GüzellikTırnakların

Evde pedikür

Kadınlar için Pedikür - makyaj veya saç gibi önemli prosedür gibidir. manikürlü parmakları Let her zaman değil görüldü, ancak ayağa tam marafet ve oluşurlar çivi empoze gerçekleşme, her zaman güven verir. Pedikür vücut iyileşmesi ile kozmetik prosedür olarak değil. İnsanlarda Yaya olarak doğrudan vücuda ilgili sinir uçları ve noktaların büyük bir sayıdır. Dur ölü hücreleri temizlerken ve zaman birikmesi beden "nefes." başlar

Birçok kız ona önemsiz kozmetik prosedür göz önünde pedikür unutur. Ama ayak unutmadan, çok karmaşık bir bakmak gerekir. Özellikle nitel pedikür prosedürü evde olabilir. Yani, ev bir pedikür: bayanlara öneriler ve ipuçları.

Ayak

ev çıkmadan Pedikür, sen cildi yumuşatır buğulanmış banyosu ile başlamalıdır. Daha sonra, bir havlu ile ayaklarınızı kuru ve kozmetik mağazaları ve bir eczanede satılan bir kütikül yumuşatıcı, geçerlidir. Beş dakika sonra, bir tahta sopa yardımıyla, manikür taşıyın. Suya geri ayağı yerleştirin onları silip ve evde pedikür başlatın.

Ayak banyosu: tarifleri

Çok popüler bitkisel evde ayak banyosu. Eğer kurtulmak istiyorsanız mantar ayakları, papatya, yeşil, at kuyruğu ve iki yemek kaşığını keten tohumu. Bu hamam azgın cildi yumuşatır ve mükemmel antibakteriyel etkiye yardımcı olur.

Sağlık banyosu: ıhlamur çiçekleri yüz gram kaynar su dökün, yarım saat sonra, su ve tuz bir çorba kaşığı ile seyreltin. Bu prosedür şişlik kurtulmak yardımcı olacaktır.

Ayak Calendula ve Hypericum kırıklarda kullandı. John bitkisinin iki çorba kaşığı ve Aynısafanın bir çay kaşığı, defne kaynar su bir litre atın. Sonra kendi ayakları üzerinde kendinizi kuru suyu vermek gerekir. Daha Yayılması ayak kremi ve masaj.

Tonlama suyu: ev pedikür enerji verici tepsisi ile gerçekleştirilebilir. Bunu yapmak için, nane beş damla ve Ölü Deniz'den tuz iki çorba kaşığı alır. Tutun Ayaklarınızı yirmi dakikadan daha az olmalıdır.

kurtulmak için kırık topuk, su bardağı başına bir çay kaşığı: seyreltilmiş ılık su ve borik asit ayak buhar için gerekli. Sonraki vazelin uygulamak ve gece hepsini bırakarak sıva sarın. kaybolmadı çatlak kadar tepsi yukarı evde tekrarlayın pedikür.

kontrast ayaklar için Tepsi. İlk kapta, yaklaşık otuz sekiz ayrı sıcak su dökün. Başka bir kapta soğuk su fazla on beş dereceden değildir. su içinde ayaklarını düşürücü Alternatif inceden iki kapasitesi. Yedi kez tekrarlayın, son serin suyla banyo olmak.

soyma ayaklar

işlendikten sonra tırnak ayakları geçin. Prosedür ev soyma bir pedikür ile başlar. ayaklar, topuk ve başparmak masaj sert kenar deneyin - kaba deriyle bu sorun noktalar. Sonra Ayaklarına masaj, soyma neden yıkayın ve ayaklarınızı kuru olmalıdır.

lake

Seçilen çivi uygulaması - Evde prosedür tamamlar. Eski tırnak cilasının yüzeyinden kalıntılarını uzaklaştırmak ve aseton olmadan kozmetik ürün yağ oranını Pre. vernik çivi iyice kurumasını sağlayan, iki tabaka halinde uygulanmalıdır. Bu vernik daha da hızlı pul pul başlar gelen, boyanmış tırnaklar saç kurutma makinesi kuruturken kesinlikle.

Bu işlemlerin hepsi özetlenebilir yapmış olan, sizin pedikür bitti! İlk bakışta, karmaşık kozmetik prosedür oldukça basitti. Nasıl pedikür yapmak evde? Daha sonra ayaklarınız kesinlikle güzel ve iyi her zaman korunur, düzenli bu yönergeleri izleyin ve ipuçlarını izleyin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.