ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Polipropilen havuzları: müşteri yorumları. Havuz evler polipropilen

Polipropilen havuzları bugün giderek daha yaygın hale gelmektedir. Bu mükemmel kalite özellikleri nedeniyle. Tabii bu size uzun zamandır bu ürünleri kullanıyoruz tüketicilerin değerlendirmeleri yardımcı olacaktır.

kuvvet Yorumlar ve bitirmek için ihtiyaç

Onları küçük buhar, ısı ve gaz geçirgenliği olan arasında Polipropilen ürünleri artık, birçok nedenden dolayı bir yüzme havuzu olarak kullanılmaktadır. Adım düzenlemede sabit bir su sıcaklığını muhafaza etmek için yardımcı polipropilen doğal düşük ısı iletkenliği, çünkü yalıtım malzemesinin kullanımını gerektirmez. Bu havuzda sıcak su sağlamak için yeterince uzun bir süre için izin verir. Bu kalite soğutucu ve elektrik akışı yansır. Böylece, sahipleri beton, toprak ve havayı ve sadece su kendisi ısınmak zorunda olmadığını söylemek. Havuzlar polipropilen iyi etki ve bükülmeye mekanik direnç ile karakterize edilir. Mevsimsel sıcaklık değişiklikleri ayrıca, bu malzemeyi korkar değildir. Havuzlarda dış mekana monte nedeni budur. kupa, ya da kaplama bitiş amaçlanmamıştır beri düzenlemenin süreçte siz de paradan tasarruf edebilirsiniz. havuzlarının bir iç taban komple bir görünümü vardır gibi bir kiremit veya filmi satın almak zorunda değilsiniz.

bakım kolaylığı

Yüzey, temizlenmesi kolay maddeler ve kimyasal boyama için hoş gölge, yanı sıra farklı dirence sahiptir. alt-tabakanın ıslatma olduğunda değil travmatik gösteren, kaygan hale gelir.

sıcaklık ve sızıntıya direnç yorum

Polipropilen havuzları bugün de alkaliler ve asitler tolere edilmeleri basit bir nedenle günlük yaşamda daha yaygın hale gelmektedir. materyallere zarar vermez ultraviyole, etkileyebilir yüzeyde diğer şeylerin yanı sıra. Polipropilen kimyasal reaksiyonuna girebilme yeteneğine sahip değildir. O solmaz vermedi ve 20 yıldır ürünü kullanmak için izin kadar kullanılmaz. Bu dönem yürütmek için gerekli olmayacaktır sırasında onarım yalnızca dezenfekte ve temiz olması. Tüketiciler, polipropilen, son derece yüksek ve düşük sıcaklıkları kayıt dirençli olduğunu vurgulamaktadır. Bu yüzme açık havuzları ve kapalı tipte sahipleri kış için kurutulur değildir verir. Böylece, bir buz pateni pisti gibi açık hava havuzu kullanabilirsiniz. Uzmanlar, bu ürünlerin çok sıkı olduğunu unutmayın. imalat tekniği nedeniyle ideal su yalıtım kapasitesine sahiptir. Yüzey yosun ve mantar yüzeyi üzerinde ortaya çıkması ve gelişmesini engeller. Uzmanları bu tür havuzlar dezenfeksiyon açısından idealdir gerçeğine işaret etmektedir. tonları geniş bir polipropilen havuzlar.

değeri ve çeşitliliği Yorumlar

Havuz kotecler polipropilen formlarının her türlü olabilir. Bu nedeniyle özel bir kaynak için elde etmek mümkün hale geldi. Bu tür Polipropilen mümkün, hatta en sıradışı fantezi tasarımcı ve mimar gerçeğe kolaylaştırır. Ayrıca, beton ürünler için sağlanan gibi aynı olabilir ekipmanın tüm set satın alabilirsiniz. Aralarında girdap jetler, kevgir, geri akış aeromassazhnye ipuçları ve daha fazlası. Biz polipropilen havuzları karşılaştırırsanız, yorumları hangi hakkında, makalesinde okuyabilir geleneksel ile, maliyet ve üretim süresi önemli ölçüde daha cazip olacaktır. Bu yüzden, bu ürünler beton benzerleri ile karşılaştırıldığında 2.5 kat daha düşüktür.

Eğer bir havuz satın almak istiyorsanız, müşteriler nasıl derler, her şey büyüklüğüne ve derinliğine bağlıdır. Zaten kendi ülkesinde bu tür yapılarda kurulur özel evlerde sahipleri boyutu 1.5 metre derinliğe sahip 4 x 8 metredir fincan yaklaşık 100 000 ruble mal olacak göstermektedir.

üretim dönemlerinin Yorumlar

Yukarıda belirtilmiş fiyat olan Polipropilen havuzları, bir haftadan iki arasında değişen bir süre içinde girmek için yapılır. Bir kez, topraklarında tüketicilerin görüşüne göre başlangıçta rulo veya sayfaların tek tek biçiminde gerçekleştirilebilecek çevre dostu, dayanıklı ve sağlam havuzudur.

negatif yorum

Polipropilen kase havzası olarak kabul edilir kendi dezavantajları var, sen, belki de böyle bir ürünün satın vazgeçmek. Alıcıların dezavantajları arasında oldukça sık kase malzemenin çok görünür dikişler yapışıklıklar yaprak ne tahsis. Bu bütçe havuz düzenlemesinde plastik kullanılmış belirtmek açıkça edebilirsiniz. Özel evlerin bazıları sahipleri nedeniyle ikinci seçeneğin daha estetik bir görünüm için, doğal malzemeler ve beton yapılmıştı lehine, polipropilen havuzları satın reddediyorum. Başka bir kusuru polipropilen zorlamalara dayanıklı olmadığı gerçeği ile ifade edilir. Bu havuzun yapımında yansımaktadır. uzunluğu 8 metre büyükse, ek beton kase sahip olacaktır. Bu ek malzeme maliyetlerinde neden olabilir. Bu tür yapılarda yaşam süresi polipropilen için etkileyici sayılır olmasına rağmen, tüketicilerin bir dizi başka çözümler lehine plastik tasarımlarını reddeder. Bu beton yapılar çok daha uzun süre hizmet verebilecek olmasından kaynaklanmaktadır.

Profesyonel kurulum için ihtiyaç

Polipropilen levhalar havuzları bağımsız olarak alınabilir. Ancak tesisat ustaları profesyonellerinden oluşan bir ekip emanet etmek önerilir. Sadece birçok durumda olduğu gibi uzun bir süre boyunca sahiplerini hoşnut olumlu bir sonuç elde etmek mümkündür. Üstelik onların sanatı bu eserlerin ustaları yürüten polipropilen bardak kurulumu deneyimi uzun yıllar var şirketler, işçileri güven için tavsiye edilir. uygulama gösterildiği gibi polipropilen havuzlarının yükleme yanlış üretilmiş ise, bu işlem sırasında malzemenin deformasyona ya da delinmesine neden olabilir. Kurulum belirli şirket tutma manipülasyon sipariş önce Dolayısıyla, ilgili hizmetlerin piyasada gerçekleşir o ne deneyim ve ne ilgilenmeyi önerilir.

imalat seçeneği, sabit polipropilen havuzu

Polipropilen havuzları, etkileyici görünse fiyatı bağımsız yapılabilir. Bu durumda, belirli bir teknolojiyi takip etmek zorunda kalacak. İlk aşamada gelecekte inşaat boyutunu belirleyecektir çukurun hazırlanmasını kapsar. Daha sonra alt ve duvarlar aynı hizada olmalıdır ve yüzey, bir bağlayıcı ile doldurulmalıdır. İmalat işlemi sırasında, polipropilen tabakaların kullanımı. kaburga olacak kupa yapılan havuzun yanındaki sahnede betonarme bir levha üzerinde. Bu durumda, elde tutulan saç kurutma makinesi ve kaynak ekstruder kullanacaktır. Bu özel bir ekipman olmadan orada yapamaz nedeni budur. Elde edilen banyo teknik odasına doğru gömme elemanları ve çıkış borusu yerleştirilebilir. fincan sonraki aşamada takviye yalıtmak ve patlama bağlıdır. Şimdi dış kasayı yapmaya başlayabilir. İç kalıp polipropilen küvet hareket edecektir. Sonra havuza su ilavesi ile duvarların dökümü tam yapılabilir katman.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.