TeknolojininElektronik

Açık klima - yorumlar ve öneriler

Hayatımız Klimasız hayal etmek zordur. Ve en kolay ve uygun fiyatlı bugün kabul dış klima biri olarak, bu mobil cihazda yorum dikkatle satın aldığı bir karar vermeden önce incelenmelidir. Biz bu cihaz hakkında daha fazla konuşacağız.

sıcaklık ve nem: Taban klima cihazları odadaki havanın kümesi parametrelerini korumak. Bazı modellerde de iyonize olur ve havanın temizlenmesi için edebiliyoruz.

Taban klima cihazları onlar taşındı ve taşınabilir çünkü aynı zamanda, mobil denir. tasarım özellikleri yalnızca pencere açıklıkları hemen yakınında işleme izin Ancak, hareketlilik, görecelidir. Bu monoblok ve split sistemlerine de aynı şekilde geçerlidir.

tek parça zemin nedir, iyi geribildirim fotoğraflarını sağlayan birçok kullanıcıları açıklar. Resimleri daha bir blok oluşan mobil klima olduğu görülebilir. kanal denir oluklu hortum, öte konut itibaren. buna göre, oda hava çıkışıdır. gerektiğinde kanal tipik olarak bir metreye kadar uzunluğu, ancak hafif streç olarak oluklu da olabilir. Dış hava cihazları aynı zamanda, hava giriş ve çıkış ağızları vardır.

Şimdi rahatsızlık bazı açık hava klima neden olabilir. Kullanıcı yorumları nedeniyle birçok kişi görüntülemek ve hava kanalı monte etmek nasıl aracılığıyla sanmıyorum gerçeğine genellikle negatif bir çağrışım vardır. Her zamanki ahşap pencere bölmesi sağlanırsa, bunun açıp kanal kol için eklemek kolaydır. Ama ne hava deliklerini yok plastik pencereler, ne olacak? Eğer havalandırma modunda pencereyi açmak, açıklığın üst kısmına kanalı eklemek için o kadar kolay değildir. Ve pencereden giren havanın nedeniyle sıcak havalarda açık klima azaldıkça etkinliği birkaç kez daha geniş bir pencere açmak ve hava kanalından getirmek durumunda.

Nasıl havayı türetmek de geçirmezliği sağlamak ve dış klima daha etkili yapmak için? becerikli vatandaşları bu sorunu çözmeye yardımcı olmak Yorumlar.

Bir kullanıcı pencere pervazına altında duvarda bölme delik yaptığını yazdı. kanalın dış çapı ile kapsüllenmiş beton arasındaki boşluk tertibat olup, köpüğün. Bulunan öylesine açık klima sadece olumlu yorumlar neden olur. Sonuçta, kanal uzunluğu azaltılarak cihazın verimliliğini artırmak ve hiçbir rakamlar oluklu hortum çevreleyen hangi iç estetiği, tutmayı başardı.

Eğer iç klima incelerseniz, internette onlar hakkında yorumlar, daha etkili ve estetik zemin sistemlerini bölünür. bir yardımcı - odasında bir mobil cihaz ve pencere yoktur. Bu iki blok soğutucu pompalandığı boyunca sadece esnek bir tüp bağlayıcı. Bu telefon çerçevesi içinde metal ve plastikten, ya da deliğin açık pencereden elde etmek kolaydır. Zemin monoblok böyle sistemlerini daha az gürültü ve daha uzun ömürlü ile karşılaştırıldığında.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.