Spor ve SağlıkDoğa Sporları

Biatloncu Magdalena Forsberg: biyografisi, sporda başarılar, kişisel yaşam

Magdalena Forsberg kayakçı ve biatloncu bilinmektedir. O 2002 yılında emekli oldu ve yenilmez gitti. Forsberg geldi , biatlon tarihinin Kristal Küre altı kez aldı.

Magdalena Forsberg: biyografi

Gelecek biatloncu Örnsköldsvik İsveçli kasabasında Temmuz 25, 1967 doğumlu. Çocukken, o aktif kayak karıştığını, ama çok umut verme. yarışmalar Gençler ve Büyükler azından o ilk sırada yer kazanamadı. Ancak, Magdalena kayak huzur içinde genç şampiyonasında iki bronz madalya kazanmayı başardı.

1993 yılında atlet biatlon olarak bu spora de onların el denemeye karar verdi. Magdalena Forsberg zaten bu spor için genç değildi: o zaman 27 yaşındaydı. Meslektaşlarının bazıları zaten o yaşta kariyerine bitirilmiş olup, Magdalena herşeye yeniden başlayın. O ciddiye girişim için geçerli değildi, ama bir yıl içinde zaten biatlon İsveç milli takımının bir parçası haline geldiğini çok iyi ortaya çıktı. Sadece mevsim bir çift Magdalena birçok ulusal yarışmalarda ödül almaya başladı.

Spor başarıları

Magdalena Tepe kariyer 1996-2002 döneminde oluşturuyor. Bazı yorumcular bu süre çağrıda "Forsberg dönemi biatlon içinde." Büyük Kristal Globe - Altı kere o biatlon en prestijli kupanın sahibi oldu. Birçok kez peşinde küçük bir kristal küre olsun. Bireysel yarışta - cephanelik olarak da Sprint ve dördü gibi beş kupa vardır.

Bir kariyer atlet sonunda bu 2001 ve 2002 yıllarında meydana kitle başından dünyanın iki küçük kristal küreleri başardı.

başarıları arasında Forsberg bir gümüş ve dünya şampiyonasında alınan beş bronz madalya kazandı. Magdalena altın madalya kazanan, ama bu konuda hiç pişmanlık vardır vermedi. O dürüst gümüş ve bronz madalya kazandı ve altın dünyanın en güçlü olmamıştı çünkü onun çekim becerileri hissedilmez inanmaktadır. biatlon atlet Büyük başarıları İsveç kayak milli takımda geçmişle bağlar.

o iki bronz madalya kazandı Salt Lake City Olimpiyatları'nda 2002 yılında: Magdalena yüksek bir not spor bıraktı. Forsberg o kararı asla pişman olduğunu söylüyor. O spora dönmek planı bulunmadığını ve bu gerçeğin olumlu rekabetin mevcut katılımcıları değerlendirdi inanmaktadır.

Magdalena Forsberg: Aile

1997 yılında Magdalena biatloncu Henrik Forsberg evlendi. evlilik öncesinde o isim Wallin taşıyordu. Kariyerinin zirvesinde bunu değiştirmek için Sporcu korkmuyorum. Bu arada, kocası ile aynı anda spor bıraktı.

Magdalena ile yaptığı röportajda o onu ve kocası arasındaki sıcak ilişkileri olduğunu vurgular. O bile diğer erkeklerin görünümünü ve davranışlarını görüşmek reddediyor, Henrik sever.

Bir çocuğun spor Magdalena rüya emekli olduktan sonra. Bunlar Henrik olan eğitim o çok zaman ayırdığı bir oğlu vardı.

Magdalena hobiler çekirdek tutkusu ile ilgilidir - Biatlon. O köpekleri, av ve gezegen üzerindeki farklı yerleri ziyaret sever.

Başarılar spordur

Magdalena Forsberg popüler biatlon dünya kalmaktadır. O ARD Alman TV kanalında bu sporu diyor ve memleketi İsveç'te, seyahat transferidir. Ve ayrıca spor beslenme markanın yüzü. Magdalena içtenlikle nüfus çok önemlidir arasında sağlıklı beslenme teşvik etmek inandığını söylüyor. Bu nedenle, bu şampiyonada performansların günlerde onun sponsoru olmuştur şirketi ile işbirliği reddeder.

Atlet hala bazen parça, ama dışarıda yarışma ve şampiyonalarda gider. anlaşmazlık - Bazen Magdalena Forsberg bazen hayır işlerine yapıyor ve. yolda kendisine içkin olan Tutku, o acı ve gündelik hayatın içine.

Özetlersek

Ana kayıt kadınlar arasında biatlon Magdalena altı kristal kürenin fethi olarak kabul edilir. Hiçbir rağmen on yıldan uzun Emekli beri aştı. Forsberg hala biatlon yıldızı ve hatta profesyonel sporcular arasında hayranlarla bir yeri vardır. O sporda eşsiz kalmasını sever söylüyor. Nitekim, son yıllarda, şampiyon ve Kristal Globe sahibi mevsimden mevsime değişir, kimse uzun süre podyumda kalabilirler.

Forsberg vergi mevzuatı alanında ek eğitim aldı. Bu yasa, yönetmelik saygı ve insanlar onlara uymak sağlamak için çaba sarf etmeye hazırdır.

Magdalena Forsberg sık Rusya'da durumdur. O Rus halkı misafirperver ve konuksever inanmaktadır çünkü o, bu ülkeyi ziyaret etmeyi seviyor.

Magdalena biatlon dünyasındaki gelişmeleri takip etti ve bu disiplinde Rus sporcuların umutları farkında.

Biz sadece bu olağanüstü kadın başarılar diliyoruz yapabilir!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.