BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Battlefield Hardline: yorumlar, sistem gereksinimleri, Hileleri

bilgisayar oyunlarının Serisi her zaman çok sayıda içerir oyun birleştirilir. Bu tür ve prensip değil sadece - bazen karakterler, yerler ve olaylar gerçekleşecek yerleri ve çok daha fazla. Ancak, bazen oyun neredeyse birbirine bağlanabilir hangi dizi bulabilirsiniz - ya da sadece bunlardan biri diğerlerinden oldukça farklı olduğu ortaya çıkıyor. Ama daha sık sadece herhangi bir anda serisi yönünü değiştirir ve her zaman olmadıklarını olur edilir fanlar ısı algılanan. Proje iptal alırsa Doğal olarak, zamanın geçişi ile sevdikleri dizi diğer yönde gider fikrine alışması. Ama ne çok oyunculu FPS Battlefield popüler marka oldu? Bilindiği gibi, son zamanlarda çıktı serisinin son oyunu, markanın yıllardır ezici konuya ait olmayan. Bu yazıda bir Battlefield ne olduğunu öğreneceksiniz: Hardline. kullanıcılar ve eleştirmenler gelen geri bildirimler size bu projeye dikkat gerekmediğini başa yardımcı olur.

Battlefield serisi

Kesinlikle Battlefield Hardline arkasında ulaşmadan orijinal oyunların bir dizi bakmak gerekir. Bu konuda yanıtlar size sormak kim olduğuna bağlı olarak oldukça karışık olabilir. Fakat gerçek kalır - oyunların bu dizi çok oyunculu shooter türünde en popüler ve ünlü biridir. Çeşitli askeri ihtilaf adet oldukça etkileyici numarasını içerir. İkinci Dünya Savaşı farklı aşamalarında olan ilk bölümü fırsatlar, ardından geliştiricilerin özel kuvvetler ya da terörist grupları seçeneklerinden birini sağlayan anda harekete geçti - Derhal kesinlikle tüm bölümler sadece savaş hakkında olduğunu belirtmek gerekir. Oyuncular bile Nanosuit ve askeri robotlar geleceğe bakmasını kullanma fırsatı verildi, ancak askeri çatışmanın her kesiminde savaşan tarafların iki veya daha fazlasının büyük ölçekli oldu. Ne Battlefield Hardline sunabilir? Yorumlar Tüm bu geçmişte olduğunu anlamak için yardımcı olacaktır - şimdi bu oyunda polis ve gangster çatışma taraf haline gelecektir. adamış hayranlarına çok acı darbe ayarı, Pretty ani değişim.

Yeni neresinden?

Yani, bir Battlefield Hardline nedir? Yorumlar yüzden hala bu proje gibi eğer görmek için kendi başlarına oynamak zorunda, size kesinlikle her şeyi söylemek mümkün olmayacaktır. hatta bu yeni kisvesi gibi olsun - Eğer yıllardır serinin hayranı olsaydı, hatta kendilerini oyun efsanevi serinin parçası olmayı hak öğrenmek mümkün olacak. Eylemler inanılmaz suç artmış olduğu, Miami gerçekleşecek ve bir gangster ve bir polis memuru olarak rol oynayabilir. Oyunun özü beğenilen Projesi Payday kopyalanır hangi böylece, kasa açmayı, bir istila planı olay yerinden gizleme, polisten ateş ve, yani başından sonuna kadar banka soyguncuları rolünü almak gerekir vardır. şimdi iki tarafında olabilir ve bu da soyguncu ve bir polis olmaktır - Bu oyun yeni bir düzeye bu alır. Ama oyun için iyi olup olmadığı? ister eyaletinde Battlefield Hardline önceki başyapıtlarından bir dizi haline? Ya da geliştiriciler tarafından çok kötü bir harekettir?

çıkış tarihleri

Oyunun çalışmaya derinliklerine dalmak önce, bunun bazı önemli yönleri ile başa çıkmak için gereklidir. Örneğin, bu proje piyasaya çıktı ne kadar merak ediyor olabilirsiniz. bir aydan onun biraz daha - bu oyun son büyük sürüm olması. O 19 Mart 2015 tarihinde serbest bırakıldı Kuzey Amerika, Avrupa iki gün sonra ve İngiltere'de geldi - hatta en geç bir gün için. Buna göre, zaten projenin resmi sürümünü keyfini, ancak büyük oyun pazarları olan ülkelerde sadece yaşıyorsanız. Diğer eyaletlerde, ilk oyun sizi henüz piyasaya olup olmadığını kontrol etmelidir. o sistem gereksinimleri Battlefield Hardline - eğer ciddi ilgilenen bir başka şey. proje hala çok taze olması göz önüne alındığında, çalıştırmak için çok güçlü bir bilgisayar gerektirir.

Sistem gereksinimleri

Biz konuşursak sistem gereksinimleri Battlefield Hardline, o zaman daha iyi en azından görmezden. Kadar hemen minimum ayarlarda benzer bir projede oynamak maksimum çevirmek isteyecektir olası değildir. İdeal olarak, 64-bit işletim sistemi, Windows 8 üzerinde oyun çalıştırmak gerekir, ancak uyum ve "yedi" ve hatta Vista. işlemci gelince, burada en az 2.8 GHz her bir frekans ile en az altı çekirdek sahip olduklarından emin olmak gerekir. grafik belleği üç gigabayt - Ekran kartı da çok güçlü gerekecektir. Ve tabii ki, en önemli nokta konfigürasyonu, bu oyunlara gelince - işletim hafızadır. Onun da seni çok sekiz gigabayt gerekeceği için bir yükseltme para harcamak için hazır olun. Aynı zamanda, ve, yeni bir sabit disk satın alabilirsiniz biri olarak, bu oyun size altmış gigabayt alacaktır. Eğer görebileceğiniz gibi Battlefield Hardline Sistem Gereksinimleri vurmak, ancak beklenen oldu - modern teknolojinin hızını göz önüne alındığında, mevcut büyük bültenleri her zaman oyuncular ve onların bilgisayarlar için inanılmaz talepler getirmekte.

Hileleri

Serinin son bölüm olduğu gibi, Battlefield Hardline geçit hikayesi kampanyası ortaya çıktı. Başlangıçta, serideki oyunlar çok oyunculu savaşlar için özel olarak dizayn edilmiştir, fakat son birkaç proje oldukça ilginç bir geçmişi olan var ve tek mod var. Bu durumda, aynı zamanda mevcut - doğal olarak, diğer durumlarda olduğu gibi, o kadar doğaüstü bir şeye beklemeyin, sadece ikincil bir öneme sahiptir. Her zaman değer çok oyunculu ve tek oyuncu tarafından bilenmiş markasının projeler sadece göstermelik olduğunu hatırlayarak. Sen olmasaydın sadece terfi olmuştu polis, için oyun yenmek mümkün ve şimdi de Miami sokaklarında büyüyen suç ile uğraşmak zorunda olacağı hala önemlidir. misyon Eğer arsa benzerlik bağlantılıdır standart kartları geçecek olan bir dizi görev olacaktır. Battlefield botlara ile çok oyunculu bir harita ile sınırlı Hardline izlenecek, böylece görmezsiniz muhteşem bir şey olarak - güzellik ve çok oyunculu kalır.

oyun modları

Oyunda beşi modu vardır, ana biri varlık, elbette, tonoz gangsterler ve onları durdurmaya çalışıyor polislerden para çalmak etmektir. Kendini alıp zırhlı araca getirmek gerekir para - Ama aynı zamanda iki takım eşit uzaklıkta olan para için ava, devam edebilir. yönetebilirsiniz araba, - yerine bayrakların klasik Capture Bayrak, ilginç bir analog da vardır. Eh ve birinde, "beş beş tarafından" nin iki moddan tam bir resim hangi polis rehineleri kurtarmak zorunda ve ikinci - haydutlar polisler tarafından korunan oyun tanığı yönetilen öldürmek için.

yorumlar oyuncular

Elbette herkes reaksiyon kamu oyunu Battlefield radikal içinde neyin sebep anlar. Yorumlar çok pozitifti, ancak tüm bu gelişme katılmıyorum - özellikle eski fanlar.

eleştirmen Yorumları

eleştirmenler gelince, onlar olumlu oyuna aldı çoğunlukla içindir. Tahminler, bazen altına düşmesi veya veri göstergeler üzerinde yükselen, 7 ila 7.5 arasında bir alanda değişiklik gösterebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.