BilgisayarlarBilgi teknolojisi

IP yerini öğrenmek için nasıl Detayları

ağda çalışması için normal modda olduğu, herhangi bir durumda benzersiz olacaktır her bağlanmış eleman için yeni bir kimlik atamak zorundadır. Zaten anlamak mümkün olmuştur gibi tam da bu etiket IP adresi olarak adlandırılır. LAN modunda, DNS sunucusu ve IP-adresini dağıtır ve bu tip iş için Internet diye sağlayıcı üstlenir. Eğer IP tarafından bir konum bulma hakkında bir sorum var, o zaman bu makalede sonuna kadar okumak gerekir. Bugüne kadar, bunu istenen Web sitesini bulmak mümkün olacak hangi çeşitli yolları vardır ve bu ağ adresi doğrudan yapılır.

Nasıl IP tarafından yeri öğrenmek: Gereksinimleri

Eğer IP tarafından tam yerini bilmek istiyorsanız, bu durumda, kesinlikle kendisini ilgiden IP-adresini bilmeniz gerekir. Bunu bulmak için, e-posta istemcisi programı «MS Outlook» kullanmak gerekecektir. Arzu IP adresini bulmak için bir muhabir bir mektup aldıysanız mesajı görüntülerken sonra zaman yapmanız gerekenler posta adresine sağ tıklayın. Eğer sekme "Özellikler" bulmak ve yeni sekmede "Ayrıntılar" için daha ileri gitmek gerekir açılır menüye, pop up bu görevi önünde sonra. Gönderenin adının Hakkında, ayrıca IP adresini öğrenebilirsiniz. Gönderen bir yerel ağ üzerinde çalışan bir kişisel bilgisayar ile bir e-posta gönderdi, o zaman hemen geçidinin tam ağ adresi görebilirsiniz.

yardımcıları

İlk adım artık yerini öğrenmek için IP adresine sahip olacaksınız tamamlandı. Bugüne kadar, biz IP adresini kullanarak, coğrafi adres ve diğer önemli verileri bulmak için teklif özel hizmetlerin çok sayıda vardır. Daha önce IP tarafından bir yer bulmak için nasıl ilgilenen olsaydı, o zaman zaten benzer kaynaklarla buluştu. Bütün bunlar bu bilgisayarda hizmete şu anda servis sağlayıcı, hakkında sadece bilgi bildirmektedir. hızlı gerekli tüm bilgileri bulabilirsiniz «www.2ip.ru», - Biz popüler servisine davet ediyoruz. Pre, siz "... Bilgi IP adresi" olarak adlandırılan yeni bir sayfaya geçmek gerekir. Bu sayfada, daha sonra "Giriş" tıklayın IP adresi girmek için gerekli olacaktır olduğunu. İşlemi işledik sonra sağlayıcı hakkında tüm bilgiler önünüzde belirecektir. Eğer daha doğru verilerle IP yerini öğrenmek için nasıl ortaya çıktı sorgulamaya, o zaman bu hizmet sizin için uygundur.

alternatifleri

Yukarıdaki hizmetlerine ek olarak mevcut olan diğer benzer yerleridir. iş belirleyicileri kullanıcının bulunduğu yerden şemaları inanılmaz benzerlik olduğu için mantıklı değil bu malzeme hepsini getirin. Daha detaylı bilgi edinmek istiyorsanız, o zaman profesyonellere açabilirsiniz. okuma ve iyi şans için teşekkür ederiz!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.