Ev ve AileAksesuarlar

Blenderler "Kenwood": Doğru seçimi yapmak

blender Alış eğitim gerektirmeyen, davayı gibi görünüyor, ama bunları sorunu, oldukça zor ezme için enstrümanın seçim yaklaşırsa. Bugün pazar dünyadan üreticilerin karıştırıcılar farklı modellerde doludur. Ama "Kenwood" şirketin cihazlardan özel dikkate değerdir.

Peki, nasıl bir blender seçilir? cihazla karşı karşıya kalan, şu parametrelere dikkat etmek gerekir:

 • tip;
 • güç;
 • malzeme;
 • hacmi;
 • meme.

blender çeşitleri

Şirket "Kenwood" helikopterde 4 çeşit üretir.

Normal (çalkalayıcı)

"Kenwood" Bu tip Blenderler bıçaklarla üst kavanoz üzerine monte edilmiştir motorun, tabanlarıdır. bıçak başlatırken saniye içinde bir şişe içinde ürün öğütülür.

Blender esas kokteyl, köpükler, püreler, soslar ve diğer sıvı veya krem besinlerin hazırlanması için kullanılır. Katı ürünlerin taşlama için kullanılamaz.

Blender helikopter

Böyle bir cihaz, tahrik motoru ve ciltleri ile üst kol yüklü cam imal, genellikle küçük bir plastik kap veya kap yer alır. Helikopter ile Blenderler "Kenwood" kolayca et veya farklı yoğunluktaki sebze ile baş.

denizaltı

Bileşenler bir blender alt bıçak ve aynı zamanda yüksek şişelere ile uzun bir cihaz içerir. Bu durumda, ürün arıtma diğer uygun ve geleneksel ambalajında olabilir yapmak. Blenderler "Kenwood" pyurirovaniya ve yumuşak kıvamlı ürünler taşlama için tasarlanmış. Bu düzenekte, kolayca, bir hamur hazırlamak meyve veya sebze püresi ve mayonez fırçalamak. istenmeyen katı öğütülmesi için uygulanması.

blender çoğu modeller "Kenwood" dalgıç cihazlar için başka ipuçları da çeşitlilik var.

Kısa biçerdöver

Bu blender "Kenwood" - aslında bir dalgıç modeldir, ancak ek memelerini ve sabit kase vardır. mini işlemci kullanarak, pyurirovaniya yoğurma öğütme ve karıştırma, çırpma ve çeşitli yemekler pişirmek için mükemmel bir cihaz elde edebilirsiniz.

güç

Blenderler, hem de diğer elektronik cihazlar, çeşitli kapasitelerde gelir. Böylece Puan ne kadar yüksekse, makine daha hızlı ve daha iyi çalışır. Örneğin, sabit ünitesi 200 W aralığında yeterli güç kadar olabilir, ancak nozul çok sayıda cihaz, mini toplama 600 W den daha az endisleri ve bazı durumlarda 1000 watt gerekir. Detaylı bilgi her bir modelin kullanıcı blender "Kenwood" içerir.

malzeme

Sadece en iyi malzemeler blender üretiminde kullanılmaktadır. Bu nedenle, bağlama düzeneği plastik ya da metal bir kap veya şişe imal edilebilir - cam veya plastik gıda yapılmıştır ve bıçak imalatında ve kullanılan paslanmaz çelik kesim parçaları.

Bu durumda, malzeme, her modelin fiyatına bağlıdır. yapımında metale sahip cihazlara göre daha pahalı plastik malzemeden yapılmış karıştırıcılar "Kenwood". Cam kaseler çok daha pahalı plastik, hem de sertleştirilmiş çelik bıçaklar daha vardır. Ama ucuz malzemeler hepsi aynı avantajları vardır. Örneğin, plastik kaseler ani düşüş ile kavga etme ve plastik cihaz metalden daha sonra bakmak daha kolaydır.

hacim

öğütme ürünleri için kase veya şişe hemen hemen her blender "Kenwood" vardır. Zaten cihazı kullanmak Yorumlar ev kadınları, kabın hacmini seçtiğiniz için yönergeleri içermektedir. Gelecekteki iş Yani, hesaba katılmalıdır numara blender üzerinde gerçekleştirilecek. 1 litreye kadar - Cihaz bebek maması hazırlanması için kullanılacak ise, şişeler önemsiz boyutta olabilir. Hostes bütün aile için yemek hazırlanması için aparat kullanacağız Ama eğer 1.5-2 litre kase kapasiteli modelleri tercih etmek daha iyidir.

memeler

Çeşitli memeleri ile donatılmış modern ev kadını kullanmak Blenderler,. Ve daha bu ek aksesuarların, daha işlevsel ve pahalı taşlama için bir cihaz elde etmek. Eğer bir blender satın almadan önce, tüm gerekli ekipman olup olmadığını belirlemek için gereklidir ve eğer öyleyse, özellikle ne.

Yani blender içerebilir:

 1. Akan. üssünde iki bıçak bıçakla Bu kase. et, pates ve ince öğütme ürünlerini pişirme için kullanılır.
 2. Corolla. Vurucu proteinleri, krem ve yarı katı ve sıvı ürünler.
 3. Karıştırıcı. farklı yoğunluktaki yoğurma için kullanılır.
 4. Basın narenciye. narenciye suyu sıkma için kullanılır.
 5. Nozul pyurirovaniya.
 6. Parçalayıcılar, Rende farklı çaplara.
 7. buz doğrama bıçakları.

Kendi elleriyle arıza onarım blender durumunda "Kenwood" olarak üreten değmez. Bunu yapmak için, deneyimli ustalar düzeltmek için ve cihazınıza yeni bir soluk mümkün olacak temsilcilikler ve hizmet merkezleri vardır. Cihazınız bakım garanti süresi dolmamış, o zaman tüm makine açılışında garanti geçersiz sayılacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.