HobiDikiş

Desen yaz uzun etek: bütün sezon için basit bir çözüm

Hiçbir kısa şort özellikle elle dikilmiş bir sıcak yaz ışık etek yerine geçmez vardır. Bir kadının elbise ya da etek vermek kadınlık ve romantizm, her mevsim ve her halükarda alakalı olacak giyim bu tip avantajı, bu alışveriş yapmak arkadaşlarınızla bir zam, romantik tarih veya ev toplantıları olmak.

Ve bulmak için etek modellerini kızlar ya da kadınlar için, kolayca ihtisas dergilerinde, aynı zamanda vakit ya da kızlarını dikiş temelleri öğretim yararı. Uzun ince bir yarık (bir veya iki) ile bir kat yanı sıra hafif çakmağın dizleri, ama yine de bu tür kaşmir veya kot gibi sıcak malzemelere - Kışın yoğun ve hatta yün kadife etek sezon dışında, çizgili olabilir. Ve ısı desen yaz alabilir şifon uzun etek veya pamuk kısa, ilçe ve hatta ipek ve saten. Üstelik hemen her ayakkabı ve dış giyim için uygun dolap bu element, ya: ayakkabılar, sandaletler, topuklu, sandalet veya babetler, hafif bir yaz ceket, kısa kot ceket veya ceket. Her gün bu kadar uzun kolye veya kolye gibi farklı gömlek ve dolabınızda bluz ve tamamlayıcı koyu tonlu aksesuarlarla etek birleştirerek, tamamen yeni bir yol aramaya yapabilirsiniz.

Desen yaz uzun etek, muhtemelen en az zaman ve çaba miktarının yanı sıra terziliğimi alacak ve sonuç görsel edilir bacaklar uzatmak iyi şekil virajlı ve vurgulamak. Bu gerçekten her genç kızın veya olgun kadının gardırobunda bulunması gereken giyim evrensel bir unsurdur.

kesmek başlarken

İlk adım, uzun hangi desen yaz etek elbise en seçmektir. Pürüzsüz malzemeden veya kıvrımlı veya basit cinsel yarıktan yapılmış o, düz eğik ya da asimetrik etek, yapmak mümkündür. Ayrıca Bask ile montaj veya etek ile kemer kayışı kayış, basit kesim ile o kadar geniş elastik ve sert yapabilirsiniz. her durumda Desen çok fazla zaman almayacaktır ve onların standartlarına göre dikmek gibi mükemmel size oturacak. materyal ağır değil, hatta uçan kumaş seçmek daha iyidir, etek kolayca güzel bacakların gösteren sıcak rüzgarın gusts yenik başladı. Desen yaz uzun - Yani kolay seçenek seçmek bir elastik bant ile etek. İlk üç ölçüm kaldırmak gerekir: bel ve kalça çevresi, hem de gelecekteki ürünün uzunluğu. hafif bir çiçek baskı ile şifon pastel tonlar - en alakalı bu yıl malzemeyi seçin. Bunu saydam olmayacak şekilde birkaç kat olarak bir etek yapmak, ya da sadece metre satın alabilirsiniz yapay ipek 2-2.5 kat gelecekteki ürünün uzunluğu uygun renk ve onun uzunluğunun astar dikmek.

dikiş

kumaş üzerinde geleceğin etek ve ikinci uzunluğuna eşit olan bir tarafı, bir dikdörtgen, çizmek - kalça çevresi + 10-15 cm küçük düzeneği elde edildi. Elde edilen iş parçasının tüm kenarları işlenecek, böylece duş değildir. Sonra ve elastik bant ile belinize göre önceden kesilmiş sağ tarafının astarını dikmek ve ücretsiz kenarları katılmak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.