HobiDikiş

Nasıl bir lale boncuk yapmak için? Yeni başlayanlar için Lale Boncuk Weave

Laleler - güzel bahar çiçekleri, en hassas ve çoğu kadın. Adil seks çoğunluğu 8 Mart'ta muhteşem bir tatil ilişkilidir için bu onlarla. Laleler Bütün kızları memnun etmek, erken ilkbaharda çiçek açar. Bugün nasıl evinizdeki tüm yıl boyunca çiçeklenme arasında güzel bitkiler yapmak göstereceğiz. Bunu yapmak için, sadece bir lale boncuk örgü öğrenmek gerekir. bahar çiçekleri Buket mutfak, banyo için büyük bir dekorasyon ve ayrıca tatil için mükemmel bir hediye olacak. Bu büyüleyici el sanatları olun zor değildir. Önemli olan sabırlı olmak ve paralel örgünün tekniğini öğrenmektir.

için malzeme

Yeni başlayanlar için boncuk Laleler küçük boncuklar yapılır. Bir yeşil ve mor boncuk gerekecektir. Herhangi bir renk bir çiçek yapabilirsiniz. sarı veya beyaz örneğin, pembe için. Biz olması gereken olduğu açıktır ve karşılık gelen renk boncuk. ve kablo dolaştırmaya için bir iğne iplik gerekir. Biz ayrıca çubuk yeşil iplik ve sapına çerçeveyi (sert tel) gerekir. tencereye lale üretimi için ve kil, drenaj, alçı, yemek PVA tutkal ve yün iplikler yeşil. lale Buket bir tencere veya geleneksel bir sepet içinde "yerleştirilmiş" olabilir. dekorasyon olarak, dekoratif çim ve kelebekler kullanabilirsiniz.

Görünüm Model

İç üç ve üç dış: Lale boncuk altı yaprakları oluşacaktır. İçinde bir dibek organlarındaki ile yer alacaktır. çiçek sapı iki yaprakları ile dekore edilmiştir. Bir çiçek üretmek mümkündür. Böyle bir model, küçük bir cam vazo içinde harika görünürdü. Eğer bir hediye olarak Lale gerçekleştirmek için planlıyorsanız, dekoratif bir tencerede onu "bitki" olabilir. tencerenin alt taşı ile doldurulmuş ya da yapıştırıcı boncukları ile serpilir. Çoğu hasta ustaları boncuklardan lale orijinal bir buket yapabilirsiniz. Bu çalışma, bir banyo ya da mutfak iç için ideal sanat ve tasarım gerçek bir başyapıt olacak.

yaprağı yapma

boncuklar lale örgü nasıl anlamak için, özel becerilere sahip gerekmez. Önemli olan talimatları takip ve bu makalede önerilen fotoğraf ve çizimlerle çalışmalarının sonuçlarını karşılaştırmaktır. Her lepestochek iki yarıdan oluşur. İlk kilim 40 santimetrelik bir kablo uzunluğu gerekir. Önce mor boncuk iki sıra, 5 adet her biri sinirli. altındaki tel büküm ve daha sonra her iki yanında 6 boncuk yeni bir dizi sinirli. Bir önceki satırın son boncuğa her satırın son boncuk koyarak. Sonra her iki tarafta ters yönde bir sonraki satırda dönmeye başlar. Üçüncü satırda, başka bir boncuk daha iyi, yani 7 adettir. Böylece sağda ve solda 6 satırları yapıyoruz. 10 taneden oluşan son serisi, taban polulepestka dönmelidir. Bir lale boncuk örmeye sürdürecek ve ikinci yarıyı üretimine başlamıştır. Ayrıca teli uzunluğu 40 cm almak ve aynı dokuma paterni gerçekleştirin. Ancak şimdi ilk yarısının gelen serisinin boncuk aşırı içinden tel özledim. tel ucunun sonunda boncuklar vasıtasıyla ikinci yarısının dış satır geçirilir ve yavaşça geçen boncuk ile çift darbe o sıkın. Bu yüzden bir taç yaprağı aldık. Harici üç ve üç iç: Tüm ihtiyaç duydukları 6 olmak.

tokmağına Yapımı

Biz lale boncuk yapmaya devam. Şimdi pistils gerçekleştirin. Bu amaçla, tel 20 santimetre uzunluğunda çekimi boncuk beyaz veya sarı 5, için, iki kez geçen boncuk yoluyla tel türetmek ve sonra da iki kez beş boncuk dizilmiş. Bu pistil bizim stigma olacak. 30 santimetre uzunluğunda - Başka tel ayırın. Örgülü ön kalıp beş boncuk üç sıra paralel olarak yerine getirir. İlk son satırdan tel geçen bir boru içine elemanı kilitleme. Dikkatle teli sıkın. Şimdi, bizim stigma almak bu tüpün içine germek ve hep birlikte tellerin uçlarını bükmek. Böylece, güzel bir havaneli olsun.

stamens Yapımı

erkeklik organı yapmak için, biz teli 20 santimetre gerekir. Sen yeşil veya siyah boncuk alabilir. organlarındaki 9 çekimi boncuklar her imalat için. Hepiniz 3 stamens yapmak gerekir. Birlikte Sol büküm dişi organ ve organlarındaki tel tabanı. Pistil merkezinde yer ve çevresinde stigma göre aşamalı bir şekilde Stamenler.

çiçek montaj

Şimdi bizim orijinal lale boncuk toplamak gerekir. İlk organlarındaki çevresinde ve birlikte saf formu iç loblar tel bükümü bir dizi pistil. Daha sonra, birinci sıranın nisbetle, dağınık bir şekilde yerleştirerek, çevresindeki dış yaprakları ekleyin. Biz kalın bir sapı oluşturan tel bükmek devam ediyor. Katı modelimizin dibinde düzeltmek.

Üretim sapı yaprakları

lale için iki yaprak yapmak gerekir. düzeni dokuma tomurcuk yaprakları ile aynı olacaktır. Sadece yeşil boncuk olmak gerekir. yaprakları bir tel 50 boncuk iki sıra üzerinde sinirli lazım için, ortada teli bükün. Daha sonra, bir burulma tel alt bir tanesi üzerinde sinirli daha sonra ikinci sıra dokuma devam olup. Bu nedenle, sekme kilitleme, tel bükmek için gereken alt kısmında biten altı satır gerçekleştirmelidir.

sapını Yapımı

Bizim lale güçlüydü için, kök olmak ayrıca tel çerçeve bükebilir. Daha sıkı sap birbirine sarılarak ipi iplik tomurcuk tabanından yeşil. Sonra sapına yaprakları sıkın. Çiçeğin taban teli giderebilir ve ipini iplik bükmek. Yavaşça, tüm yaprakları düzeltin onlara doğal bir görünüm verir. Dolayısıyla, artık bir lale boncuk yapmak için biliyorum. O çok nazik ve romantik verir. Bu çiçek masaüstü ya da mutfak için büyük bir dekorasyon olduğunu. Eğer sabır varsa, o bu güzel bahar bir demet çiçek imal. Bunlardan 8 Mart için bir hediye veya başka bir bayram olarak güzel bir sepet yapabilirsiniz.

el sanatları süslemeleri

hediye imalatı için, yeşil bir tencere ya da sepet, kil, drenaj, sıva, PVA tutkal ve yünlü konuları gerekir. biz çamurdan biraz alıp pota veya sepetin tabanına yayıldı Öncelikle. Biz hamuru ile düzeltmeye, çiçek koydu. bir drenaj alın ve sepete tencereye dökün çok ağır değildi. Sonra alçı el sanatları dökün ve birkaç saat kurumaya sıva vermek için bırakın. En beyaz tutkal ve yaymak yün iplik veya dekoratif bir pot ile doldurun. Biz üç saat boyunca el sanatları saklıdır. kompozisyon sap üzerinde bir çiçek sepeti bağlı özgün bir kelebek ile dekore edilebilir. Böyle bir hediye yay, ısı hissi getirmek ve romantik havası yaratacak. Makine imalat lale diğer oluşturmak için kullanılabilecek zanaat boncuklar. Örneğin, baz tomurcuk şeması güzel broş veya iğneler temeli haline gelebilir. Giymek çok güzel olacak ve meslektaşları, arkadaşları veya akrabalarına verebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.