HobiDikiş

Nasıl hızlı ve ekonomik bir çanta dikmek için?

bir zamanlar yaratıcılık sevincini tadı edenler, ben benzersiz şey yine kendi elleriyle oluşturmak istiyorum. El sadece mümkün orijinal olmaya yapar, ama aynı zamanda önemli ölçüde tasarruf sağlar.

Kadınlar çanta olmadan zaten varlığını sanmıyorum. Büyük ve küçük, yaz ve kış, klasik ve savurgan çanta ve çanta, onlar her zaman bizim görüş zincirleme. Nasıl bir dikmek için ellerinizle çantayı?

gençlik torbaları için optimum ve çok düşük maliyetli bir seçenek - eski kot giysi. Başlamadan önce, kot, etek veya ceket, sen yıkamak gerekir. bu yüzden sadece dikişler ve terbiye bırakarak dikişler kesmek, elbette, çok angarya ki, onları çözmek. İyi bir göz iyi korunmuş parçaları seçimi. Böylece malzeme modelleme devam etmek iş için hazırlanıyor.

Ben kızım için kot bir çanta dikmek için nasıl yapılacağına karar vermek zorunda, ben sadece bir deri bir çanta ve büyüklüğü desen üzerinde inşa edilmiş bir kağıdı aldı. Artırabilir veya bağlı yan paneller ve torbanın altına torba kapasitesini azaltmak için tercih edebilirsiniz. Eski pelerin diktim torba için Astar.

fermuar çanta (eski kot gelen çırpılmış) büyük ve küçük fermuarlı cebi, kolları çantalar için dört yüzük, (tuhafiye satın) dokusundan "smiley" uygulaması için: daha da götürdü dikin. kendim yönlendirme yapılmış için size bir çanta dikmek önce. kağıt üzerinde şeyi düşündüm, içim çok çabuk çantayı diktim.

saçak yapacak kenarlarda bize, "gülen yüz", kare nastrochenny denim, seyir Bir yandan torba üzerinde. Öte yandan - eski kot üzerinde küçük fermuarlı dekoratif bir cep. Maliyet kot çanta - 250 ruble. Bir kızın kız arkadaşı bizim yazarın modeli hakkında birçok övgü yaptı.

Şimdi burada ben yaz için bir çanta dikmek için nasıl düşünüyorum. Çok dekoratif bir süs raznoobaznoy dantel, boncuk, pul ve diğerleri ile torba gibi. mağazalara seyahat sonra ben yeni bir model ile gelip. ceketler kumaşa ilginç bir doku satın alın. Sadece 80 cm alacaktır. Çanta portföyü hatırlatacaktır sadece uzun ve iki tarafta dikili işler. portföy vanası uygun bir renk örgüyü karalanmış günü, boncuk dikmek. Zor mı? Hiç de değil. Ama aile bütçesinden en az bin ruble bağışlarım.

Yine sahilde bir yaz torbayı dikmek için nasıl bir fikrim var. doku ve renk şok döşemelik kumaş bir geniş. 50 cm basit bir düz torba yapmak gerekir. Bu plaj çantası oldukça dayanıklıdır.

Bir kızı dikmek istedi torba çuval. Seçilen kumaş - plaschevka. Ben bir model, yapılan bir model ortaya attı. torbanın alt - grubu. dört bölüme bölünmüş bir daire uzunluğu ölçülür. daire ¼ eşit kağıt trapez üst yan uzunluğuna yenilenen bir taban beş santimetre ilave edildi. Bu kama. Onun yüksekliği, arzu bağlıdır. Bu dört adet gerekir. sap bireysel olarak ölçülür. Ben SEAM'ın ile ayrıntıları buçuk santimetre kesip.

haritayı terzilik sürecinin Bileşimi.

A) birbirlerine dış dikişleri dikilir takozlar. her iki tarafta pürüzsüz 0.7 cm, dikişler kesip, biz dikmek süs örgüyü her dikişin üzerine.

B) torba tabanına dikilir ve dışında dikişinin. ve srezh dikiş bandı sonra Wkra dikişli sarın.

B) dekoratif örgünün torbanın üst kenarını işleme.

torbanın üstünden D) aşağı on santimetre çekilmek yatay bir çizgi işaretleyin. iki zıt yerlerde kesilir ve böylece dış Topstitch örgü. plaschevki dan dikili dokuma kolu çanta, içinden gerin. tutamaklar uçları birbirine dikmek örgü altında gizlemek için. torbayı sıkın, her iki tarafta kolu çekin.

D) Sen takozlar torbaları ahşap boncuk veya çeşitli büyüklüklerde düğmeleri süslemek için tercih edebilirsiniz.

Kızımın mutlu olacağını düşünüyorum. Benimle birlikte dikiş deneyin?

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.