GüzellikTırnakların

Essie ojeler - Bugünün fashionistaların çoğu için tercih

İyi bir manikür - modern bakımlı bayan dış önemli bir unsuru.
Her kadın bunu sadece uygun yöntemdir, bu konuda kendi buldu. Bazı bayanlar profesyonel sanatçıların hizmetlerini kullanmak, diğerleri gerekli malzemeler kazanmak ve kendine bir manikür yapmak. Tabii ki, her modacı Essie orijinal ambalajında en az cilalar bilir.

Nasıl marka Essie yaptılar

tanınmış markanın O'nun yaratma kendi elleriyle işini kurdu amaca kadını yükümlüdür. Daha 1981 yılında Essie Weingarten çivi için 12 tırnak renklerinin satışını yapan. Ayrıca, 3 programı tırnak bakımı bir ürün yelpazesine vardı. O sunduğu araçların yararları hakkında konuşurken, New York güzelliği kaçınılmalıdır.

aşağıdaki gibi şirketin gelişimi daha ileri geçmişi oluşturulmuştur:

  1. Şişenin Konuk oyuncular 1993 yılında oluşturuldu. Yani müşteriler Essie vernikler tanınan kadınları ambalaj orijinal şeklidir.
  2. 2000 yılında, şişe üzerinde marka adının yaratıcısı görünür. Bundan önce, marka adları olmadan ambalaj üretti çivi bakımı için fon.
  3. 2004 üretim genişlemesini, boya yeni koleksiyonları ortaya çıkmasını yanı sıra tırnak bakım ürünleri ve aksesuarları işaretli.
  4. 2010 - Şirket, L'Oreal olarak kozmetik sanayi devleri tarafından satın alındı.

Bu kesit kare ve istemciler hatırlamak şirketin marka ürünlerinin adını taşıyan bir dikey şişe etiketi sayesinde.

Kadınlar neden müşteriler Essie tercih

Şanslı şirket birçok farklı kız kalplerine önünü mümkün onların alışılmadık isimler tanınırlar. Buna ek olarak, marka fanlar sürekli farklı renklerde çok sayıda tarafından takdir edilmektedir. Bu renkler hakkında sadece merak Birçok kadın. Essie aşağıdaki adlarla cilalar arasında nasıl, örneğin, bakabilirsiniz:

  • "Bir Alışverişkoliğin İtirafları".
  • "Karım-to-ödül."
  • "Stilenomika".

prestij ve ürünlerin kalitesi hakkında maksatlı Essi Vayngarten kez mektubun muhatabı olduğu gerçeği ile kanıtlanır Buckingham Sarayı. Bu Kraliçesi "Bale Ayakkabıları" adlı bir vernik göndermek için bir istek belirtir. Ama düğün töreni için Camilla Parker Bowles gölge "Waltz" tercih ederler. Keyt Middlton "Allure" bir gölge seçtik.

Özellikler vernikler

şüphesiz avantaj renkler ve sıradışı isimlerinden çeşitliliğidir. İsimler Essie cilalar için iyi talebin bir garanti olan çok sıradışı ve kadınlara çekici ses anlamına gelir.

oje Essie Avantajları:

  1. yonga dirençli anlamına gelir.
  2. 7 gün içinde kaplama çatlamaz.
  3. Renklerin zengin bir seçim.

şirketten Standart teklif - yaklaşık 300 farklı tonları. istemciler paleti Essie ürünlerinin görüşte kamaştırdı söylerler. Çoğunlukla olumlu ve müşteri dünyanın en ünlü kadın biriz Tırnak cilası yorumlar, elbette, dikkate değer. Buna ek olarak, her yıl bir veya daha fazla koleksiyonların sunumları vardır.

İlk vernikler marka uzmanları tarafından takdir. Onların ürünleri artık büyük bir başarı tadını çıkarıyor. Dahili ve profesyonel kullanım için şişelerin hacmi kendi aralarında farklılık göstermektedir. Yavaş yavaş, talep vernik ve ev kullanımı ortaya çıktı. Essie ürünler hatta çok Madonna bulunabilir sonra.

Buna ek olarak, sadece güzellik salonları kullanım için değil, aynı zamanda ideal Essie oje olan evde manikür oluşturun. Yorumlar Eğer çalışmak veya okumak için çivi boya istiyorsanız kadınlar hep, salonları ziyaret etmediklerini göstermektedir. Bu nedenle, uzun süre uygulamadan sonra orijinal görünümünü korur lak, - bu birçok kadın için en uygun çözümdür.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.