GüzellikBakım ürünleri

Gucci "Me Envy": yaz geldi!

Nasıl mükemmel bir yaz koku hayal edersiniz? Bunun olmadığı, ışık ve köpüklü veya derin ve baştan çıkarıcı olmalıdır? Belki onun ana paleti deniz veya su olmalıdır? Gerçi, büyük olasılıkla, sen çiçek veya narenciye tatlar tercih ederim. Sonra, bu yaz Gucci burcunda sizi geçmelidir "Beni Envy" - Aktif kadınlar için parlak ve hafif bir koku.

İlkbahar, yaz, bahar tekrar

Uzun Başarılı parfüm onun sezonu dönmek eğiliminde olduğunu doğrulandı. Ve Gucci "Envy" bahar ve yaz başlangıcı ile popülerlik, yeni bir tura götürür. aile çiçeksi-meyveli bir koku yerleştikten o 2004 yılında ev Gucci parfums serbest bırakıldı, ama yine de satışa bulunabilir.

Dünya çapında milyonlarca kız parfüm tercih "Envy Gucci Me" olarak büyük bir bahar ve yaz kokusu. o "Envy Mi" taraftarlarını olarak adlandırılan başarısının sırrı "pembe kuleler," nedir?

Dinamikler, kararlılık, kadınlık

Gucci bu parfüm doğası gereği seksi, eksantrik, bu girişken ve dinamik kızlar uyuyor. Onlar önyargılar ve aptalca haset arınmış kurtuldu ve moda yeniliklere açık, coşku ve merak dolu. lezzet adı gibi geliyor şaşmamak "beni kıskanıyor!". Üstte olduğum için, umurumda değil, hepsini kıskanç olsun!

Gucci parfüm dışarı ışık, flört, diskoda akşam için "Envy mi". Bu koku eşliğinde tüm tarafların kraliçe olacak! Ancak, bazı kızlar çok szhivaetsya günlük yürüyüşler için kullanmak Envy Mi ile vardır. Ama dikkat: Bu parfüm çok parlak ve için köpüklü bir gün ışığında.

çok yönlü bir parfüm

Gucci "Beni Envy" Parfüm çok uçucudur - mağazadan duyar ki aroması, evde ayarlayabilir oldukça farklı. Bu ruhlar mutlu sahibi şişe tester satın satın almadan önce tavsiye edilir nedeni budur. Yani sürekli emin koku takım elbise size mükemmel Gucci "Envy Mi" yeni yüzler açmak ve yapmak için kullanılan alabilirsiniz.

nota sistemi

Gucci "Beni Envy" açar parfüm ile görmüş yasemin, ananas ve Sinameki taze notları, pembe biber. Kalp notları, misk, lişe ve pembe şakayık içinde parlak bir garnet oynarlar. bir döngü içinde, beyaz çay, edici sesler tik ağacı, misk, sandal ağacı ve tütün. Oryantal motifler köpüklü ve aroma büyüleyici gizemini ekleyin.

Gucci pembe biber ve tütün Şakayık notlarını çerçeveleme gerçek bir nimet haline gelmiştir. sıradışı kompozisyon doğru parlak kızın doğasını yansıtır. Buna ek olarak, bu kombinasyon "Envy Mi" nasıl yapılır "tatlı-Komposto" lezzet tüm iddialarını ortadan kaldırır.

pembe taret

parfüm moda evlerinin kalanı ona parfüm için özgün tasarımlar ve özel paketleme yapmak için çalışıyoruz süre İnanılmaz, Gucci ev sadelik ve işlevsellik tercih ederim. "Beni Envy" Şişe - o çünkü fanlar lezzet çağrıldığı için yüksek kulesi, benzer bir dikdörtgen şekli. minyatür logolar marka şişesi ile dekore o fazla yer almaz, bir çanta içinde taşıması kolay, kullanımı son derece kolaydır. Böyle elverişli bir kutu sonra sadece daha hayali ve özgün şişe taşımak istemiyoruz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.