Haber ve ToplumÜnlüler

Aaron Russo: Hollywood yapımcısı Yaşam ve Ölüm

yıllardır tüm dünyaya kontrolünü almaya çalışan dünyanın elit belirli bir grup, yaklaşık Madde basında görünür. Genellikle silahlı çatışma, büyük ölçekli bombalama ve yüksek profilli suikastlar patlak tarafından kendisine atfedilen. Aynı zamanda, bu güne kadar, bütün bu açıklamaların bir şey olarak yorumlanabilir emare dayanmaktadır.

dünya çapında bir komplonun katılan kişiler işlemiş olabilir suçlara arasında, bazı gazeteciler ve tanınmış kişilere resmi sürüm kanseri sonucu olduğunu Aaron Russo ölümünü atfetme eğilimindedir. Bu ünlü yapımcı ve yönetmen, aktif birçok alanda ABD hükümetinin politikasına muhalefet ve kendilerini olmak güçleri dikkate olanlara "yol geçti" olabilir.

Aaron Russo: Biyografi (erken yaş)

Tanınmış yapımcı ve yönetmen, New York 1943 yılında doğdu ve Long Island çocukluğunu geçirdiği edildi. 1968 Nisanında, Rousseau Chicago gece kulübü Kinetik Oyun açıldı. Birçok tanınmış rock grupları ve bu tür Demir Kelebek, Grateful Dead, Jefferson Airplane, Janis Joplin, Led Zeppelin ve diğerleri gibi şarkıcılar. Olduğumuzu Ayrıca, 1970'li yıllarda, Aaron Russo birçok müzikal performanslar yönetti.

filmler

1970'lerin sonlarına doğru, Russo eğlence filmleri oluşturmaya odaklanmak karar verdi. Bu dönemde, o ünlü Amerikalı aktris ve şarkıcı Bette Midler yapımcısı oldu. 1979 yılında müzikal drama götürdü "Gül." O olumlu eleştiriler aldı ve başrolü sanatçılar "Altın Küre", hem de "Oscar" için aday gösterildi dahil olmak üzere birçok prestijli ödül aldı. Buna ek olarak, Bette Midler kez daha filme müzikleri için "Grammy" birincisi oldu.

Bunu takiben, ekran dışarı çıktı ve diğer filmler Aaron Russo. Toplamda, yaklaşık 20 fotoğraf çekti. "Rose," dahil Altısı, "Oscar" aday ve "Altın Küre" bazı edildi.

siyasi kariyeri

Rousseau 90'ların siyasi faaliyetlerde karar verdi. Bu alanda yaptığı ilk adım Hell Mad belgesel yaratılması oldu. Bu kitapta ciddi uyuşturucu hükümetin savaşı eleştirdi, Kuzey Amerika Serbest Ticaret Bölgesi oluşturulması, hem de ulusal kimlik kartlarının kavramı.

Daha sonra 1998 yılında, Aaron Russo Kenny Guinn kaybetme, Nevada vali için seçimde Cumhuriyetçi adayların biri olarak yer aldı, ancak oyların sadece% 26 almak başardı. Ocak 2004 yılında Aaron Russo cumhurbaşkanlığı yarışına katılmaya karar verdi. bir temsilcisi - İlk başta, o da bağımsız aday ve olarak hareket Özgürlükçü Partisi.

Ocak 2007'de bir sonraki başkanlık seçimleri arifesinde, Rousseau Kongre üyesi Ron Paul destekledi ve aynı yıl Cumhuriyeti'ni Restore yeni bir siyasi örgüt kurdu. ": Freedom itibaren Faşizme Amerika'da" Amacı yönetmeni akılda kalıcı bir isim ile yaptığı belgeselde belirttiği siyasi fikirlerin uygulanması idi.

ölüm

Daha önce bahsedildiği gibi, Aaron Russo safra kesesi lezyonlarının Kanser kurbanı oldu. Bu gerçek onu yapımcı yıllardır yaşamış kiminle Heidi Gregg, onaylamıştır, özellikle de sorgulanıyor kimse yok.

Başka bir şey olduğunu ölümünün kanserojen kimyasal bileşiklerin kendi vücuduna getirerek kanser Aaron yapay neden oldu sürümünü görünmeye başladıktan sonra. Ayrıca, üreticinin arkadaşlarından biri - şovmen Aleksa Dzhonsa - tanı Rousseau tanındı sonra, bu varsayım özel olarak kendini ifade söyledi.

Aaron korkuları ömrü boyunca yayınlanan henüz niçin belli değil Ancak onun sözleri, şüphelere yol açtı. öldürdüğü bu argüman destekçileri haline yanıt yılında, yapımcı arkadaşlarına maruz istemiyordu uğraşıyor güçlü insanlar ne ile bilerek, büyük ihtimalle kaydetti.

Aaron Russo: Geçen görüşme

Bilindiği gibi, ateş olmayan yerden duman yoktur. Burada ve söylentiler hakkında iyi planlanmış cinayet Aarona Russo toprak oldu. Aslında Ocak 2007 sonunda, birkaç ay ölümünden önce, gösteri üretici için bir röportajda Aleksa Dzhonsa 1994 yılında Nick Rockefeller ile buluştu itiraf olmasıdır.

Onun Hell olarak Mad filmiyle etkilendim çünkü dünyaca ünlü hanedanının temsilcisi Harun kendisi, bir konuşma için davet çıkıyor. Rousseau röportajda ilk Rockefeller sevdim savundu, bu yüzden bir çok zeki ve derin kişinin izlenim bıraktı. o da sık sık haline üreticiye eve geliyorum ve uzun çeşitli konularda konuşmaları vardı: petrol sahalarının nöbet geliyor "büyük olay" Irak ve Afganistan'daki olası bir işgali hakkında aşırı nüfus Earth, yanı sıra teröristlere karşı sonsuz bir savaş başlangıcı içinde hangi "gerçek düşman" olmayacaktır.

Rousseau göre, o yakında o işe çalıştığını fark etti. Aynı zamanda güçlü Dış İlişkiler »STK "Konseyi (CFR) katılmaya davet etti. Röportajın sonunda Aaron Jones Nick kişisel sempatisi rağmen onlar barikatların karşıt taraflarında olduğunu fark, çünkü o reddetti söyledi.

"Amerika: Özgürlük itibaren Faşizme"

Bu büyük eser Aarona Russo ölümünden önce bir yıl boyunca kamuya tanındı. "Yalan söylemekle günlerde doğruyu konuşmak - devrimci bir hareket.": Kitabesine olarak George Orwell sözleri Aaron Russo yönettiği filmde 1913 yılından bu yana Amerikalılar Bankacılar entrika açtı. Özellikle, ayrıntılı olarak gelir vergisi getirilmesi ve FED hizmetinin kuruluş tarihini inceler. resimde gösterilen ilerleme olan soruşturmanın, bir sonucu olarak, Rousseau bazı çok ilginç gerçekleri öğrenir. Bunlardan en tartışmalı anayasa değişiklikleri ya da Amerikalılar bildiride doldurup gelir vergisi ödemek zorunda altında yasaların olmayışıdır.

Araştırmaların sonuçlarına Aaronom Russo varılan sonuçlardan bazıları

  • Rockefeller'in yapımcı ile yaptığı bir röportajda kader endişelenmenize gerek yoktur halkının kullarını aradı.
  • Rousseau, başkan ve ABD'yi kontrol etmiyoruz ABD hükümetine göre, ancak ulus ötesi şirketlerin elinde kuklalarıdır.
  • uzun süren "teröre karşı savaş" amacı "Yeni Dünya Düzeni" giriştir.
  • Feminizm "Yeni Dünya Düzeni" bir konu pervonachinateley el hareketleri olduğunu. çalışmak annelerin gönderme, bunlar bebekler ile çocuklarının kontrolü bulunduğunu yarısını vergi olamazdı ve tüm güçlü kuvvetli nüfus.

Birkaç ilginç gerçekler

Rousseau'nun ölümünden sonra meslektaşlarının bazı birkaç yüksek profilli cinayetler arasında bir paralellik belirledik. Özellikle, not edilmelidir Abraham Lincoln Amerikan Bankacılar bağlı etmemek için, Alexander II ödünç alındıktan sonra öldürüldü. onların planlarının yanı sıra köleliğin kaldırılması ihlal ettiği belki de ABD finansal çevreler, Rus çarının çıkarılması karışan bir sürümü de vardır. Buna ek olarak, "bankacılık ayak izi" öldürülmesinde görülebilir Dzhona Kennedi, FED hizmetini kaldıracak çalıştı.

Şimdi Aaron Russo kim olduğunu söyledi. Yapımcının ölüm nedeni bilinen, ancak hacker kaynaklanır onun hastalığın herhangi olup olmadığını üzerinde şüpheler en güçlü ve gezegendeki en zengin insanlara karşı gitmek korkmayan bir kişi kaldırmak isteyen vardır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.