Spor ve SağlıkEkipman

Tabancalar "Desert Eagle": meraklıları icadı

boyunca ünlü silah dünyasında , "Desert Eagle" 70'lerde varolmaya başladı. Amerikalı bir şehirde insanların küçük bir grup küçük bir şirket "Magnum Research" düzenledi. temel amacı hevesli spor ve avcılık geliştirmekti otomatik silahlarla. zamanda temel mühimmat olan enerji dokuz milimetrelik tabanca birkaç kez aşıldı güçlü patron olarak görev yaptı.

Bir yıl sonra, işletme otomatik mekanizma dayalı ilk patent almıştır. Bir kez ilk silah "Kartal 357" olarak bilinen, "Desert Eagle", ateş edildi çalışmalarının bir yıl oldu. Prototip revizyon ve İsrailli silah şirketlerinden birinin iyileştirilmesi için geri gönderildi yüzden Silahlar, birçok dezavantajları vardı. Kendini meraklıları kendiniz üniteyi yeniden mümkün değildi.

İki yıl sonra, tabanca "Desert Eagle" halka göründü ve bir süre sonra seri üretim silahı üretim başladı. Güçlü ve oldukça ağır bir model çok çabuk silah dükkanları raflardaki yerini.

yıllar 1985 yılında edinilen Modern adı «Desert Eagle» Tabancalar "Desert Eagle". temel numune küçük değişiklikler oldu zamanda, ilave olarak çokgen yiv ile özel varil ile donanımlı. Sadece bir yıl sonra yeni bir sürümü daha güçlü bir kartuş vardı, serbest bırakıldı. Bu bir revolver içindi bir kartuş için kendinden yüklemeli cihazının temelinde geliştirilen, ilk silahıydı.

Mark 5. modifiye edilmiş numunelerin dinlenme ve genişletilmiş tetik koruması kolunun temel fark - 1989 yılı sonuna kadar bu "Desert Eagle" yeni bir sürümünü sunuldu. Buna ek olarak, geliştiriciler kapısı sabit gecikme ortadan kaldırmıştır.

"Desert Eagle" ilk modern modifikasyonu sadece 1996 yılında ortaya çıktı. Bu daha güçlü bir kartuş ve bütün yapının bir takviye çerçevesi ile donatılmış bir üst gun idi. Bu tip Tüm modeller silahın sahipleri bağımsız hasarlı gövdeleri değiştirilmesini üretmek veya ek mağazaları edinemeyecekleridir, sadece elli kalibrelik mermi üretildi.

Tüm numuneler, başlangıçta büyük avları için ya da yangın eğitimi için bir silah olarak uzman bulundu. havalı tabanca "Desert Eagle" İyi bir teknik özelliklerini vardı ve gerekli kapasiteye sahip zamanla spor silah hayranları için yaratıldı.

Türünün Benzersiz ve dünyaca ünlü "Desert Eagle" sadece sivil nüfusa yönelik bir silah olarak kullanılmıştır, tabanca Amerika veya diğer ülkelerin kollarında olduğuna dair belgesel kanıt yoktur. Ama büyük ve korkutucu silah birçok modern aksiyon filmlerinde hatırlandı, bu ana reklam "Magnum Research" ünlü manken şirketleri ne olduğunu.

Bugüne kadar dünya çapında birçok silah depoları efsanevi silahı "Desert Eagle" satıldı. Böyle silahlar için Fiyat - 1500 dolardan, tüm model ve cihazın özelliklerine bağlıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.