BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Nasıl pelerini "Maynkraft" alınır?

Eğer herkes gibi tamamen aynı görünüyor "Maynkraft" in oyun başladığında. Bu, tüm oyunculara bilinmektedir. Tabii ki, görünüş o zaman giymek zırh türüne bağlı değişir, ancak deri çok mutlu değil, aynı ve değişmez. Herkes çok kolay almaz belli bir karakter, istiyor. Aslında bunun için oldukça çok olan oyunun resmi sürümü gerekir olmasıdır. Böyle fedakarlık yapmaya hazırız Ama eğer kapsamlı bir standart kütüphanesinden seçerken, kendi istekleriyle cilt değiştirebilir. Ancak cilt - bu, karakterin görünüşü tek gelişme değildir. Kalabalıktan Çok daha bir pelerin ayırmak zorunda kalacak. nasıl bunu elde etmek için - Ama oyunda pelerinler çok olmadığını fark etmiş olabilirsiniz? Nerede "Maynkraft" konulu bir pelerin almak için?

Nerede kat nelerdir?

Fark edeceğiniz gibi, bir çok oyunculu oyunda, birçok oyuncu diğerlerinden farklı bakmak, ama herkes görünümünü değiştirmek için nasıl bilir. Aslında, her şey sizin karakter için belirlenen cilde bağlıdır. Ancak, burada bir kahraman dekorasyon için başka bir cihaza üzerinde durulacak. Eğer öne çıkarın istiyorsanız, siz "Maynkraft" konulu bir yağmurluk satın alabilirsiniz. Bu öğe karakterin görünüşü bir parçasıdır, ancak, bağımsız bir üyesidir konutun ile birleştirmez. Bu daha da değerli kılan, ancak yağmurluk hem derileri serbest erişim olmadığı gerçeğine dikkat değer. Nasıl pelerini "Maynkraft" konulu alabilirim?

Alış pelerin

Gerçek taraftar "Maynkrafta" her yıl düzenlenmektedir ve MineCon denir gibi düşünen insanlarla genel kurul, gitmek için her zaman hazır. Size ( "Maynkraft" olarak) bir yağmurluk satın alabileceği yoktur. Bu, karakterin dekorasyon için veri edinmesini sağlayacak tek olaydır. Tabii ki, her yıl pelerinler birbirinden farklıdır, bu yüzden özgürce oynamak oyuncular arasında maynkonov bazı kim belirleyebilir. Eğer ihtiyacınız olmadığına karar nerede bu olduğu gerçeğini - Ancak, bu bir pelerin almak için tek yol olmadığını belirtmekte fayda vardır. Diğer durumlarda, eleman üstün başarıları için belirli kişilere verilir. imkansız çünkü, hatta pelerini "Maynkraft" yapmak hakkında sormak olamaz - önceden verilir ve belirli bir kullanıcı bağlıdır, transfer ya da olamaz yağmurluk satmak böylece.

diğer durumlarda

Bildiğiniz gibi, oyunda pelerinini almak için ana yolu - Bir konferans maynkrafterov katılacak. Ancak şanslı bazı oyuncular kendilerine özgü kat diğer yöntem bulmak için. Periyodik olarak, idare bazı başarılar için onları sağlar. Örneğin, pelerin bir dizi rastgele diğer dillere "Maynkraft" tercüme olanlar oyuncular arasında çizilmiştir. Ya da, örneğin, 2011 yılında, bir de yılbaşı, çevrimiçi o zaman vardı tüm oyuncular, yeni yıl pelerinini aldı. Tabii ki, oyunun varlığı sırasında bu tür durumlar çok, ama yine de dünyaya büyük bir yağmurluk çeşitliliği göz değildi. Gerçekten görüntüye eklemek istiyorsanız Ama nasıl böyle bir özellik alabilirim?

korsan yöntemleri

Ne yazık ki, yasal olarak işe yaramaz bir pelerin almak için - Bir konferans veya özel bir durum için bu küçük şeyi vermek birine gitmek durumunda. Ama çok var olan bir pelerin korsanlık yöntemleri almak için bir seçenek yoktur. Sen edecek bütün toplama bulabilirsiniz kızlar için yağmurluklar "Maynkrafta" ve süper kahraman burunları, ve daha fazlası. İlginç oyun!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.