HobiDikiş

Modern kanaviçe yastık - yaratıcılık için geniş olanaklar

uzun bir geçmişi vardır yaratıcı potansiyelini Yolu - kanaviçe yastık, kutlama vesilesiyle iç ve orijinal hediye için özel ektir.

İnsanın başka bir çalışma gibi çalışma belirli kurallara uygun olduğu görülmüştür. Temel olarak, sadece karakterler (renkli veya siyah beyaz ve devre) ve kullanım için hazırlık işlemi kullanılarak oluşturulmuş bir görüntü dosyası tabidir. temel koşulu - Doğru vakıf, iğne ve iplik seçildi. Tipik olarak, farklı örgü yoğunluğu bir taslak üzerinde taşınan pedleri dikiş. filamanların ağ kesişme noktasında oluşan hücre boyutu, kalınlık bağımlı renkli lifler ve iğne boyutu.

Haklarında kanaviçe yastık - tamamen yeni bir meslek, sen büyük miktarlarda ticari olarak bulunabilen hazır ayarlar, dikkat edilmelidir. Bunların kullanımı büyük ölçüde ürünlerin çeşitli oluşturma işlemini kolaylaştırır.

Örgü ve işleme için bir dizi seçimi, sen talimatlarında belirtilen bitmiş bir ürün olarak işin şekli ve boyutu dikkat etmeleri gerekmektedir: onlar, istenen karşılık ne kadar? malzeme için gerekli olan tüm çalışma yana önceden seçilmiş ve çapraz için olan devre miktarı orantılı olarak karşılık gelen dikiş. Ana işgal küçük hazırlık çalışmalarının öncesinde:

  • iplik hazırlama - gerekli miktarda ayrılması;
  • İşleme tuval kenarı - etek ve dikiş olduğu;
  • örgü uygulanması - 10x10 doku hücreleri çekme devresinde bir kare eşittir;
  • grafik görüntü ile ilgili desen ve kumaş merkezi belirlenmesi;
  • Belirli bir çalışma alanları ilave ipliklerin sayısının belirlenmesi;
  • çember içinde tuval doldurarak.

yaratıcılık bu tür belli bir beceri olması, malzemelerin kendi seçimi yapabilirsiniz. Bu durumda kesin kurallar yoktur, ancak sürecin daha az zaman alıcı ve daha verimli olduğu için kanaviçe yastık daha neşe ve zevk getirecek olan tercihler, bir dizi vardır. çember tuvalin gerginliğini ayarlamak için bir vida ile tahta veya plastik kullanmak en iyisidir. Büyük bir göz ve bir yuvarlak uçlu iğne ortalama büyüklüğü hemen hemen herhangi bir web için idealdir. iplik türü, seçilen harita ve almak istersin sonuçlarına göre seçilir. Parlak parlaklık ürün konuyu Aida, hacim ve yumuşaklık verecek - bir iplik Riolis markası yün ilavesi ile. Seç çizim kontur veya parça pamuk yardımcı olacaktır ipi "Gamma".

Sen kendini derleme şeması için özel baskılı malzemelerini kullanabilirsiniz. Bunlar iplik, renk paleti ve grafik sembolleri türünde bir göstergesi olan bir bitmiş ürün olarak zaten orada tutulur. Ancak, bugüne, erişilebilir ve ücretsiz için nakış için şema haç program PM-editörü ile yarattı. Nedeniyle işlevselliği, fotoğraf veya rasgele desen için gerekli şema yeterince basittir oluşturun.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.