GüzellikTırnakların

Tırnaklar orkideyi nasıl çizilir: adım kılavuz adım

Tüm kadınlar çok yakından manikür ilişkilidir. jel, shellac kullanarak Uzmanları, akrilik boyalar müşterilerinin çivi gerçek şaheserler yaratır. Bazıları marigolds üzerinde inanılmaz çizimler oluşturma sanatı ustası çalışıyoruz. İlk o karmaşık görünüyor anda, aslında sanatı ustası mümkündür. Yeni başlayanlar için, bir çivi üzerinde orkide adımlarını çizmek deneyebilirsiniz. Bunlar güzel çiçekler ve zarif özel dikkate değerdir.

Aksesuarlar çalışması için gereklidir

güzellik salonları ise manikürcü yüksek teknoloji boyama yapar, ama aynı zamanda doğaçlama yollarla ve ucuz lak ile bir çizim yapmak için deneyebilirsiniz. Bu çizmek ilham, sabır, sevgi içermeli ve deney başarılı olacağından emin. Eğer tırnaklar orkideyi boyamak için ne gerekir? Yeni başlayanlar için adım fotoğraf Adım, elbette, kullanışlı. Ayrıca aşağıdaki aksesuarları satın olmalıdır:

 • Basit bir ana renk için gomalak veya vernik (en iyi lavanta, nane, soluk pembe, mavi, lila tonları kullanmak için);
 • boyalar veya akrilik (bordo, sıcak pembe, koyu mor, sarı, beyaz, yeşil veya siyah gölge gerekebilir) çiçekler kendilerini boyamak için boyalar;
 • Tırnak şeffaf doku için sertleştirici;
 • iki ince fırça: bir - Boyu, diğer - düz.

Yeni başlayanlar için adım kılavuz adım

Benzer bir tasarıma sahip birden fazla fotoğraf görüntüle, bu inanılmaz çiçek yerine getirmeye başlayabilir. tırnaklar Orkide adımlar aşağıdaki yöntemi oluşturabilirsiniz:

 • tırnak plakasını başlatmak için istenilen şekil verilir ve bunların temel vernik kapağı olmalıdır. Yukarıda listelenen seçenekler tonları. Iki kere tabanını boyamak için daha iyidir. Mükemmel böyle bir ihale bakacağız nyudovye manikür tonu üsleri veya saydam.
 • astar tabakası kuruduktan sonra çizim yapmak için devam edebilir. Bir çiçeğin çizim koyun, kendi seçebilir: ucu veya tüm tırnağın doğru çivi üssü yakınlarında. Seçilen renk yarıda seçilen üç ana lob çekilir başlamak için.
 • Sonra bu temeller üstüne bir ışık vernik iki büyük yaprakları çizmek için. İnce beyaz çivi kullanarak her parçanın ana hatlarını çizin.
 • iki nokta arasında yapmak çekirdekleri biçiminde sarı ya da altın boya (lak).
 • Karanlık vernik biri yaprakları üzerinde küçük bir renk tonu merkezine yakın noktayı koydu.
 • ince hale getirmek için, yeşil, siyah veya kahverengi boya (boya) düzensiz bir şekle sahip kaynaklanmaktadır. Dilek sen hayal ve küçük tomurcukları ekleyebilir.
 • Resmin sonunda mutlaka fiksatif karşılamanız gerekir.

Bazı çiçekler çizmek için

Böyle bir şemaya göre tek çiçek çizmek, ancak iki veya üç olamaz. Çiçekler biri büyük, diğeri daha küçük, tomurcukları eklemek farklı boyutlarda olabilir. Eğer çapraz can, tırnak plakası birlikte küçük bir orkide iyidir. Yukarıdaki şemanın ilk orhideyku, aynı başlatmak mümkündür üzerinde yüksek, ancak biraz daha küçük çekmeden sonra.

İnce fırça düzgünce yeşil veya siyah boya sapı çizilmiş. O (eğer hayal) orkide çok orijinal biçiminde olduğuna dikkat etmek gerekir. Kim yaprakları ve tomurcukları ekleyebilir. rakam daha etkileyici görünüyordu için, beyaz veya siyah boya (vernik) ince hatlarını yapmak istenmektedir.

Orkide ile Cazip seçenekler

gösteri hayal ederseniz, çivi orkide harika buketleri üzerinde oluşturabilir. orkide ve temel kalıbın renk düzeni Multivariant olabilir. Bu tercihleri ve arzuları bağlıdır. Özel fantezi desenler akrilik boya ile elde edilebilir. Onlar mümkün hassasiyeti, tersine, zenginliği elde etmek tonları karıştırmak veya kolaylaştırır.

Örneğin, akşam siyah lak veya kestane kaplama üzerinde daha uygun desen yapmak. Bayram böyle boyama bir çiçek üzerinde çok az altın çizgiler veya noktalar verebilir. Bir beyaz lake özellikle parlak orkide görünüyor. yüzük parmağında tırnak boya beyaz tabanının varyantı ya hiç, yukarıdaki resimlerde görülebilir. Bu resmi çeşitlendirmek, küçük strazikov kullanabilirsiniz. Sarı, nane, leylak, mavi baz kat mevcut orkide Yaz sürümü. Bir Fransız Manikür için çivi da ideal orkide.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.