GüzellikTırnakların

Iki renkli manikür: moda fikirler

Kadınların elleri - Ana özelliği bir iz arkasında bir bayan olmak. kız düzgün makyaj, güzel saç modeli ve olabilen şık elbise, ama regrown kütikül dengesiz dikkatlice düşünülmüş bir şekilde üzerine vernik ve çapakları olumsuz etkisi nedeniyle belirlenmiştir. Hatta bir basit manikür, sıradan bir tırnak bakımı, düzgün ve bakımlı formu zaten pozitif tarafı ile bir kız hakkında diyecekler. Buna ek olarak, artık tüm şehirlerde salonları kaydedilen gerek yoktur ve gelip sırayla ellerini getirmek için uygun herhangi bir zamanda olabilir bir ekspres manikür, bu hizmeti sunuyoruz.

Ama manikür sadece temizlik ve bakım gerektirir. O ayılar ve dekoratif. Düzgünce lake parlak üst üste veya yatıştırıcı renkler tercihleri hakkında ve hatta kadınların doğası hakkında söyleyebilir. İki renkli oje - bu tırnaklar üzerinde alışılmadık ve ilginç görünüyor olduğunu modaya çözümdür. Farklı harmanlama yolları yanı sıra her yaştan ve statü kadınlar için uygun bir renk seçimi.

renk vurgu

En basit haliyle iki renkli manikür - İki kullanılmasıdır zıt renklerde. Bu durumda, tüm tırnaklar başka tırnak tonu empoze genellikle isimsiz, taban boyalı ve bir. klasik kombinasyon - tüm kullanmaktır parlak renkler beyaz kontrast düet. Bu limon ve temel mavisi, kırmızı ve bordo ve bej parlak harmanını görünüyor. Bu renk kombinasyonları bir sürü gelebilir! Yeni trendlerden biri - üzerinde sim kullanılmasıdır yüzük parmağı, özellikle tatil için uygundur ve dışarı çıkmak edilir.

Ancak, seçebilir ve renk tonunda yakın örneğin, mor ve lila ve kullanım "bir çivi" sıkı kural değil, ama iki tırnak aynı renkteki bir satır, diğer iki yani çifte arada kullanarak parmak alternatif renkler - diğer .

Sigara klasik fransız

birçok kişi tarafından sevilen Fransız manikür deneyin ve yeni bir rol için oldukça mümkündür. bir yay şeklinde regrown tırnak ucu boyalı farklı renk - Onun kurallar aynıdır. Bu sadece yerine manikür kullanılan olağan bej ve beyaz iki tonlu kombinasyonları var. Tüm tırnak üzerinde temel renk seçimi ve aynısının regrown kısmı veya zıt renkte boya yakın uygulanır. Önemli olan - alt tabaka tamamen kuruyana kadar bekleyin ve yavaşça köstek çizmek gerekir - tüm çabaları berbat edebilir Yanlış bir adım.

Çiviler "Ombre"

Şık Ombre - renklerin yumuşak bir geçiş, bu sezonun gerçek hit oldu. Saç boyama ve tırnak içinde, giyim önemlidir. İki renkli Ombre manikür - Bu iki vernikler tek renklerin kullanımı, ama açıktan koyuya rengin farklı perde akışıdır. İnanılmaz güzel bir görünüm Hafif gölgeler: açık mavi bir portakal havuç için göksel nazik sarı doymuş.

Tüm bu vernikler dışında, gereklidir - bir sünger ve sabır. Bu tırnak taban rengine uygulanır ve kuruyana sonra aşağıdaki katmanlar süngerle uygulanır.

İki renkli manikür - moda değil, aynı zamanda inanılmaz güzel ibaret değildir. İki favori renkler yalnızca görüntüye lezzet getiremiyor, aynı zamanda daha şık ve taze hale getirmek için.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.