Sanat ve EğlenceFilmler

Noel filmlerinde en popüler nelerdir?

Yeni yılda Altında hepimiz film izlemek çok hoşlanıyorsunuz. Özellikle bu harika tatilin tüm lezzetleri içinde somutlaştırmak olanlar. Bu tip yabancı filmler Birçok ancak ruh ve moral Rus Noel filmleri ısınmak için daha iyidir.

Yeni Yıl konusunda yeterli Yerli filmler fazlası. En popüler şüphesiz, olmadan, "Kader Irony veya Your Bath tadını çıkarın!". arkadaşlar, yanlışlıkla Leningrad büyük şehirde maceralar aramaya yoldaşlarının gönderdi, buhar banyosu alırken Herkes komik hikayesi, bilir. kolay bir mizah ve öykü gündelik yoktur, çünkü sonsuz düzeltebilirsiniz.

Ayrıca, hiç kimsenin güzel başyapıtı "Karnaval Gecesi" olmadan hayat düşünemiyorum. Şarkıları bir sürü büyük bir döküm ve mükemmel bir fikir bize sesi git gide her yıl yıl bu filmde güldürmeye.

Yeni Yıl - mucizeler ve hayallerinin yerine getirilmesi tatil. Her kişi bir dilek yapar ve bunun çalıştırılması için umut ediyor. Noel filmlerinde mizah, sevgi ve anlayış bir yeri vardır. rüyayı arada,. Eğer kağıda yazmak için arzu gerektiğinde, bunu yakmak bir kadeh şampanya atmak ve posalar bunu içmek, bu harika bir kehanet olduğunu hatırla Ve tüm bu eylemler savaş çanları için yapmak gerekir! Kim yapmadı? harika kehanet ve Rus sinemasının yeni filminde ele olanlar ondan "Noel ağaçları." Şimdiye kadar çıkarılmış ve mutlu sona az ilginç bir hikayeydi ikinci bölümü.

Noel filmleri izledim olurdu hayatımın yolculuğunda kimse, tanışmadım. Rusya, bu arada, denizaşırı daha gibi tüm çok daha fazlası. Gerçekten de, bizim yerli filmlerde, Rus ruhunu ortaya çıkardı ve bize çok yakındır.

Yeni yılı göstermek için güzel bir hikaye roman NV film uyarlaması olacak Gogol "Before Christmas Night" "Dikanka yakınlarında bir çiftlikte Akşamları" çağrısında bulundu. Vakula adında bir demirci şeytandan köyü nasıl kurtardığını Bu mistik hikayesi.

Çocuklar için "Oniki Ay" mutlu sona güzel bir çizgi film izlemek için mükemmeldir.

Yurtiçi masalı "Sihirbazlar" inanılmaz mucizeler yapabilir aşkın ne hakkında dinleyicilerini anlatır. Güzel kız Alena Ivan adında sevgilisini evlenecek edilmesine karşın, ülkenin yönetmeni ona aşık olduğunu, onu çok dondurun. onun yerine her şeyi koymak için, Ivan Allen çanları inme öncesi öpmek gerekir.

Ayrıca çok aşk hakkında iyi bir film "Yılbaşı ücret." Şaşırtıcı mucizeler nedeniyle teknolojik ilerleme sürekli ilerliyor olmasından meydana gelmektedir.

liste sonsuz ve her durumda, herkes kendi zevkine göre düşecek Noel filmleri bulacaksınız. Bu komplo Filmler her zaman canlandırıcı ve bir mucize inanmaya zorladı. Mucizeler yeterince sık problemler olabilir. Biz sırf kendi daimi istihdam dikkat etmezler. O etrafına bakmak ve sonra sıradışı inanç kesinlikle bizim yaklaşılmaz içinde geri gelip tüm harika kalpten kapalı olacak daha sık olduğunu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.