GüzellikTırnakların

FOX - jel cila, güvenle deneyebilirsiniz!

Amerika'da oldukça iyi marka FOX, son zamanlarda popülerlik kazanmıştır jel lake da bilinir. 2015 yılında tüm bayanlar ve ustalar aktif kalitesi aramaya başladı, ama manikür için üretim bütçesi. Ve marka işe yaradı. Bugün Rusya'da ürünlerini satmak birkaç resmi temsilcileri vardır. Ve o birçok fantezi yakalamak başardı.

marka hakkında

Resmi olarak, iç piyasa ürünlerinde nispeten yakın zamanda ortaya çıktı. Ve marka temsilcileri bir sürü o uzun çıkmasından önce Rusya'da tanındı olarak. İşte o üretici tilki - FOX. Jel cilası bu şirket ve Amerika'da kendisi son zamanlarda popüler hale gelmiştir, ancak diğer ürünler uzun süre talep - oje çıkarıcı, sertleştiriciler çeşitli. Bu nedenle, Rusya'da marka hızla taraftar kazandı.

ürünler

Ve böyle FOX gibi şirketler için, söylenmesi gerekir, oldukça standarttır. Jel cilası, tabii ki, hepsi değil neyin şirket, alışveriş sunuyor. Üretim birkaç alandan oluşur:

  • primerler;
  • remuvery;
  • klinsery;
  • Jel laklar;
  • Üstleri ve bazlar;
  • Üst deri yağ ;
  • dekoratif boyalar;
  • Kaydırıcılar cilası.

Ne diyebilirim - Şirketin FOX için küçük bir çaba sayesinde uzun vadeli profesyonel manikür yürütmek isteyen alışveriş için standart seti. Jel vernik, bu arada, 6 ml iki hacim ve 12 ml ile doludur. malzemenin büyük miktarda hepsi gereklidir çünkü bu, yararlıdır. Özellikle ev kullanımı için.

renk tayfı

Doğal olarak, yakıcı soru şudur: FOX paletinde renkleri ne kadar jel cila? Ve sonra tüm zorlu bayanlar sevinebilir - 700'den fazla gölgeler! Birçok tonları nadir şirket olduğundan bu, gerçek bir atılım. aynı anda her şeyi istiyor ve mümkün olduğunca çabuk: Uygun tonu çok problemlidir renklerin kadar bol arasından seçim yapın. Bazı tonları birbirine benzer, ancak farklılıklar her zaman vardır: oralarda Işıltılı ve ince sim yere sedef var ve hatta bazıları donuk. Bu nedenle, belirli bir renk istiyorsanız, çok dikkatli seçmek gerekir.

eziyet

Aslında, bu oldukça standarttır - Tırnak hazırlama ve yağlı çıkarılması, kütikül tedavisi ve serbest kenar, astar ve temel renk tabakası ve fixer. prosedüründe özel bir şey yok. Biri firması (FOX) tüm sıvı ve malzemelerin kullanımı, (Rusya) Jel cilası birkaç kez uzun sürecek olursa dikkat çekicidir. tüm ayrıntılar üretiminde dikkate alınır çünkü eğer rağmen: ürünlerin birbiriyle mükemmel uyum. Ve nispeten ucuz maliyeti.

yorumlar

Evet, birçoğu. Jel cilası FOX en olumlu eleştiriler aldı.

fiyat gibi Öncelikle, birçok kişi! 12 ml hacimli bir şişeye fiyat 200-300 ruble değişmektedir. Ve bu yüksek kaliteli jel cila için yeterli değildir.

İkincisi, renk paleti. Bu tonları ve tonları onun bolluğu memnun eder. akla gelebilecek her renk olduğundan, oldukça kolay istenen bulun. Hatta gökkuşağı sağlanmayan olanlar.

Üçüncü olarak, terim çorap! Birçok kız manikür görünürde hasar üç hafta ortalama sürer söylüyorlar. Sonra sadece çirkin tırnak manikür büyür, böylece kapak değiştirilmelidir. Bu servis ömrü çok katı değil, her şirket böyle övünebilir olduğunu vardır.

Dördüncü, uygulama. Birçok jel tırnak istenen gölge almak için birden fazla katman uygulamak için gerek yoktur, kullanışlı ve çok kalın tutarlılık fırça söylüyorlar. Ve bu tür ürünler için çok önemlidir. Bu nedenle, uzun ömürlü Manikür için iyi malzeme için arayanlar için açıkça denemeniz gerekir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.