Sanat ve EğlenceFilmler

Bölge hakkında bir film: Liste

grup hakkında bir film büyük ilgi görüyor. Böyle filmlerde özel başarı Rus kitleye gelir. Böyle bir konuyu ne getireceğini gibi görünüyor? bölgesinden sonra - bu insanlar alabileceğiniz en iyi yer değil. Evet ve orada insanlar iyi işler için sonbahar ve hala izleyicilere hapis romantizm çekiyor yoktur. Kendilerine taahhüt edilmiş kanunsuz eylemler yoluyla, onun geçmiş olmaktan suçlu adımları izlemek ister ve cezaevi ortamının olumsuz etkisi olan temiz bir yüz ya da anlaşma ile yeni bir hayata başlamak çalışır.

Başka bir durumda, yetkililerin keyfi ile mücadele kınadı. Genellikle, bölge hakkında filmde denekler tüm yazarların hayal ve bir filmin Promise bağlıdır, pek çok olabilir.

Daha sonra, en popüler ve renkli filmlerin bazıları bu temayı yansıtmak düşünün.

"Lakabını Beast"

Sovyetler Birliği de dahil olmak üzere filme grup hakkında bir film. Bizden önce 1990 ürünüdür. Film kitabında Viktor Dotsenko "deli için terimi" bir uyarlamasıdır.

kimse Afganistan'da bir savaş ihtiyacı gitmek zorunda biriyle ilgili bir gerilim - "Canavar lakaplı". Bu bir aşk çizgi olarak öne çıkmaktadır. anlatı kahramanı Savely Govorkov hatıralarından şeklinde sunulmuştur. O tarafından suçlu bulundu hata yargı sisteminde, aslında, o cezalandırıldı kendisi için yapmadım.

dövüş sanatları Savely iyi bir komut. Ve bu hiçbir şekilde suçlu adam ölmüş kardeşinin olarak görüyor güzel bir kadın, karşılar ve Savely bu kıza aşık olur. Bu andan itibaren ana karakterin hayatı dramatik değişir.

Genel olarak, seyirci filmi sevdim. Pozitif yorumların çoğu!

"Hukuksuzluk"

Gerçek gerçekler maksimum güvenlikli cezaevinde meydana film dayanmaktadır. Tam güvenle biz alanı hakkında bir belgesel olduğunu söyleyebiliriz. İşte mahkumlar tarafından sergilenen zulüm ve idare tarafından oynanır istisnai rolü anlatıyor.

Filmin kahramanları gelecekteki yaşamını belirleyen acımasız cezaevi yasalarına yaşamak zorunda kalıyor. izleyici ilk cezaevi parmaklıklar ardında bittiğini Rusya, sessizlik yani koşulsuz perdenin tarihinin en ağır perdeler biri yeniden açıldı.

Kafa alanı ustaca tutukluları kullanır iktidar tepesinde iftira ve varlık geniş bir sistem kullanır. Bir kişi sadece hapis olmaz, zor olmayacaktır. Servility ve huşu uyandıran - bunlar burada yaşamın temel bileşenleridir.

Philatelist adını böyle kanun ve isyancılar esir karşı.

"Yansıma"

"Yansıma" - hakkında bir film kadın kampında. Bir kadın cezaevinde cezasını çektikten son yedi yıldır Elizabeth Kruglov. Bir kez o bir polisi büyük oldu. perestroyka başında, o yerli uygulayıcı kurumlar çalışanlardan organize bir suç çetesini başardı. Beş düzenlenen "apoletli kurt adamlar" bu çetenin yıllık demir kavrama Primorsky Bölgesi ve çevresinde, ama bir süre sonra onlar aldı ...

Bir suç birliği Elizabeth Kruglov elebaşı 12 yıla mahkum edildi. Vahşi doğada, o yetimhaneye vermek zorunda kaldı, iki yıllık kızı bıraktı. Neredeyse bile annesini hatırlamıyorum. Şartlı tahliye görüşülmek üzere gönderilen iyi davranış Elizabeth Kruglova dokümanlar için. kahraman zaten serbest bırakılmasını hazırlanıyor Ve sonra, o bayılma olur. Cezaevi doktorları hayal kırıklığı tanı koymak - Beyin tümörü ...

Elizabeth canlı birkaç ay oldukça çok az ya da olmadığını ortaya çıkıyor.

Sadece şu anda, alan Eremina Daria mahkum yeni kortu vardır. Geçmişte bu araştırmacı oldu ona "paten" özellikle ciddi vakalarda açıklanması oldu. Üç yıl bir seri katilin yakalanması oldu. Sonuç olarak, Daria kendini kötüye kullanmaktan ızgara cezaevinde diğer tarafında oldu.

Elizabeth cesur planı ile çıkageldi. Lisa ile plastik cerrahi değişim kişiler tarafından sunulan Darier dolayısıyla değiştirip yaşıyor.

Elizabeth ölür ve Dasha yerine eski çete liderinin vahşi serbest ve ölü kız arkadaşı kızı annesi yapan edilecektir. Daria zor bir seçimle koymak önce: ailesini ve inançlarını terk etmek ya da bunun bir bedeli olsa bir seri katilin duruşmadan önce dava etmek.

"Bölge. Cezaevi romantizm "

"Bölge. Cezaevi roman "- hapis uzun dönem için bir mahkeme tarafından mahkum hayatıyla ilgili alan hakkında bir Rus film. Bu resimde kendi cilt tüm zorluklar ve hapis sıkıntılar yaşamış gerçek insanların hikayeleri dayanarak.

Film taşra kasabalarından birindeki bir hapishanede ayarlanır. Crooks, katiller, hırsızlar - bu kurumun duvarlarında çürüyen tüm bu "demet". Ancak tüm bunların aslında kanuna aykırı. Bazı üsler kurbanı olmuştur ve bazı yol çok güçlü ve insanlar için tehlikeli geçti.

Bütün bu insanlar aynı kurallar bölgeye göre yaşamak zorunda kalırlar. Burada bazı diğer bu koşulları tahammül edemez, prestij ve güç kazanmak. cezaevlerinde hayatı hakkında tüm en şok edici gerçeği herhangi süsleme olmaksızın bu filmde gösterilmektedir.

"Esaretin Bedeli"

grup hakkında bir film kaldırılan ve Amerikan yöneticileri olduğunu. Bu türün Tanınmış temsilcisi aradı ve bu resim edilebilir. Film 1994 yılında Amerika'da yapıldı. Çalışma gevşek Stephen King romanından uyarlanan bir dram.

Bu resim gişede çok başarılı olmak ve en yetkili eleştirmenlerden olumlu tepkiler kazanmak başardı etmiştir. Film Andy Dyufreyna ömrünü ortaya koymaktadır. o bankanın başkan yardımcısı, ama şimdi cezaevinde cezasını çekmekte olan mahkum olduğunda, "Shawshank", kimseyi başarısız olmamıştı hangi kaçmak.

sevgilisinin eşi cinayet ve eşi çoğu için, Andy ömür boyu hapis cezası aldı. Tüm kanıtlar ve tanıklık kahraman karşıydı, ama o öldürmüştür katılımı inkar olduğunu. o gerçekten suçlu olup olmadığını Yani? Belki yanlışlıkla hapsedildi? Bu ve izleyicide diğer soruların yanıtları filmin sonunu izliyor olacak!

"Bölgenin sahibi"

Yakın Khakassia sermaye mahkum cezasını çektikten için beş kurumu kurdu. Filmin ana kahramanı Gennady Boyarinov olduğunu. O - tüm bu yerlerin şef. Bu adam mahkumlar için elverişli koşullar yaratmak başardı. Burada her şey diğer cezaevlerinden mahkûmları transfer etmek aramak o kadar iyidir. Onlar bu yerlerde onlar toplumun yeni üyeleri tarafından zarar görmeden gidecek anlıyoruz.

hukuk ve adalet, diğerleri gibi değil hırsızlar kuralların gücü tarafından yönetilen alan üzerinde. Ama cezaevlerinin sorunu er ya da geç, zamanlarını hizmet etmiş mahkumlar yenisi hapis iade edilmesi olmasıdır. Bununla, hatta Gennady Boyaritsev savaşmaya çalışıyor!

Umarım, listesi, bu makalede yapılan alan hakkında film, zevk olacak!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.