taylor Swift, Beyonce, Eva Longoria, Fergie, Paris Hilton, Shakira ve dahil 4000'den fazla taraftar oluşur. D.

Zuhair Murad: gelinlik

Bildiğimiz gibi, hiçbir moda koleksiyonu inci olmadan yapamaz ve herhangi bir performans taç gelinlikli çıkış modeli taç eğer. Bu konuda H. Murad hayatınızdaki en önemli gün için en şık ve sofistike elbiseler yaratıcısı. abartmadan ünlü tasarımcı rüyalardan elbiseler, Hakkında, gelinlerin aslan payı. Onun görüntüler her zaman şık ve romantik. Grace formu hafiflik ve hafiflik ve Kişilik karmaşık etnik desenler, ücretsiz kesim ve lüks süsleme etkisi yaratmak pahalı yaşlanma dokuları vurgulamaktadır. sanki bu elbiseyle Gelin dönüşür doğu prenses.

ilk butik gelinlik 2014 yılında Beyrut'ta açılan ve en son moda sermaye ofisinde ortaya çıkmıştır - Paris. 400 Metrekare Butik alanı - bu gerçek bir evren Zuhair Murad olduğunu. Gelinlik (fotoğraf) ahşap, cam ve beyaz lake yapılmış bir odada yer almaktadır.

İlkbahar-Yaz 2016

Kış sadece kendi haline gelmiştir ve moda trendlerinin yöneticileri zaten önemli önümüzdeki bahar ve yaz olacağını karar verdik. Ben kenara kalmak ve moda evi Zuhair Murad yoktur. Sen bundan sonraki tüm tonunu ayarlamak gibi görünüyor "çizgili" koleksiyonu ile başlamalıdır. (Bir set gibi) yatay ve dikey hem geniş şeritler, zirvede olacaktır.

Işık yaz kıyafetler bu kez geleneksel Doğu tarzı lüks moda tasarımcısı dışlanan biraz var, ama o çekiciliğini kaybetmedi, ama tersine, tüm genç coşku ve parlaklığın yanında kazandı. Ama abiye büyük bir etnik desenler, büyük çiçekler ve el nakış ile aynı derecede muhteşem idi.

Önümüzdeki sezon Zuhair Murad gelinlik için de sunulmuştur. Onları tanımlamak için kelimeler olamaz, her zaman olduğu gibi, vardır. ince dantel ve şeffaf, ağırlıksız kumaş elbiseler ahşap perileri gibi Modelleri. ikinci bir deri gibi Elbise kırılgan bir rakam uygun. incilerle işlemeli şık korse ve tren ile yemyeşil etekle daha geleneksel modeller de vardır.

Zuhair Murad dan Giyim - sadece bir şey değildir. İnsanları heyecanlandırmak için tasarlanmış bir sanat eseri, - ne yaptığını çoğu. fikrini - elbiselerini itibaren kadınlar konuşma yeteneğine ve bir adam kaybedersiniz. Doğu ve Batı - Bu ayrı bir evren iki dünyanın kavşağında olmasıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.