ModaAlışveriş

Balo. Hangi bir elbise seçmek için?

Kapalı defter ve ders kitapları, son çağrı kaldırıldı formu Cts çalındıktan Göreve tarih ve saat balo, yetişkinlikte son önemli sınır geçişi. Bu tatil de ebeveynler ve öğretmenler, ancak ilk açısından önemlidir ve en önemlisi bu mezunları için önemlidir.

kolay bir iş - Jeans, etek, bluz gittiğiniz okul ettiği zamanki giysileri, ama balo gecesi elbise seçimdir. Uzun ya da kısa, ipek veya şifon, renk veya tek renk? en anlayalım ve bu sorulara cevap aramaya.

Benim aynanın Işık, söyle bana ...

Balo elbise mezunlarının genç yaş vurgulamak gerekir. Yaş hayat kendini katacak sonunda elbise kullanarak yaş eklemek gerekli değildir. Genç ve güzel olduğunu ve kıyafetinizi vurgulamak gereken budur. şeklin özellikleri, saç rengine, doğası gereği, kendine bak. Bu elbise seçiminde başlangıç noktası olacaktır.

Dünün öğrenciler ağır kumaşlar ve hantal takı uygun değildir. hafif kumaşlardan yapılmış bir elbise seçin. korse veya ince askılı, geniş volanlı, gibi ayrıntılar bu tür elbiseler elbise ışık ve ağırlıksız modellemek edecek, genç yaş altı çizili.

ipek, şifon, organze, saten ve dantel kumaş gibi bu tür kumaşlar genç kızlar için uygun, zariftir. Varsa, bu tür şifon gibi daha narin kumaşlar, organze genç mezununun uyumunun vurgulanması ve saten, dantel, ipek bazı rakam kusurları gizleyebilirsiniz.

Tam kızlar elbise-case terk edip kusurları mükemmel elbise özgür kesti gizler gerekir.

Giysi uzunluğu da şekline bağlıdır. Düşük kızlar uzun elbise ve tam çok kısa almayın. Diğerleri en uygun diz uzunlukta olması için Ve olanlar için ve, uzun elbise yaşı ekleyin.

Çiçek festivali

elbise renk seçimi görünse kadar karmaşık değildir. Elbisenin rengi onun yüz hatları dayalı olarak seçilir. Eğer türünü, açık tenli ve sarı saçları bahar, o zaman narin pastel renkler yaklaşacaktır: mavi, yeşil, açık bej. Bu çiçek deseni düşkün değilseniz, narin çiçekler bir elbise seçin. Bunlar büyük ve küçük her ikisi de olabilir.

Esmerler takım elbise daha canlı, doygun renkler renkler serin.

balo günü bir festival havası yaratarak, perdeler büyük ve parlak renkli elbiseler bak. Genç kızlar da uzak perdelik kapılmak yok, dahası, bu kolay olmalı.

Ve bir şey daha ...

Balo sabaha kadar gecikebilir. Eğer sabaha kadar parti yapmak istiyor musunuz? hantal değil ve çok gür değil rahat bir elbise, seçin. Ve balo yıllar boyunca hatırlanacak edelim!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.