Haber ve ToplumÜnlüler

Anatoliy Ivanovich Grigorev: biyografi ve fotoğraf

herbalist, cadı doktoru, bir mucize şifacı - Bu adam neredeyse bir efsane oluşturur. Kendisini hiçbir reklam yapmaz, ancak söylenti suyun - bu durdurulamaz. Travnik Anatoly Grigoriev ve onun şifa ücretleri uzakta Belarus dışında bilinmektedir. Onlar her yerden kendisine geliyorlar. Rubezhevichi gündelik pandemonium ünlü bir eczanede. Ne bir mucize bu eczane?

Biraz tarih

Biz İmparator Alexander II sırasında, 1875 yılında tekrar bu en sıradan eczane kurdu. Ama 1945 yılında, ilaç okuldan mezun kurum ayarlamak yerel sakini SI Vilkotskogo kafa. Bitkisel ilaç düşkün Stanislav. ücretleri şifa oldu, tanıdık kişilerle, temelde, yani paylaştı.

Vilkotsky nadir kitaplar, bitkisel ilaç toplandı, bitkisel tarifleri kaydedildi. Bu arada, kardeşi Rubiaževičy içinde tarifleri koleksiyonları vardı, "Tıbbi Kitabı" yayınevi açtı. Antibiyotiklerin gelişiyle sonra yıllarda, bitkisel ilaç umutsuz olarak tanındı. Buna ek olarak, ciddi halk hekimliğinde uğraşan olanlar, şarlatanlık suçlandı.

Bununla birlikte, ilaç üretimi için gerekli hammadde. Onun eczane iş parçası şifalı otlar merkezi haline geldi ve Vilkotsky var. Baş ve uyuşturucu üretimi için resmi izin aldı. yetmişli eski Sovyetler Birliği topraklarında sadece üç fitoapteki vardı: Kiev, Vilnius ve Rubezhevichi içinde.

Yakında Vilkotskom ve eczane söylentiye ülke çapında gitti. Hatta Belarus ve hem üst düzey yetkililer için, tarifleri hazırlanıyordu "Moskova kendisi." 1975 yılında, Stanislav haklı kalanı gitti. Yeni yöneticiler burada uzun kalmaz. Ama üç yıl sonra burada genç doktor Anatoliy Ivanovich Grigorev geldi. Ve her şey değişti.

Ban eczacı

Gorodok ilçesinde, Vitebsk bölgede Anatoly doğumlu. O Vitebsk Tıp Enstitüsü'nden mezun oldu. Orada otlar ilgilenmeye başladı. Farmakognozi Bölümü'nde bilimsel çalışma yapan. uygulama o çok şey öğrendim Moskova bitkisel ilaç All-Union Institute yapıldı. Ben Senchilo, harika kişiye ve akademisyen lazım.

Grigorev Anatoliy Ivanovich Zaslavl ilaç depo dağıtım için gönderilmiştir. Yakında geçici eczane sayısının 128'in Rubezhevichi kafasında değiştirmek istedi O burada oniki ay çalışmayı kabul edildi. Ama sonsuza kalmıştır. ve bir eczane ve insanları ve iş - Genç eczacı burada her şeyi sevdim.

Tanınmış uzman, o bir metropol hastanede bir iş bulabilirdim. Defalarca gazetede köşe kurşun, televizyonda performans, sağlık merkezlerine davet edildi. Ama Anatoly herkes onun istediği her şeyi yapmak gerektiğine inanır. Burada onun yerine Grigoriev. Özellikle ona ezer metropolü. Ve burada - göl, nehir, balıkçılık.

Anatoly Ivanovich bir herbalist çağrıldığını gibi değildi. Yine de uzman sertifikalı. Yerliler saygıyla ona nisbet - "pan eczacı."

eczane bugün

Doğu Avrupa'nın en büyük biri - Şimdi sayı 128 fitoapteka. Yıllık loggers almak ve bitkilerin onüç ton işlenmiş. Hazırlayın ve ikiden fazla yüz yıl eski tarifler benzersiz koleksiyonları. Bu altmış beş otlar dahil.

Doksanlı başında biz üretim ücretleri kurmak için çalıştı. Biz iki üretim ilişkileri açtı. Ama zor piyasa koşullarında hayatta kalamadı. Ancak, Grigoriev Anatoly İvanoviç bir gün anlaşma ayarlanmış umudunu kaybetmedi.

Bir eczanede çalışan altı kişi. ücretlere ek olarak, merhem, tentür yapmak. Bunların her biri özellikleri ve işleme koşulları kendi sahip olduğundan tüm otlar, kendi başlarına hasat. Ve en önemlisi, çimen, Beyaz Rusya yerel olmalıdır. Eczacı alma ve ziyaretçileri danışmanlık yalnızca Rubezhevichi içinde Eczane.

Resepsiyon nasıl?

Anatoly birçok masraf bireysel reçetelerin göre hazırlanır söylüyor. Zorunlu koşul: bizzat görmek ve ziyaretçinin duymak gerekir. Yazışmalar istişareler ve tavsiyeler vermez. Grigoryev Medyum, fotoğraf değildir ve yakınları iyileşmeyecek aracılığıyla söylüyor.

Hastanın tıbbi kartı ile mutlaka tanıdık Eczacı. Onun randevu ve ilaç uyumlu olup olmadığını görmek için gereklidir. Üstelik aynı ücreti kişiden kişiye gidebilir - hayır. Çim - bu aynı ilaçlar, bu nedenle sırasıyla tedaviyi ödüllendirin.

Anatoliy Ivanovich Grigorev dürüstçe bitkisel tedaviler o olacak olsun ya da olmasın, hastaya söylüyor. Bu koleksiyon önerir ve pişirmeyi detay, nasıl ve ne kadar yararlanmak için lütfen açıklar.

gününde bir kaç düzine ziyaretçilere olur. İnsanlar diğer şehirlerde, bölgeler ve hatta ülkelerinden gelmektedir. Bu nedenle, ön kayıt telefonla yürütülür.

Nerede tarifleri almak için?

"Bugün, içinde" "Yaklaşık bin eczane reçete ücretleri, merhem, tentür" altın fonu - Anatoliy Ivanovich Grigorev diyor. Rubiaževičy uzun onun bitkisel beri bilinmektedir. Bir şey otlar üzerinde birkaç eski elyazmaları dahil olmak üzere, önceki miras. Uzun yıllar boyunca o tarifleri toplanan bunları paylaşabilir ve tıbbi meslektaşları.

Anatoly o güvendiği sadece güvenilir kaynaklardan söylüyor. yıllardır güvenilen koleksiyonlardan kendi eczane reçetelerini ücret ücretleri hazırlamak. O 1986 önce yayınlanan kitaplar güvenir. O zaman kimin kompozisyon bilinen eczacılar dahildir özel komisyonu vardı. Her reçete altında kendi imzaları bulunmaktadır.

eczane standart bitkisel çaylar var -. vb Vitaminler, öksürük, bir kanser de bulunmaktadır. Birkaç yıl önce, iyi huylu tümörlerin tedavisinde ilaçlar ücretleri çalıştı. Başarılı sonuçlar onkologlar ilgilenen ve onlar habis tümörlerin tedavisinde bunları denemeye karar verdi. Biz Anatoly Ivanovich Grigoryev yardım istedi.

Travnik onkoloji merkezi için dokuz ücretleri oldu. Bitkisel tedavi ilaçları ile bağlantılı olarak gerçekleştirilir. Doktorların gözlemleri ile gösterildiği gibi, ot ameliyat sonrası hastalar iyileşme daha hızlı olacaktır fark etmiş rahatlatır.

otlar gücü nedir?

Bitkisel ilaç bir var olma hakkına, hem de tedavi ilaç, fizik tedavi veya ameliyat var. Otlar uyuşturucu olarak toksik olmayan olmasıyla iyi. Bu herhangi bir şekilde gerekirse biz tıbbi tedaviyi terk gerektiği anlamına gelmez.

Masraflar myom ve meme iltihabı gibi tümör, giderir. düzgün bir tedavinin etkinliğini formüle ederken, 75% 'dir. Çok tedavi süresine bağlıdır. Hastalık çalışmıyorsa, ameliyat olmadan bazı durumlarda yapmak mümkündür.

Eh çim kemoterapi ve cerrahi kurtarmak yardımcı olur. ilaçlar ve otlar - Anatoliy Ivanovich Grigorev emin onkolojide kapsamlı bir tedavi yapılmalıdır.

Henüz otlar ile tedavi edilemeyen herhangi hastalıklar var mıdır? Grigoryev boş vaatler vermek ve açıkça o yetişkinlerde lupus eritematozus, sedef, multipl skleroz ve epilepsiyi tedavi edemez diyor gelmez. sigara, beyin felci, alkolizm tedavisinde Etkisiz otlar.

Kronik böbrek hastalığı, mide, karaciğer, kalp, zayıflayan bağışıklık ve infertilite İyi sonuçlar. Anatoliy Ivanovich Grigorev insanların ona itiraz bebek sahibi umutsuz sonra ortaya çocuklar fotoğrafları tutar.

minnettar ziyaretçi

infertilite olan kadınlarda olumlu geribildirim çok. "Hiç umut yoktur" onların kararı duymak boşuna doktorlara yürüyen ve bazen sonra birçoğu kendi çocuğun elinde tutmak için rüya pes etmeyin ve Rubiaževičy gitti. Kadınların forumunda, tedavi sonrası Grigoryevskaya ücretleri olanlar için çok teşekkürler ailede çocuklar vardı.

Obez olanlar da Grigoriyev, Rubiaževičy içinde Anatoly Ivanovich gidin. Yorumlar, pozitif, ekstra ağırlık diyet kazanmak için umutsuz. dikkatle dinledi onların doktorun tavsiyesi üzerine aşırı kilo nedenini öğrenmek, sorular sordu. Birçok durumda, sorunlar tiroid bezi hastalıkları, böbrek üstü bezlerinde kaynaklanır.

Ben comments Ziyaretçi paylaşılan Tarifler farklıydı. Grigorieva ise tek tek her kişiye. kilo kaybı sonuçları hemen farkedilir. Ancak iki hafta sonra iyileşmiş ve ten ve genel olarak esenlik. Ağırlık yavaşça yürümeye başladı.

Erkekler, elbette, onların sorunlarını kadınlara göre daha az istekli paylaşır. Onların tepkileri, pozitif genel olarak nadir ve de vardır. o "doktor - Bir büyücü." yazın

Eğer otlar hakkında bilmeniz gerekenler?

Birçok kişi kokulu otlar ile çay içmek ister. Ama Anatoly yer almak değil önerir ve bitkiler yan etkileri vardır. Örneğin, nane ile çay, o erkekleri içme önermez. Nedenle uzmanlar danışmak gereklidir. tek sorunu kür yana, başka yapabilirsiniz.

"Bazen saçma geliyor", - Anatoliy Ivanovich Grigorev diyor. birçok durumda eser olumlu açıdan sunulmaktadır yorum bunlardan Travnik, katkı aşina çay değinir. Çay - Bir tonik ve melisa - yatıştırıcı. Bu çayın anlamı nedir? Orada burada, vücudun dengesizliği bir tür. Onun gözetiminde bir tercihen tayin ve tarafından alınmalıdır sağlık masraflarına modadır.

Sen vitamini ücretleri içebilirsiniz. En basit biri: ısırgan yapraklarının bir bölümü dağ kül siyah veya kırmızı iki kalça, yarım. ısırgan küçümsemeyin. K vitamini ücretleri yemeye gerek götür gerekli vitamin bakımından zengindir. günlük doz - bir fincan, istenirse, çeşitli aşamalardan ayrılabilir.

Hastalık - immün sistemi baskılanmış çevre ve stresli durumlara neden olabilir başarısız. Nasıl vücutta ilk çan arızaları duymak? Grigoriev doğal ihtiyaçlar bir kişinin memnuniyeti çağırmalıdır söyledi: Gıda yerine getirmelidir açlık, içecek - susuzluk, uyku güçlenmek için yardımcı olur. bu olmazsa, o zaman sağlığa dikkat etmek zamanı. Sonuçta, hastalık tedavisi için daha önlemek daha kolaydır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.