HobiDikiş

Fular-LIC - yeni sezon pratik ve kullanışlı aksesuar

eski zamanlar unutulmuş olan - moda eşarp-LIC yeniden ortaya çıkmıştı bir kez daha tüm yeni doğruluyor. Böyle bir kadın aksesuar geçen yüzyılın 80'li yıllarda tüm öfke olmuştur. mutlu her yaştan kadınlar giymek, ama sonra bu model eşarp farklı bir isim vardı ve "kap-tüp" olarak bilinen olduğunu. Modern Snudy seleflerinin çok farklı. Bu atkı en önemli avantajı garip uzun uçları eksikliğidir. Ince bir ya da yapılmış olabilir , kalın iplik iğne veya kanca romantik ya da sıkı bir yöntem bağlandı. Buna ek olarak, bu model henüz kendini doğru bilmeyen genç çocuklar için çok pratik ve kullanışlı olan eşarp kravat.

Fular-LIC farklı şekillerde giyilebilir. Çok güzel bir başlık olarak veya bir yaka klip gibi boynuna yıpranmış, kafasına görünüyor. Birçok kadın omuzlarını düşürüp kısa rob ya da pelerin olarak giyilen tercih ediyorum. durumda LIC uzun saçak süslemeleri çok önemlidir. sharf- "boru" geniş ve uzun ise, o bir bolero olarak koydu. büyük çaplı Snudy boynuna birkaç tur sarılarak ve bir başlık gibi kapak başlığının bir bölümü. böylece koyun eşarp soğuk, boyun değil, aynı zamanda kafanın sadece korur.

Birçok kadın kendi ellerini bir fular-LIC yapmayı tercih. örgü şeması geleneksel iğneler klasik eşarp kravat yeterlidir, çok basittir. Hazır olduğunda, uçları birbirine dikmek için gereklidir. Elde edilen ürün büyük saçaklı süslenmiş veya kürk bezenmiştir. yapmak için böyle bir pratik ve çok yönlü bir aksesuar da halkaya sadece Zımba bunu, herhangi bir eski eşarp olabilir. Çok güzel modeller örgü veya polar ceket ve kazak türetilmiştir. Buna ek olarak, şık atkı-LIC doku, örneğin, polar ya da örme kumaşlar kesim dikmek olabilir.

Kendiniz veya çocuğunuz kendini kravat amacıyla Surround sharf- "tüp" en iyi zaman №6 konuşmacı ve kalın iplik çalışır. En iyi seçenek akriliklerle yumuşak ve güzel saçlar olacaktır. İplik Arctic - bu varyant, ek olarak, bu parlak ve doymuş bir renk paleti vardır. Tabii ki, bunu kalındı sürece, herhangi bir başka iplik alabilirsiniz. döngülerinin sayısı en fazla iki kenarı ile aynı hizada olacak bir başka geçiş unutma, dört, bir katı olması. döngüler istenen sayıda hesaplama, biz 51 (48 + 1 + 2) elde edilmiştir. Eğer fular-LIC kaputu olarak sonradan kullanmak isterseniz, yaklaşık üçte bir oranında döngü sayısını artırmak. Ürün bir çocuk için uygun ise, daha az geniş eşarp yapmak daha iyidir.

Şimdi desen gidin. sonbahar açıklarken kenar döngü, ancak onlar hakkında unutmamak gerekir. Birinci sıra provyazyvaem yanlış birinde, daha sonra tekrar yanlış sonra üç yüz döngüler, ve yine üç yüz döngüler. Bu kombinasyon, satır sonuna kadar tekrarlanır. İkinci sıra, bir yanlış ardından yüz iki halkanın, ile başlar. Bundan sonra, üç yüz bir örgü yapılan bir kombinasyonuna göre yanlış döngü. Son iki sekme yüz bir dizi vardır. ikinci - üçüncü sıra ise, dördüncü, ilk olarak aynıdır. istenilen uzunluğa ulaşıncaya kadar bu nedenle ürün örme. elastik halkalar kapatıldıktan sonra. LIC her iki ucu da aynı görünüyordu için döngü son satır sıkı provyazyvayut. fular-LIC almak için, dikkatle kanca ürünün uçlarını dikin. Çok çekici moda aksesuarı hazır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.