GüzellikTırnakların

Manikür "Marsala": tasarım için fikirler

Manikür renk "Marsala" (şarap) - son mevsimlerin moda oldu şık ve trendy gölge. adı Trapani (İtalya'da vilayet) yıllardır üretilmiş tatlı şarap adından gelmektedir. portakal orta ton olgun erik ve çikolata notları ile dolu Dişil, asil orta zarif ve baştan çıkarıcı bir renk. Manikür "Marsala" - Görüntünün başarılı eklenmesi, ve sayısız varyasyonlar kızlar çivi tasarımında hayal güçlerini ifade etmek izin verir.

Tamamen çivi bir kazan-kazan ve lüks bakmak bu gölge ile kaplı. Ama monotonluk yakında sıkılabilir, itiraf ve diğer renkler ile seyreltmek istiyorum gerekir. Hangi renkleri bir şarap manikür ile birleştirilir?

mandıra

İdeal olarak, bir birim hücre için ve Ay manikür için. Gölge bir kontrast verir, ama lüks ve asil tonunu engellemez. Süt desen veya renk Marsala'nın modelleri için bir üs olarak idealdir. Her iki renkler de uyum ve çok mükemmel asil ve solgun renkleri severler görüntü uygun birbirini tamamlar.

Altın lüks

altın rengi ile birlikte Manikür "Marsala" ciddi akşam olay için daha uygundur. tasarımı, hiç gölge seçilen kıyafeti altında mükemmel çünkü farklı gösterişli, asalet ve zarafet uyuyor. En popüler seçenekler - Bir desen veya süs ile Aysal ve manikür "Marsala", boyalı lake altın kahverengi.

Beyaz ile birlikte

Tabii ki, bir baz, beyaz lake olarak kullanılan "Marsala" muhteşem tırnak tasarımları, biri - bir resim oluşturmak için. tırnak plakası "resmi" ni oluşturmak, ama hiç kimse hayal göstermek için durur olamaz Manikür afl hatta kızlar. Orijinal ve sade beyaz çizgili ve kar taneleri (Yeni Sürüm) ile manikür "Marsala" bakacağız. Hiçbir az zarif ve yavaşça çivi burada öyle bir şekilde dekore edilecek:

Bu tasarım bir kuşak bir broş, küpe, ruj (cinsel ekleme) ya da bir elbise şarap rengi gibi görüntünün diğer bölümleri ile birleşerek daha iyidir.

ay manikür

Şarap rengi - eğilim için güzel ve nezih temeli ay manikür. Bu tırnak tasarımı yerine getirilmesi öncelikle uyum kombine tonları seçmek için özgürlük sağlar. Renk "Marsala" süt, açık bej ve siyah tonları ile düet zarif görünüyor. tırnağın tabanında delik gümüş veya altın yaldız ile ihraç edilebilir. Ay manikür "Marsala" dekorasyon yapay elmas, Bulonki veya çıkartmalar yardımıyla daha parlak hale getirilebilir. Çok zarif tasarım ince taklit iki tondan sınır hattında bir mücevher kullanılmasıdır.

"Marsala" ve zamansız klasikleri

Doğada renkler siyah ve manikür "Marsala" istisna değildir uyum içinde olmayan hiçbir gölge yoktur. Bu iki renk kombinasyonu, zarif süslemeleri ve desenleri klasik ceket tırnak tasarımı varyasyonları bir sürü bulabilirsiniz.

Rhinestones Manikür "Marsala"

Bu tasarım çekici ve tartışmalı kişiliklerden için daha uygundur. manikür "Swarovski'nin" yürütülmesi için şirketin kristaller gibi seçilebilir sıvı kayalar. tırnak hizmet uzmanları göre böyle dekorasyon asil ve lüks gölge vurgular. Pastalar ve her biri için, aynı parmak (genellikle halka) hem de konumlandırılabilir. en iyi seçeneği seçmek için, taşların farklı hesaplamalar göz önünde bulundurun.

renk Şanslı "Marsala"

Muhtemelen birçok üretici paleti gölge "Marsala" dahil ne olduğunu merak etmiş. Ürün popülerliğinin zirvesinde olduğunda, sorunlu bulmak için, kabul edin. Biz 5 üst üreticilerinin bir listesini verir:

  1. Limoni Romantik - tonu numarası 308 şirket yine de zerafet yoksun değildir, sakin bir ses çıkarır ve şeftali veya kahverengi tonları gölgelenir.
  2. tırnaklar pus etkisini isteyenler için gerçek bir hediye - COLLISTAR Smalto Kaşmir Marsala Saten 658. vernik rengini №. Bu ürünün kullanımı ile Manikür "Marsala" parlak olmayacak, ama buna sıkıcı ve ilginç bakacağız anlamına gelmez.
  3. Golden Rose Paris uygun bir seçenek çivi moda gölge süslemek için anlamına gelir 064. bütçesini, №. Uygulama bir iş bitirici gölge kullanmak için gerekli sonra alıcıların değerlendirme bakılırsa dirençli vernikler şirketi yoksul olduğu gibi.
  4. Dans Legend Klasik ürünlerin kalite ünlüdür imalâtçısından 316. Kalıcı ve yoğun gölge №.
  5. El Corazon, IL-011 №. Mükemmel fiyat kalite karşılık geldiği lak ev koleksiyonu, tamamlamaktadır.

Renk "Marsala" değişik ve ilginç tasarım moda Manikür için fikirler de görebileceğiniz gibi. Ama deneyler ve cesur hayal gücü ile mümkün tırnak tasarımı yaratmasındaki mükemmelliği ve teklik ulaşmak. Son olarak, cümleyi hatırlayın: "Bir adam senin manikür takdir ediyorum, ama onun yokluğunu fark edemez."

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.