BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Nasıl "Skyrim" Antik verilirse alınır?

Bugün antik verilirse olsun hakkında konuşmak "Skyrim." Bu oyunda örgüsünün ana dalı geçen Birçok oyuncu, sorunlarla karşı karşıya. Özellikle, eski bir kaydırma için arayışı ile ilgilidir. zorlukların üstesinden gelmek ve belirtilmemişse görev uzun süre acı ve metin oluşturulur.

geçen

Sami antik kaydırır "Skyrim" Şu anda Dwemer kalıntıları sessizce yalan, ama onları almak için, belli testleri geçmesi gerekecektir. Biz ilk Koleji Vinterholda büyücüler bekliyor. Bıçakları veya Greybeards - bize rehberlik edecek kim Biz bakılmaksızın, gitmek gerekir. College biz ikinci kata izin veren Faralda, bulmak zorundayız. o izin, bu yüzden olmaz sırf Ama Hesabınız Şifreniz (Creek) ona göstermek ya da sihirli Dragonborn kullanabilirsiniz göstermek için, yine, bir büyü satın almak ve ya var. ikinci kata Erişim elde edilir. Biz kütüphaneye dışarı çıkıp Uraga Gros Coat bulabilirsiniz. Biz onunla konuştuğunu, sonra da bize iki kitabın önünde yatıyordu. Sonra kütüphaneci ile diyalog devam etti ve bundan sonra Septimus Segond ne olduğunu söyleyecektir. Biz kuzeye mağarada ona git. Orada biz akort sektörü ve Cüce sözlüğü olsun. Ve aynı zamanda, o tehlikelerden musallat kalıntıları bize yol gösterecektir. Ve işte buradayız. Alftanda kalıntıları - sen almak hangi aracılığıyla üç, biri siyah Bölümü, antik verilirse okumak için izin veren bir cihaz yoktur "Skyrim." sözlüğe Ücretli. Biz kaydırma kendisi seçmemde. Biz sonraki adıma geçin.

zaman sürtüşme

Eski kaydırır "Skyrim" dışarı atılmış ve sadece Koleji kütüphaneci satmak edilemez. Ancak acele bu onların yan görevler geçişi için gerekli olabilir, gerekli değildir. dinlenmek için çok erken, biz dünya Throat bekliyor. Biz oraya gitmek. Orada biz zaman sürtüşme içinde, yani belli bir yerde bir kaydırma okumak için söylendi. Dragonborn üzerinde kanama ve Tuumom ve Alduin hakim olması ilk üç savaşçı Savaşı tanık olacaktır. otomatik olarak "Dragonkiller" cry öğrenir kahraman gerçekliği döndükten sonra. Sadece o anda, o Alduin saldıracak çünkü o, tam zamanında olacak. Creek hemen kullanmak veya başarılı olmaz onun karada vurmak zorunda kalacaktır. Savaş uzun olacak, bu yüzden iyice bunun için hazır olun. tercihen bir büyücüyü veya okçu - Hatta bir arkadaşı almalıdır.

Olası sorunlar ve çözümleri

ejderha Alduin ile savaş basitçe gelemeyecek ihtimali yoktur. Savaş başlamadan önce peşin veya hareketlerinde bir parşömen okurken sorun oluşur. Yani hareket etmiyor. Ayrıca, ejderha zarar vermemeye riski vardır. basittir tedavi - savaşın başında hareket etmez. sadece görünebilir ve oyun geçmesine imkânsız olacağı gibi fazla, yan görevler antik kaydırma aramak gerekli değildir. Eğer "Sıradan ötesinde" macera başlamadan önce bitirirseniz, Septimus öldü, kulenin Mzark bir rulo için gitmek gerekir. Hepsi bu. Şimdi eski bir kaydırma "Skyrim" bulmak ve aynı zamanda ne sorunlar oluşabilir nasıl biliyoruz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.