Haber ve ToplumKültür

Nasıl bir takma ile gelip?

Nick - internet adının bir tür forumlar, sosyal ağlar, kullanılacak sohbet odaları. Bir nedir takma? Bu sizin ikinci ismi "odezhka" (eski, eski sözlerinde, ve aklında zaten refakat) karşıladı hangi bir tür. rakamdan oluşan Çok komik bir görünüm takma, - burada açıkça sadeliğini görüntülenen hayal gücü ve zihin azlığı edilir. Şunu unutma köpeklerin işaretleme birkaç basamak şeklinde kulağına "dövme" ile tedavi. tabii Köpekler, harika hayvanlar, ancak gelişme maliyet açısından hepsi aynı, sen kabul edecektir, Homo sapiens çok daha düşüktür.

Nasıl gereksiz ilişkilendirmeleri önlemek için bir takma ile gelip? Eğer ikinci isim yansıtmak istediğinize karar ve aynı takma olan biri konuştuğunuz hayal Başlamak için. Örneğin, "Kesha" komik papağan ile ilişkilidir, "Lan" - zarif ve gizemli, "Panther" - bir yırtıcı, atlamak için her zaman hazır, "Misafir Gece" - özel bir zaman açıkça ve geceleri Macera arayan. Hatta masallarda, tarih, mitoloji eski defterleri olabilir. Eğer varlık yansıtan çekici bir takma ile gelip ve iletişim kurmak zorunda hakkında düşünmek gerekir. acele etmeyin. Denizciler "Gemi araması olarak, o gidecek.", Gerçeğin bir inançtır payı olmadan oldu "Victory" adlı bir gemi, aniden ilk bukovki düştü ettiği film, hatırla İşte o kalan dört haklı süzülüyor nasıl ...

Peki, nasıl bir takma ile gelip?

1. karakterleri kullanmayın. sembolleri "~! *] # $% (/" Güzellik vereceğiz ancak istihbarat sorgulamak zorunda. Buna ek olarak, takma okunması zor olacak ve ile özdeşleşmiş. istisnalar "&" sembolü de hatırlanmalıdır olası değildir vermez "ve" ve bağlama kelimeler (uzun takma varsa).

uzunluğu yaklaşık Bu arada, 2. Yirmiden fazla karakter kullanmayın. nedeni aynı fakir ezber içindedir. Buna ek olarak, çok uzun takma daima sistem tarafından kabul edilmemektedir.

3. klavyede olmayan karakterler kullanmayın: Diğer kişinin yalnızca boş kareler göreceksiniz.

Biz kompozit takma üzerinde durdu ise 4. boşluklarla kelimeleri ayırmak veya yeni bir kelime yazmak büyük harfle: "Baba Yaga", "lesnoy_zver", "sessiz havuz".

5. Burada takma ad, telefon numaraları ve diğer kişisel bilgileri yazmayın -. Kendi güvenlik, sonunda vardır. - "Leon", Larisa Pavlovna - "Lapa" vb Leonid Onisimov: ad, soyadı ve soyadı çakışan kısımlarını birleştirmek de mümkündür

rakamlar 6. Daha önceden değindiğimiz. Eğer bir takma ad ile gelip, o da meşgul: Ama farklı bir durumdur. Bazı insanlar nick için birkaç numara eklemek ve benzeri bir şeyle karşılaşırsınız: "Leon2", "Lapa2012". değilse, ayrıca düşünmek - sadece senin ardından işlemi - her zaman (ilk birileri size haline gelmiştir) ikincisini olmak ister misiniz.

İngiliz düzeninde yazılmış 7. İyi okuma takma: "GoodOk", "Migera", "LeOn". Bu arada, her site veya sohbet Rus harfleri sürer.

8. kaba veya Nikah kullanmayın müstehcen kelimeler hemen edilir muhatap soğutmak. Buna ek olarak, kasten "yasağına kadar çalıştırın."

Nasıl bir kız için bir takma ile gelip? Yukarıdaki ipuçlarını göz önünde ve minik önlemek ekleri. Takma , "Helen" gibi "Olenka", "Bebek" uygun, belki de kız öğrenciler için. Hala anaokulu terminolojisini kullanıyor musunuz? Çok saçma takma görünür: "Pussy", "Lapusya", "Ya_Tvoya" ve benzeri. Bu bir mil uzakta genel kullanılabilirlik kokuyor. Ancak, bu hedef ise - eğer lütfen ...

Ve şimdi - bir seçim için nasıl erkekler için takma ad. Tanrı aşkına, seks devleri görüntüleri değil! Bir kadının kalbine olumlu yanıt parlayacaktın yok, ama sapmaların çeşitli şüphe yaptığında (uzman seks sohbet odalarında ilgileniyor bile) kendinizi sağlayacaktır: inan bana. Güzel takma doğa, sinema, edebi kahramanlarının fenomenler arasında arama yapabilirsiniz: "Aurelio" benzeri, "Ramzes", "alamet" ve.

Bazı yazarlar takma dişil ve eril karıştırın öneriyoruz. O, en azından böylesi garip tavsiyelerine uymak için gerekli değildir sürece - Bana "mavi" ve "pembe" kulüpleri ve sohbetlerinin bir müdavimi.

Kullanıcı adınız ayna olarak sizi yansıtmalıdır. Unutmayın: sanal dünyada nick tarafından karşılanırlar ...

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.