Spor ve FitnessKilo Verme

Jennifer Aniston: beyaz bir diyet

Bazı modern gösteri iş yıldızlarının figürleri, çok sayıda kadının gıpta edilmesidir. Takip edilmesi için bir örnek Hollywood aktris Jennifer Aniston'du. Yetenekli yıldıza bağlı olan diyet, yalnızca kilo fazlasını değil, aynı zamanda daha genç görünmesine yardımcı oldu. Hiç kimse bu aktrise otuzdan fazlasını verebilir. Yaşı son zamanlarda kırkbeş yaşına ulaşmış olsa da.

Muhteşem Bir Vücut İçin Star Trek

Brad Pitt'ten boşanma, adresine tarafsız yanıtlar, bulanık bir bel, görünüşü - burada olduğu gibi, tüm yaşamanın çöküşü, Jennifer Aniston'dan geçti. Diyet, gücüne inancını geri kazandırdı. Tekrar erkeklerin görüşlerine ve kadınların kıskanç gözlerine ilgi duydu. Ve en önemlisi - "Friends" dizisi ile tanınan parlak aktrist Hollywood'a geri döndü.

Sadece birkaç kilo daha kurtulmakla kalmaz, aynı zamanda şişmeye elveda diyerek bu diyet yardımcı olacaktır. Aniston, basit bir alıştırma seti ve yiyeceklerin bazı manipülasyonu sayesinde insan vücuduna enerji verildiğini iddia ediyor. Ve çok ilginç bir şekilde, gece iyi bir dinlenme için gereken süre azalır. Neden bu diyeti denemiyorsun? Onun temelinde yatan şeyleri görelim.

Diyet №1

Açıklanan diyetin temeli, bazı ürünlerin başkaları tarafından değiştirilmesi. Bu durumda beyaz renkte bir yiyecek yemen yasaktır . Burada olmasına rağmen bazı istisnaları da hatırlamalıyız. Dolayısıyla, bu renkte boyanmış birçok ürün, yararlı ve zararlı olmak üzere iki gruba ayrılmıştır. İkinci kategorideki yiyeceklerden ve tamamen terk edilmelidir - Jennifer Aniston'a tavsiyede bulunur. Diyet, beyaz şeker, beyaz fasulye, her çeşit unlu ürün ve gıda içeren nişasta tüketimini öngörmemektedir.

Elbette, vücudun düzgün işleyişi için, besin eksikliği doldurulmalıdır. İstenilen proteinlerin, yağların ve glikozun kaynağı, beyaz lahana, süt, kefir, tavuk eti, balık, beyaz soğan vb. Gibi yine "beyaz renkli" yararlı "gıda ürünleridir.

Yerine koymak için mi?

Her zamanki gibi beyaz şeker yerine şekerli bir fincan çayı içme zevkini hiçbir şekilde inkâr edemeyenler için kahverengi baston şekeri kullanmaya izin verilir . Spagetti sevenler makarna yerine yumurta erişte alabilirler. Bir analog ve beyaz pirinç - onun kahverengi adamı var. Bu arada gastrointestinal sistemin çalışması için çok yararlıdır. Değiştirebilir bir ürün yok! - Yetenekli Jennifer Aniston da diyor. Bu tip diyet ayrıca dondurma, tatlı yoğurt ve krem, sert ve yumuşak peynirler, kahve, gazlı içecekler, çikolata ve diğer şekerlemelerin nefis olduğunu tam olarak reddetmek demektir.

Bunun yerine, yemek masası karabuğday, sebze, meyve, çilek, fındık, kuru kayısı, kuru üzüm, bal ve tahıllardan yapılan un ürünlerini süslemelidir.

Elbette şüphelerin payı kalır: Çok az ürün haricinde gerçekten kilo veremezsiniz? Bu diyet nasıl işliyor?

Bu diyetin prensibi şudur: beyaz gıdalarda bulunan basit karbonhidratlarımızı yemeğimize dahil etmiyoruz. Bu sayede kan şekeri seviyesi normale döndü. Vücut, her zamanki gibi yavaş yavaş çalışmaya başlar. Bu sefer işleyişi keskin şeker atlamaları tarafından ihlal edilmedi.

Çocukluğu hatırlama

Jennifer Aniston'ın yeni bir diyet daha var. Bebek maması bu diyetin temelini oluşturur. Adam Sandler'la birlikte "Just Go With" ("Eşi" veya "Eşimde görün") adlı filmin çekilmesinden kısa bir süre önce aktris birkaç kilo attı. İstenilen ağırlığa karşı çabucak mücadele edebilmek için ünlü yıldız Hollywood antrenörü Tracy Andersen'e yardım istedi. Jennifer'a diyet bebeğinin temelini atmasını önerdi. Bu diyette, bu yemekten 14 servis kavanozu günlük olarak çocuklar içindir. Aynı zamanda günde bir kez (tercihen akşam yemeği için) tam teşekküllü bir yetişkin menüsünden yemek yemesine izin verilir. Bu teknik sayesinde kısa bir süre yıldız dört kilograma düştü. Diyetin diyeti meyvelerin, tarçın ilavesiyle bir armuttan bebek püresinin kullanılmasına dayanır. Her yüksek dereceli kahvaltıda değişmez bir bileşen yulaf ezmesidir. Karahindiba, sebze ve yağsız et kökünü esas alan çorbalar önerilir. Bu durumda tabaklar tuz, şeker, yağ ve baharat içermemelidir.

Spor ve diyet

Aniston'a göre böyle bir diyet sindirim için yararlıdır ve kısa bir süre birkaç kilo vermekte yardımcı olur. Bununla birlikte, fazla ağırlıkta katı bir orandan kurtulmak isteyen bu teknik uygun değildir. Bunun nedeni diyette lif eksikliği ve vücut hücrelerinin inşası için gerekli olan bazı amino asitlerdir. Eğer vücut gerekli maddeleri uzun süre almazsa, dokunulmazlık tehlikeye atılır.

Bu nedenle, sadece toksinlerin ve toksinlerin vücut arındırmak değil , aynı zamanda iyi kilo vermek isteyenler için, menüyü tamamen gözden geçirmek ve gözlerinizi güç yüklerine çevirmek gerekir.

Bununla birlikte, Jennifer Aniston'un şaşırtıcı gövdesinin nedeni sadece sağlıklı ve rasyonel beslenme değildir. Diyet + spor - bu doğru kombinasyon, daha iyi sonuçlar elde etmenize izin veriyor. Aktris, vücudunu sadece spor simülatörlerinin yardımıyla değil, aynı şekilde korumaya çalışıyor. Hollywood yıldızı için mükemmel bir figür kazanma yolundaki ana asistanı yoga yapıyor. Özel bir alıştırma seti de duygusal deneyimlerle baş etmeye ve dış dünya ile uyum sağlamaya yardımcı olur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.