HobiDikiş

Desenler için eldivenler. eldivenler konuşmacı için Düzenleri desenleri (fotoğraf)

Bu is ihtimal olduğunu bizim karakış geleni yap olmadan eldivenler. Onlar herhangi deri eldiven çok daha iyi ellerini ısıtmak korumak, kışın vazgeçilmezdir. Ancak, bunlar farklı şekillerde örme edilebilir. Parlak ve sıradışı süsleme irade yapmak onları güzel ve muhteşem eleman arasında gardırop. Birlikte inceleyelim olduğunu Let eldiveni örgü örmeyi desenli.

Biraz tarih

rakamlarla Eldivenler eski zamanlarda çetelesini. Sonra eldiven desen belirli bir değeri vardı. Örneğin, pastiller bir zincir karanlık güçler korunmaktadır ve "hayat ağacı" olarak görev yaptı. Balık önümüzdeki yıl doğurganlığı, hem de iyi taşıyan söz verdi. Muska üçgenler, yıldızlar veya kuş deseni olarak görev yaptı. haçlar her türlü yangın ve güneşin anlamına geliyordu. eldivenleri "İp" desen vaadi uzun ömürlü sahibi. Çeşitli süsler büyük bir saygı ve hürmet ile tedavi ederken. Bu bir tür dil geçti aşağısı nesil için nesil. koğuşları - - eldivenler yönelik bu tür desenler bugün var, ama insanlar her zaman ne anlama geldikleri farkında değildir.

Pişirme şeyler

Önce iplik ürünleri için stok gerekir. böylece yün, akrilik, tiftik, ve takım. Fit ve tek renkli iplik ve Melanj İplik çeşitli tonlarında. Eğer bir istiyorsanız Ancak, jakar desen, düz konuyu iki renk gerekir. desen bağlı olarak, iplik tüketimi farklı olacaktır. Ayrıca iplik yoğunluğuna bağlıdır. Yaklaşık bir çifti iplik 40 ila 150 gram gerekecektir. Beş adet - Ayrıca, ince iğneler gerekir. Sen bağlamak ve iki baz eldiveni üzerinde konuşmacı, ama parmak üç tane daha gerekecek olabilir.

mittens için desenleri nelerdir

Biz desenleri hakkında konuşursak, genellikle bir şerit ya da bir jakar desen yapıyor. ve diğer saçak - kabartma desenleri çok popüler örgü ve tümsekler, biraz daha az bulunmaktadır. Özellikle süs ile talep eldiveni. Onlar sunacak etnik stil veya yerli Rus gelenek - Seçilen desen bağlı. Ve desen şudur:

arka 1) Geniş çizim basit tür oluşturulan iplik kontrast göreli.

2) birbirleri üzerinde sendeledi veya lineer moda olan birkaç motifler.

3) tek renkli bir kumaş üzerinde bantlar.

siyah ve beyaz, koyu kırmızı ve sarı, vb: Bu durumda, iplik daima zıt renkler kullanılır. Kırmızı ve beyaz ve sarı ve siyah desenler için eldivenler bugün yüksekliği moda. Genellikle boncuk ve pul basit eklemeler ön yüzeyinin üstünde nakış kullanın.

Yeni başlayanlar için

İlk defa eldiveni örme olarak, karmaşık bir desen için çare gerekli değildir. En kolay yolu, bir iplik melanj rengin ürünü bağlamak. Yani model olur otomatik. şerit veya devre keşfetmek için kullanılabilir eldivenler için kalıp. Spokes kolayca "çapraz sakızı" uyum - Bu en basit kalıptır. Sen örme purl 3 satır ve yüz sonra 3 satır gerekecektir. Şekil hacimli ve dikkat çekici olsun. Garnitür eldivenler örgü sonra olabilir, örneğin, komik pompons aynı konu veya renk zıt konuları dikmek. Eğer daha karmaşık model için başvuruyorsanız, en fazla iki satır kullanmak ve bir satranç deseni ile başlar. Çok basit çalıştırın: Üç döngüler örme ipliği tek renk, üç döngüler arasında - böylece diğer ve. Üç serisi renk değiştiren yerlerdir.

çocuk modelleri

eldivenler daha sıcak olan, onlar iki taraflı yapabilirsiniz. Eğer bebek için örgü, o zaman iç Eğer ipliğin "ot" türü bağlayabilirsiniz. Yani kürk hayvanları ya hoş bir dokunuş kürk symitiruete. Ve aynı zamanda bitmiş ürünü izole ediniz. mitten almaya unutmayın, gözleri yün iplik burnu ve ağzı nakış, örgü dikmek. Eğer yeterince hayal gücü varsa, hatta bir fare gibi kulakların dovyazat edebilirsiniz. Gözler pugovok veya küçük boncuklar yapılabilir. Böyle dekorasyonlar size daha bir çocuk yardımcı olabilir. Gerekli ve eldivenleri şeması için desenleri değil. Konuşmacı oldukça basit bağlantılı, ancak orijinal modeli edilebilir.

Basit desenler için eldivenler

Mitten Eğer avuç ve arka kısmını ayırmak Bağdaştırmalar eğer kolaylaştırır ve sonra sadece kenar üzerinde dikmek için. Burada irade be kullanılan tek ön yüzey arasında ve elastik manşetler. One en basit tasarımları kutu olacağı görüşündedir "tembel jakar". Ona göre, farklı topları iki satırda örme olarak. İlk bakışta göründüğü gibi bu durumda, basit bir şerit alamadım. Sen alışılmadık bir desen verir sağ değişmesinde önceki satırın döngüler çekerek olacağım. Geleneksel jakar model çiftleşme sürecinde eldiveni boyutunu azaltmak olmaz arkasında birlikte alınmayacaktır döngüler aksine. Eğer daha fazla örgü basitleştirmek istiyorsanız Nihayet, kauçuk, her zamanki dayağı kravat. Örneğin, Fransızca, Lehçe, eğik ya da başka herhangi gayet normal olamaz. o sıkıca el uyuyor çünkü bu durumda, eldiven her boyutta için uygundur, o giymek çok rahat.

Yaz seçenekleri

Bugün var eldivenler ve yaz is dantel parmaksız eldiven olduğu örme ince iplik. iplik pamuk veya ipek olabilir. Bir dantel deseni seçmek önemlidir. Ancak, bir model ve bir kanca ilişkilendirebilirsiniz. Günümüzde popüler düğün ve modeller bu damarda yaptı. Bu aksesuar senin töreni unutulmaz ve muhteşem yapacaktır.

örgü eldiveni temel prensibi

Genellikle, onlar dört iğne örülür. İlk 5-6 santimetre için size başparmak tabanına eldiveni için seçilen herhangi bir desen (şemaları farklı olabilir), ardından sıradan lastik bant, örme. Için bağlama onu, kaldır 8 STS üzerinde çengelli iğne devam örme bir çember. 3 santimetre tam eldiven başlangıç çıkarma üzerine taraf, yapma onları tekdüze her bir satırın kadar vardır sadece 8 döngüler. Şimdi sıra zamanı için kravat parmağı. Bunu yapmak için, bir pim ile döngünün konuşmacı çekin ve üst ve 3 iki döngü aynı numarayı arar. Eğer tırnağın ortasına ulaşana kadar bir daire içinde Örgü. Şimdi 4 STS kalmayıncaya kadar her iki tarafta çıkarma yapmak gerekir. onları bir arada Örgü. örgü eldiveni sürecinde nihai sürümde onlar size uyacak olduğunu denemek için ihmal etmeyin.

Sonuç

Eldivenler taksitli görünse kadar zor değildir. Başlangıç ile ön yüzey arasında master formu ve sonra hareket üzerine daha karmaşık desenler. Eğer süslemek ve kroşe çiçekleri gibi hazır eldivenleri, unutmayın. örgü eldiveni için Desenler Daha önce belirttiğimiz olanlar bitmiyor, onlar sayısız vardır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.