BilgisayarlarBilgisayar oyunları

ArtMoney nasıl kullanılacağını öğrenin - ve Cheetah ihtiyacı sonsuza dek yok olacak!

Hartmann Programı - oyunlarda neredeyse tüm sayısal parametreleri düzenlemek için çok yönlü bir araçtır. Genellikle hiçbir mühimmat, hiçbir kaynak olduğunu olur, ben sürü istiyorum. Ve sonra oyuncuya gelir altın Artmane programının susuz yardımcı olur. O ele olması, ArtMoney kullanımı gibi, hızlı ve verimli bir şekilde bu yanlış anlamaları gidermek mümkün olacak. programı çevrimiçi oyunlarda çalışmaz. O sadece bir bilgisayar tarafından işlenir verileri düzenlemek yapabiliyor ve çevrimiçi kumar durumunda verilerin çoğu sunucuda depolanan ve değişim hemen sonra normale dönecektir.

Aşağıda, standart bir örnek üzerindeki program kullanılarak adım algoritması tarafından ayrıntılı bir adımdır. Program kaba değil, aynı zamanda analog fraksiyonel, grup, nokta, örneğin, para olarak sadece tam sayı değerlerini arayabilirsiniz - tüm ayarlarına bağlıdır. Ancak, kendi arama, algoritma görevini basitleştirmek için dikkate alınmayacaktır. Peki ArtMoney oldukça basit kullanımı - giriş bölümünde olmadan ve nokta düz hareket.

Indirme, yükleme ve programı Hartmann çalıştırın.

Adım №1. sürecin seçimi

Programa başlamak için, oyunu başlatmak ve kaydedilmiş yük gerekir. Sonra, istenen oyun seçmek için pencerenin üst kısmında bulunan açılır liste "seçeneğini süreç" içinde, oyun torna ve programda girdi. yalnızca koşu oyunları bu menüde görüntülenir unutmayınız. Bu değiştirmek istediğiniz değerleri aramak için programı söyleyecektir. Bazen oyun listesinde görünmüyor olabilir, o zaman oyuna geçin ve baskı yapması gerektiğini kısayol tuşu "Mevcut süreç seç" - varsayılan olarak, bu cntrl + F11 atanır.

Adım №2. Arama değerlerinin

Bir süreç seçildiğinde, daha sonra "Search" ı tıklayın. "Değer" alanında, değiştirmek istediğiniz nesne hakkında bilgi girin. Bir örnek olarak, kredi al. Hesabınızda 55746 kredi oyun çalıştıran varsa, tam olarak bu sayı girin.

Adım №3. hatalı adresleri Eleme

Bir oyunun yana - bu aramadan sonra, neredeyse her zaman bir arzu yerine, değişkenlerin adresleri bir sürü verecektir karmaşık bir süreçtir. Onların sayısını azaltmak amacıyla bir "ot" düğmesi yok. Biz oyuna gitmek ve para numarası (bu bir örnektir) değiştirin. Ve ne ne kadar harcamak veya satın alma - bir veya kredi bin. Önemli olan numarayı değiştirmektir. Bundan sonra, bir kez daha düğmeye "Ot" basın oyun kapatın ve bizim kredi puanı kalan sayısını girin. "Tamam" tık.

Adım №4. değeri değiştirmek

gösteriminden sonra sol sütunda değişkenlerin kalan bir veya iki adresleri, sağa ekleyebilir ve sütun "Değeri" girdiğinizde bizim kredi sayısını istenen. büyük bir miktar almak isteyen birçok oyuncu, bu sütundaki sayıların çok tanıtıldı unutmayın. Burada daha rahat girebilirsiniz. Basitçe onay kutusu "Freeze değeri" yi tıklayıp programı basitçe azaltmak için hesabınızdaki miktarı vermeyecektir ve siz baştan tekrar yapmak çok zaman olmaz. Bir diğer önemli nokta biz körlemesine eklemek veya tarama ikiden fazla adresleri verdi değerlerini değiştirmez gerektiğidir. Burada tasarruf kaybına yol açabileceği tamamen mantıksız için oyunun herhangi bir parametre değiştirebilirsiniz. Yani şimdi ArtMoney nasıl kullanılacağını bilmek, bu kadar.

Adım №5. kâr

Biz oyuna gidip emeklerinin meyvelerini zevk. onlar internette dedikleri gibi - Eğer ArtMoney kullanımına nasıl bilmiyorsanız, o zaman zengin olmamıştım.

Ücretsiz Hartmann internette aynı sitede olabilir indirin. yeterince kolay olun. Buna ek olarak, aynı zamanda ArtMoney nasıl kullanılacağı hakkında daha fazlası var öğrenebilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.